Şimdi Ara

Accord -İnsignia

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Focus 3 kullanıcısıyım aracımı degiştirmek istiyorum bir üst segment ve otomatik düşünüyorum siz Accord ile insignia arasında kalsanız hangisini alırdınız
    Accord 2011-12 benzin/lpg executive
    İnsignia 2011-12 dizel cosmo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Accord çok özel bir araçtir bence accord tercih etmelisin

• accord u unutun.
    mondeo veya insignia arasında tercih yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

accord u unutun.

Neden öyle dediğinizi açiklar misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ölümüne çArşı ulan

quote:

accord u unutun.

Honda sevmiyorum.
    Accord kullanmadım ancak civic deneyimim oldu ve hiç beğenmedim. Yalıtım berbat, sürüş keyfi berbat, malzeme kalitesi berbat.
    Accord için bir şey fark edeceğini sanmıyorum. Hele ki aynı sınıfta mondeo varken.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ölümüne çArşı ulan

quote:

accord u unutun.

Honda sevmiyorum.
    Accord kullanmadım ancak civic deneyimim oldu ve hiç beğenmedim. Yalıtım berbat, sürüş keyfi berbat, malzeme kalitesi berbat.
    Accord için bir şey fark edeceğini sanmıyorum. Hele ki aynı sınıfta mondeo varken.

Bilmiyorsaniz insanlara yanlis bilgi vermeyiniz. Accordun civicle alakasi yoktur ve dunyada ki en problemsiz arabadir

• Hocam insignia 2.0 dizel olacaksa 130 bg olanları pek düşünmeyin derim tutmadı.160 bg olanlara bakın.
  • bendede focus 2 var satıp insignia 180 lik veya türevi bişeyler bakıyorum.her halukarda benzinli alacağım lpg taktırmayacağım.
    accorda baktım piyasa olarak çok uçuk rakamlar istiyorlar sorunsuz olabilir şekli şemali yerinde ama 180 lik insignia kadar performanslı değil ayırca hem vergi fazlası var hem yakıt olarakta fazla yakacağını düşünüyorum.mondeo ecoboost baktım onlardada güzel arabalar var fakat selective pakette 40 bin km yi geçmemiş araba yok.düşersede nadir düşüyor oda hemen satılıyor.peugeot 508 thp buldum bir tanede tam otomatik oda aklıma yattı gibi.bir kaç tane temiz alet buldum fakat bu sınıftan ya insignia yada mondeo bakacağım.o an hangisinden temiz az km li denk gelirse ona bakacağım çünkü temiz bulup baktığım mondeo ve insigniaların 2. elleride baya hareketli 2 3 günde satıldılar.
  • emre_etg E kullanıcısına yanıt
    Insignia daki motor 2.0 CDTI 130Hp 300Nm ise gürültülü ve sarsıntılı eski bir motordur, zaten yerini yeni 1.6 CDTI 136Hp 320Nm lik motora bıraktı, ben olsam bu seçeneğe sahip Insignia yerine Accord u alırdım.

Insignia da şayet 2.0 CDTI 163Hp 350Nm ise özellikle ş.içinde alt devirlerden itibaren -özellikle rampalarda- daha yüksek çekiş sunacağı için (Accord 4500 devirde 190Nm max. tork) daha iyi bir seçim olabilir.

Zor seçim ancak bana göre Accord daha farklı bir seçim olabilir, trafikte kolay kolay görülmese de Accord kullanıcıları gördüğüm kadarıyla araçlarını daha özenerek kullanıyorlar.

• Düşünmeden .
    Sihay Accord alırdım .
    Benim içinde özel bi araç .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.