Şimdi Ara

<<ACER ASPIRE AS9523WSMI >> YENİ 17 INCH 512MB EKRAN (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
1
Favori
28.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bir arkadas kasanın nasıl acılacagını anlatabilirim demisti, arkadaslar tum vidaları sokmeme ragmen kasayı acamadım biriniz acıklayabilirmi acaba
  • arkadaslar su aletin kasasını nasıl actınız biri izah edebilirmi acaba resmen baslık ölmüş
  • kasayı söymenin püf noktası açma kapama butonun olduğu panel kardeş. oranın gizli tırnakları var ekran menteşelerinin arkasında. o tırnaklardan birde yanlardan o paneli çıkardıktan sonra altta ekranın fişini göreceksin. onu felan kaldırıp ekranı çıkaracaksın. sonra ekranın altında 3 tane vida görünüyor. onlarıda çıkarttığında alttaki vidaları söknmüşsen kasa kendini bırakır
  • tamadır ustadım tesekkurler
  • yeni bir 500 gb 7200 rpm hdd almak istiyorum. almam için bu özellikleri söylemem yeterli mi bimekste sordum 2 çeşit var dediler biri galiba sata diğerini hatırlamıyorum. ikisi arasında yaklaşık 20 - 30 tl lik fark vardı hangisini almalıyım hangi marka daha iyidir??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baron24 -- 17 Aralık 2010; 21:06:47 >
  • 2.5 " sata alman yeterli.

bu arada arkadaşlar laptoplarınızın call of duty black ops'ta durumu nasıl ? oynayabiliyormusunuz? ben işlemcimi t7600 ile değiştirmiştim. ekran kartını 438/620 ye ayarlayıp 1368 de normal ayarlarda çok rahat oynayabiliyorum.
  • ben yükledim en düşük ayarlarda biraz oynadım kastı. netten biraz araştırma yaptım kasma sorunu için patchler ve crackler buldum az da olsa işe yaradı
  • 4. update yüklendikten sonra ekran kartını rivatunerden 438/620 ye ayarlayınca 1368 çözünürlükte yüksek ayarlarda rahatlıkla oynanabiliyor. tabi xp'de. xp ile windows 7 arasında oyunlarda en az %25 performans farkı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 31 Aralık 2010; 23:07:35 >
  • win 7 de dediklerinizi yaptım baya bi fark etti kasma sorunu kalmadı. teşekkür ederim :)
  • hala acamadım ben bu kasayı
  • gönder yapayım hocam:) işlemci değiştireceksen değiştireyim. Benimde sorunum 4 gb ram taktım. 64 bit win 7 olmasına rağmen 3 görüyor. Biosta güncel
  • benim sorunum sunun fannı degistirmek cihz ciddi ısınma sorunu yasıyor. fanı temizlicem olmadı yenisini takıcam
  • bi yerden hava da tutturabillirsin hocam. oda etkili oluyor. lastikçilerden felan olabilir.
  • laptopun kataloğunda 4 gb ram desteği var derken ben 4 gb taktığım halde 3 gb gözüküyor. işletim sistemim win 7 64 bit. özelliklerde ram için 4 gb fakat kullanılabilir 4 gb yazıyor. sebeb nedir sizce? biosumda güncel
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.