Şimdi Ara

AC III hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Burda çoğu plus sahibi indirmiş oyunu ben ps3 üzerindende normal tarayıcıdanda baktım ücretsiz olarak gözükmüyor. PSN de 50 küsür tl ye gold editionu var plus bölümündede tıklayınca içerik şuan indirilemiyor yazıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerInGame

Burda çoğu plus sahibi indirmiş oyunu ben ps3 üzerindende normal tarayıcıdanda baktım ücretsiz olarak gözükmüyor. PSN de 50 küsür tl ye gold editionu var plus bölümündede tıklayınca içerik şuan indirilemiyor yazıyor

Geçici bir sorun var. Account Management / Hesap Ayarları bölümünden dili İngilizce yaparsan indirebilirsin.
  • Türkçe seçenek var mı ? Yoksa sadece ingilizce mi? Bilen yada indiren var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben dün indirdim bir sıkıntı olmamıştı şimdi denemedim düzelir zaten daha 1 ayı var rahat ol :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerInGame

Burda çoğu plus sahibi indirmiş oyunu ben ps3 üzerindende normal tarayıcıdanda baktım ücretsiz olarak gözükmüyor. PSN de 50 küsür tl ye gold editionu var plus bölümündede tıklayınca içerik şuan indirilemiyor yazıyor

Aynı durum bende de vardı. Psn Plus bölümünde çözümü var dostum. Link vermiş arkadaşlar. İlk olarak playstation açın dili ingilizce yapıp çıkın. Sonra verilen linke tıklayın sepete ekle diyip giriş yapın bilgisayardan. ürünün maliyeti 0 olacak satın alın sorunsuz bir şekilde. sonra playstation açın, indirme listesine gelin ve oradan oyunu indirmeye başlayın. Dili daha sonra türkçe yapabilirsiniz. Ben dün gece o şekilde yaptım gece indirip kurmuş ve kapatmış ps. Şuan oynuyorum sorunsuz bir şekilde.

• plus bölümüne yazsan keşke adamlar yazmış o kadr
  • Eyvallah arkadaşlar acelesi yok zaten ama baktım herkes indirmiş acaba bendemi sorun var diye merak ettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.