Şimdi Ara

Accent era zarar???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. 30.000 tl nakit param var. Bu paraya 2010 model civarı lpgli temiz bir accent era alsam 1 yıl sonra satarsam zarar ettirir mi? Ya da başka araç öneriniz var mı? Alacağım araç bir yıl sonra satarken bana zarar ettirmesin yeter. Tavsiyelerinizi acilen bekliyorum. Bir hafta sonra aracı almış olmam lazım. Şimdiden teşkkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bekokm

Selam arkadaşlar. 30.000 tl nakit param var. Bu paraya 2010 model civarı lpgli temiz bir accent era alsam 1 yıl sonra satarsam zarar ettirir mi? Ya da başka araç öneriniz var mı? Alacağım araç bir yıl sonra satarken bana zarar ettirmesin yeter. Tavsiyelerinizi acilen bekliyorum. Bir hafta sonra aracı almış olmam lazım. Şimdiden teşkkürler.

Alırken normal piyasa fiyatına alırsan, ERA kolay kolay zarar ettirmez çünkü piyasa da çok tutuluyor. Normal piyasasında almak şartıyla Honda Civic, Toyota Corolla (Efsane kasa dedikleri), Clio Symbol gibi araçlar bu piyasa da 1 yıl sonra satınca zarar ettirmezler hatta kar bile edersin

• taksilere bak onlar ne almışsa sende onu al zarar ettirmez :)
  • Era tutan bir model sıkıntısiz bir araç alırsanız zarar etmezsiniz.
    tek sorun temiz araç almak, mal alırken kazanilirmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zarar ettirir mi bilemem fakat sunu söylemek isterim benim arkadasım 2010 model 50 bin kmde 1.4 erasını 26.750 e sattıydı bi ay once felan. kendisi ilk sahibiydi. fiyatlara bakarken bilginiz olsun istedim.
  • Teşekkürler arkadaşar. 2008 team era Hatasız 50 bin kmde araca 28 diyordu almadım. Iyi ki almamışım kazık yemeden kurtulduk

• 30 bine eramı alır yahu çok ilginç bir milletimiz var
  • O paraya vgt 1.5 dizel bile alırsın.

• zarar etmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 çok 6 ay önce 27ye bir yakınım satmıştı. 27-28 civarına bulmaya çalış. zarar ettirmez. sağlam ve tutulan bir arabadır. az yakar çok kaçar. yalnız accent era 1.4 team almalısının.
  • Bu arada iyi kaçar ama durmaz. Onu söyleyeyim. Frenlerine güvenmeyin.
  • 2009 era aldık sıfır 25bin e , 70 bin km bindik sonra 26 bin e sattık gerçi aldığımız zaman kriz vs indirimden vardı baya , bizden alan adam lpg taktırdı bindi 28 e satmıştır sonra o aracı çünkü sıfır fiyatlar çok arttı. Sonradan da bizi arıyor elinizde satacağınız başka böyle araç var mı diye

önemli nokta temiz bir araç bulmak , temiz bir araç bulursanız sorun olmaz , servisi iyidir performanslıdır yol tutuşu biraz zayıf ama yinede fiyatına göre güzel araç

biziki benzinliydi ve frenleri çok iyiydi şuan benim kullandığım corsa dan daha iyiydi ama bazı dizel kullanıcıları araç durmuyor diye şikayet ediyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 6 Mayıs 2015; 11:10:12 >
  • geçen sene 2006 model komple boyalı era aldık style paketti 20.500 e bu sene 22.000 ye sattık araç 200.000 km olmuştu kolay kolay zarar ettirmez ama 30.000 nide eraya verilmez onun yerine daha farklı araçlar alabilirsin çok temiz sana tavsiyem eraya okadar para verme max. 25.000 olur oda çok çok temiz olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsunlyy

geçen sene 2006 model komple boyalı era aldık style paketti 20.500 e bu sene 22.000 ye sattık araç 200.000 km olmuştu kolay kolay zarar ettirmez ama 30.000 nide eraya verilmez onun yerine daha farklı araçlar alabilirsin çok temiz sana tavsiyem eraya okadar para verme max. 25.000 olur oda çok çok temiz olması lazım

Hangi araçları önerirsiniz?

• biz eradan sonra 27.250 ye 40binde orjinal dizel i20 aldık gayet memnunuz şuan satmak istesek 2 3 bin tl karımız var sizde bu tür araçlara bakabilrsiniz performansı gayet tatminkar alt devirlerde eradan çok daha canlı size önerim km düşük modeli yüksek araçlara bakmanız tabi aracın piyasa durumu önemli
  • samsunlyy S kullanıcısına yanıt
    Kardeşim 2004 vectra aldım 160 binde sorunsuz sıkıntısız. Son anda yol tutuşu önemli bir araç almaya karar verdim ve vectra aldım.

• hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

hayırlı olsun

Teşekkür ederim sağolun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.