Şimdi Ara

ABD'de yeni çarpışma testleri uygulamaya kondu (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
15
Favori
22.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yan hava yastigi yerine yan hava kırlenti Kullanan firmalar olmasi ilginc..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19can84

Bmw-mercedes yine malzemeden fazla çalmamış da sadece hoca farklı yerden sorunca çuvallamış, zengin çocuğu öğrenci formatındalar.

Audi-vw-toyota ise ben diyeyim malzemeden çalarak zengin olan müteahhit, siz deyin hocaya yalakalıkla not alıp, kariyerinde de aynı şekilde ilerleyecek olan öğrenci. Malum, iş hayatında en başarılı bunlar olur.

Volvo-honda ise not almak için değil gerçekten öğrenmek için çalışan öğrenci, bunlar doktora yapıp profesör bile olurlar ama maddi olarak pek bir ilerleme kaydedemezler.

Diğer japonlar da sayısal zekası kuvvetli, duygusal zekası düşük, asosyal mühendis protipi...

Konuyu oturup başltan sona okudum. herkes birşeyler yazmış, çoğunluk güzel yorumlar yapmış. ama hocam senin şu benzetmen var ya 10 numara. Tebrikler.

Bir de takıldığım bir konu var; VW resmen sınıfta kalmış bu testte ama hala körü körüne savunanlar var. takım mı tutuyorsunuz arkadaşlar. ölüm kalım işi bu. neyin kafasındasınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: 19can84

Bmw-mercedes yine malzemeden fazla çalmamış da sadece hoca farklı yerden sorunca çuvallamış, zengin çocuğu öğrenci formatındalar.

Audi-vw-toyota ise ben diyeyim malzemeden çalarak zengin olan müteahhit, siz deyin hocaya yalakalıkla not alıp, kariyerinde de aynı şekilde ilerleyecek olan öğrenci. Malum, iş hayatında en başarılı bunlar olur.

Volvo-honda ise not almak için değil gerçekten öğrenmek için çalışan öğrenci, bunlar doktora yapıp profesör bile olurlar ama maddi olarak pek bir ilerleme kaydedemezler.

Diğer japonlar da sayısal zekası kuvvetli, duygusal zekası düşük, asosyal mühendis protipi...

Olayı şair gibi özetlemişsin helal :)
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=83607055&p=1#83607055

• quote:

Orijinalden alıntı: Sparkling

Volvo Çin'de üretiliyor artık çürüktür, sadece Euro-ncape bakıp diğer markalarında Volvo'dan farkı yok, bıdı bıdı diyenler konuya uğramamış.
    Volvoyu çinli bir holding satın aldı.Ama çünde üretim yok ileride olacak ama o üretim çin pazarı için.
    Ayrıca bir çok marka kendi menşei değil başka ülkede üretim yapar.Örneğin Japonların toyotası Türkiyede üretim yapar ama üretim ve marka kalitesinden ödün vermeden yapar.Japonya daki üretim hatası ile Türkiyedeki üretim hatası aynı olması bunun en büyük örneği.

Gelelim audi a3 sedan'a çinde üretiliyor ama bu kaza testlerinden ders çıkartıp önem aldılar ve alman üretimi a4'den daha yüksek puan aldı.

Şimdi otur elini başına koy düşün ne kadar yanlış bir ifade kullandığını :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahnksqualt -- 17 Mayıs 2014; 13:00:00 >

• ahnksqualt kullanıcısına yanıt
    Senin gibilere ne desek boş. Arkadaşın mesajını 10 kere daha oku. Aslında seninle aynı fikirde olduğunu görüp aydınlanacaksın. Boşu boşuna o kadar lafı söylemiş olacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: noktanınsâbiti

Senin gibilere ne desek boş. Arkadaşın mesajını 10 kere daha oku. Aslında seninle aynı fikirde olduğunu görüp aydınlanacaksın. Boşu boşuna o kadar lafı söylemiş olacaksın.

O zaman anlaışılır yazacaksın lise'de kaldı böyle içinden anlam çıkarmaya çalıştığımız yazılar.

Ama onun dışında bir kusurum varsa özür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahnksqualt

quote:

O zaman anlaışılır yazacaksın lise'de kaldı böyle içinden anlam çıkarmaya çalıştığımız yazılar.

anlamadığın için sen suçlu değilsin ancak sen anlayamadığın için yazan arkadaş suçlu. dünya enteresan bir yer haline geldi. (kusura bakma biraz karmaşık yazdım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noktanınsâbiti -- 17 Mayıs 2014; 13:34:02 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahnksqualt

quote:

anlamadığın için sen suçlu değilsin ancak sen anlayamadığın için yazan arkadaş suçlu. dünya enteresan bir yer haline geldi. (kusura bakma biraz karmaşık yazdım.)

Dokundurma sanatı diyorsun :D

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.