Şimdi Ara

ACEMİLERE 3D TELEVİZYON VE İÇERİK REHBERİ VE LG LW SERİSİ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
9
Favori
113.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar.ben de bugün Panasonic 65 inch 3D Vierra Neoplazma aldım..tabi o heyecanla doğal olarak hemen netten 3d filmler indirdim harddisc e yükledim Usb ile televizyona bağladım.gözlükleri şarj ettim,açıp taktım..ama sonuç hüsran..şu anda da bu hayalkırıklığıyla nete girip araştırma yaparken sizin forumunuzu gördüm..sizler bu konu hakkında çok araştırma yapmışsınız.biri bana ne yapmam gerektiğini tam söyleyebilirmi? yani hangi formatta film indirmem lazım yada ne yapmam lazım filan? hevesim kursağımda kalmış ve sinirim bozulmuş olarak oturuyorum :) sevgiler,saygılar..
  • acil yardım teacher lg 47 lw570s tv var ve 3d film seyretmek istiyorum usb,bilgisayar veya harddiskten formu okudum ama kafam karıştı beceremedim film var ses yok diyorlar ama biz daha film i nasıl syredeceğimizi bile bilmiyorum acil acıklayıcı bilgi veririmisin
  • *** 3D ( Film, Belgesel, Animasyon ve Oyun ) *** TAVSİYELERİ ANA KONU

Yukardaki konuyu oku, özellikle ilk mesajı. Orda her türlü bilgi var 3D medya ile ilgili.

TV in ile ilgili ana konu da aşağıda;

LG Cinema 3D TV / LG FPR Gözlük Teknolojisi
  • teşekkürler süpersin ama herkes senin gibi degilkablo modeme mesaj attım bakan yok herhalde formun bu kısmı ile ilgilenilmiyormu
  • techraven sana sorayım bari cevaplarsan sevinirim
    fiberoptik airteis air6372 modem aldım lan ile 47lw570s tv ye baglanamıyorum nasıl baglanırım daha önceki modemle baglanıyordum
  • Ben ADSL kullanıyorum fiberi bilmiyorum. Bağlantıda hiç sorun çıkmamıştı benim ama fiberde ayar yapılaması gerekiyordu sanırım. Yine cevap almanın en muhtemel olduğu konu ana konu, oraya yaz.
  • t eachaven 3d yi okudum ama başaramadım benim gibi anlaayanlar için resimli anlatırmısınız
  • Arkadaşlar 1,5 yıl önce Arçelikten lcd tv almıştım.Kronik bir sorunu vardı. 1 yıldır uğraşıyorum ve en sonunda değişim için ikna ettim . Farkını verip başka arçelik bir tv alabileceğimi öğrendim. 180 Tl fark ödeyerek A40-LEG-6B 3D tv aldım. Genelde şimdi herkesin dediğini duyar gibiyim Yerel marka 3D tv mi olur diye.Tv henüz ulaştığı için henüz deneyemedim 3D yi. Ama smart olayı ( wirelles) ve HD kendinden recaiver gibi özellikleri çok hoşuma gitti.internetten 80 adet film siparişi verdim. daha ulaşmadı. ( HDD mi yolladım dolduracaklar :) ) yorumlarımı buraya yazacağım anlayabildiğim kadarıyla. Tek kuşkum şarz lı gözlük kullanma olayı.inşallah memnun kalırım. Tv yi bilgisayarımdan hdmi kablo ile bağlayıp test edeceğim çünkü mkv formatını desteklemiyor. SORUM ise şu ben bu tv de Bütün şarzlı gözlüklerle 3D film izleyebilirmiyim? Yoksa illaki arçeliğin orjinal verilen gözlüklerinden mi almam gerekiyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim ... ve son olarak bilgisayardan hangi programla izlememi tavsiye edersiniz ? ( powerdvd , vlc media player , Gom player , Km player ?)

• takip
  • merhaba arkadaşlar 10 gün oldu 1g 42lw4500 tv aldım ama kafayı yiyeceğim 3 d izleyemiyorum bilgisayar bilgim çok az torrentlerden 3d flim indiriyorum usb izlemeye çalışıyorum geçersiz dosya diyo yada ses gelmiyo ultra video converter diye bir program buldum ondada hangisine çevireceğimi bilmiyorum çevirdiğimde görüntü bozuluyor yani anlıyacağınız kafayı yiyeceğim lütfenn yardım edin şunun mağazadaki tadına varmak istiyorum
  • teşekkürler :)
  • ben lw 5500 ü almadan önce indirdiğim (inception -başlangıç) ve daha önce dvd playerın usb sinden takarak tüplü tvde oynatabildiğim bir kaç filmi açtığımda hayal kırıklığına uğradım. aynı filmler bu tv ile bulanık ve görüntü dağınık şekilde görüntüleniyor..
    sanırım indirdiğim filmin çözünürlüğü ile alakalı..

yani sormak istediğim şu : bu tvde film izleyebilmek için filmin çözünürlüğü yüksek mi olacak illaki.. ya da önceki filmleri düzgün izleyebilmke için ne yapmalıyım?
  • ben yeni lg lw 5590 led tv aldım internetten 3d film indirdim mkv ile usb ile televizyona bağlandığımda usb yi gördü filmide gördü ama bi türlü açılmadı yüklüyor dedi hep yaklaşık 5-6 dakika bekledim ama açmadı sorun nedir ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: I_tech

ben lw 5500 ü almadan önce indirdiğim (inception -başlangıç) ve daha önce dvd playerın usb sinden takarak tüplü tvde oynatabildiğim bir kaç filmi açtığımda hayal kırıklığına uğradım. aynı filmler bu tv ile bulanık ve görüntü dağınık şekilde görüntüleniyor..

yani sormak istediğim şu : bu tvde film izleyebilmek için filmin çözünürlüğü yüksek mi olacak illaki.. ya da önceki filmleri düzgün izleyebilmke için ne yapmalıyım?

Orijinalinden 3D çekilmiş olan filmleri tercih edeceksin hocam işte en iyisi için

• quote:

Orijinalden alıntı: dusty

quote:

Orijinalden alıntı: I_tech

ben lw 5500 ü almadan önce indirdiğim (inception -başlangıç) ve daha önce dvd playerın usb sinden takarak tüplü tvde oynatabildiğim bir kaç filmi açtığımda hayal kırıklığına uğradım. aynı filmler bu tv ile bulanık ve görüntü dağınık şekilde görüntüleniyor..

Orijinalinden 3D çekilmiş olan filmleri tercih edeceksin hocam işte en iyisi için

önceden elimde olan böyle filmler için yapacak birşey yok mu yani,
    bir de bundan sonrası için 3d film bulmak televizyon seçmekten daha zormuş...

• Doğru diyorsun ama yapacak bir şey yok maalesef. Geçmiş olsun. 3D ( Film, Belgesel, Animasyon ve Oyun ) başlığını takibe almanı tavsiye ederim.
  • merhabalar.lw5500 kullanıcısıyım,yeni aldım ve transformers dark of the moon 3D yi indirdim.HDD ile tv ye bağladım oynatmada,seste ve görüntüde sıkıntı yok fakat alt yazıyı göstermiyor.(başka siteden indirdiğim alt yazıyı aynı isimle,filmle aynı klasöre attım,pc de oynatırken gösteriyor ve senkron sorunuda yok)ilk 3D filmim olduğu için filmdenmi,tv nin oynatıcısındanmı bilemedim.yardımcı olursanız sevinirim.
  • Normalde USB üzerinden direkt algılaması lazım. USB'nizde ayrı bir klasör açarak altyazıyı ve filmi o dosyaya atın ve TV'nizin alt yazı ayarlarını kontrol edin. Filmin adıyla kayıtlı 2D altyazıyı açacaktır 3D filmde de.
  • hocam, aslında yapılması gereken herşeyi yapmış gibisiniz. fazla bir bilgim yok ama benzer durumlarla karşılaştığımdan yardımcı olmaya çalışayım. altyazı dosyasının 3 boyuta özel hazırlanmış olmayan sıradan bir altyazı olması yetiyor. hdd'de bir klasörün içinde sadece film dosyası (half sbs) ve altyazı dosyasını koyun. bu iki dosya adının aynı olduğundan emin olmak için isterseniz iki dosyaya da "a" adını verin. umarım sorun çözülmüş olur.
    sorun giderilmezse internet kablosu ile tv'yi internete bağlayıp program güncellemesi yaptıktan sonra tekrar deneyebilirsiniz...
  • Arkadaşlar bende LG LW5500 TV var. İlk başlarda indirdiğim half SBS MKV 3D filmleri bilgisayarı HDMI kabloyla ekrana bağlayarak (bölünmüş ekranda) gayet rahat izliyordum. Ama şimde izlediğim filmleri bile açamıyorum. 3d filmler bilgisayar ekranında ikiye bölünürken, televizyona bağladığımda 3D'de ikiye bölünmüş ekran çıkmıyor. Sebebi ne olabilir? Ama televizyon, Dijitürk'teki 3D yayınları (ikiye bölünmüş ekranla) sorunsuz veriyor. Kapadım açtım, filmleri harddiske taşıdım v.b...ne yaptımsa olmadı. Güncelleme sorunu olabilir mi acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden..
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.