Şimdi Ara

<<ACER ASPIRE AS9523WSMI >> YENİ 17 INCH 512MB EKRAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
1
Favori
28.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ACER ASPIRE AS9523WSMI TEKNOSAYA yeni gelmiş 1199 dolar+kdv

Özellikleri

Aksesuar ENTEGRE KAMERA 1.3MP
    Ses ON BOARD
    Ekran Kartı Bellek Kapasitesi 512 MB GeForce 7900 GS
    SYSTEM MEMORY: 2GB 4Gb'a kadar yükseltilebilir.
    160 gb HDD
    T5600 Core 2 Duo 1,83 mhz

Network 10/100
    Disket Sürücü YOK
    Ekran Tipi LCD
    Pil Ömrü Cinsi LI-ION AKILLI PİL
    Tuş Dizimi Q TR
    İşletim Sistemi VISTA HOME PREMIUM - TR
    Satıcıya Bağlı Grnt.Süresi(ay) 24
    Satış Garanti Süresi (ay) 24
    Ses Bağlantıları SPDIF
    Ses Bağlantıları MIC
    Ses Bağlantıları KULAKLIK
    Ses Bağlantıları HOPARLÖRE
    İşlemci Modeli INTEL T5600 1,83 mhz
    Anakart Chip Set INTEL 945 PM
    Standart Sistem Belleği (MB) 2.048
    Ekran kartı chip seti NVIDIA GEFORCE GO 7900 GS 512 mb (arttırılabilir 784 mb a kadar)
    Maks. Sistem Belleği (MB) 4.096
    Sistem belleği türü DDR II
    Sistem Bellek hızı 667
    Sabit Disk Devir Hızı (rpm) 5.400
    USB 2 portu 4
    Smart kart okuyucu VAR
    Cpu Ailesi INTEL CORE 2 DUO
    Dogal Ekran Cozunurlugu 1440X900
    Net Agırlık Aralıgı KG 3,5 +
    Tasınabilir Bilgisayar Türü NOTEBOOK
    Model Ailesi ASPIRE
    Optik sürücü tipi DVD SUPER MULTI DVD-R/RW COMBO
    Bluetooth VAR
    WLAN/Wi-Fi VAR

SYSTEM MEMORY: 2GB 4Gb'a kadar yükseltilebilir.
    ÜZERİNDEKİ PORTLAR:4adet USB 2.0 ports
    HDMI#-out port
    DVI-D port with HDCP support
    IEEE 1394 port
    Fast infrared (FIR) port / consumer infrared (CIR) port1
    External display (VGA) port
    S-video/TV-out (NTSC/PAL) port
    Headphones/speaker/line-out jack with S/PDIF support
    Microphone-in jack
    Line-in jack
    Ethernet (RJ-45) port
    Modem (RJ-11) port
    DC-in jack for AC adapter
    YAZILIMLAR:Acer Empowering Technology (Acer eNet, ePower, ePresentation, eDataSecurity, eLock, eRecovery, eSettings Management)
    Acer Arcade Deluxe# featuring DV Wizard, VideoMagician and DVDivine
    Acer GridVista#
    Acer Launch Manager
    Acer OrbiCam#
    Adobe® Reader®
    CyberLink® PowerProducer®
    Microsoft® Works 8.5 with Office Home and Student 2007 Trial1,9
    Norton Internet Security#
    NTI CD-Maker#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technologies -- 1 Şubat 2008; 23:34:53 >

• forumda çeşitli laptoplar ile ilgili topicler açmıştım fakat en sonunda bu notebook u aldım...17 inch model tercihimdi...bu modelle pek ilgilenen yok galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: technologies

forumda çeşitli laptoplar ile ilgili topicler açmıştım fakat en sonunda bu notebook u aldım...17 inch model tercihimdi...bu modelle pek ilgilenen yok galiba.
    hayırlı olsun kardeş
    bu ürün yeni model sayılmaz eski. ülkemize yeni giriş yapmış galiba. kasası bile eski seri kasa.
    ama ekran kartı peformanslı çok iyi. lakin o makinaya işlemci hiç yakışmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: astaf

hayırlı olsun kardeş
    bu ürün yeni model sayılmaz eski. ülkemize yeni giriş yapmış galiba. kasası bile eski seri kasa.
    ama ekran kartı peformanslı çok iyi. lakin o makinaya işlemci hiç yakışmamış

Alıntıları Göster
    işlemci 1,66 yazıyor ama eve geldim 1,83 T5600 çıktı

• quote:

işlemci 1,66 yazıyor ama eve geldim 1,83 T5600 çıktı

Alıntıları Göster
    overclock yapmıslar senin için :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: uur_ast

overclock yapmıslar senin için :d

Alıntıları Göster
    en az 4mb keş olsaydı tadından yenmezdi
  • quote:

en az 4mb keş olsaydı tadından yenmezdi

Alıntıları Göster
    yani 2ghz üstü
  • quote:

yani 2ghz üstü

Alıntıları Göster
    oyunlarda çok iyi ya full ayarlarda kaldırıyo hemde çok hızlı vista oplamda 4,5 puan vermiş...bu puan ne derecede iyidir acaba grafiklere ve oynlara 5,9 vermiş.

• quote:

oyunlarda çok iyi ya full ayarlarda kaldırıyo hemde çok hızlı vista oplamda 4,5 puan vermiş...bu puan ne derecede iyidir acaba grafiklere ve oynlara 5,9 vermiş.

Alıntıları Göster
    Bende geçen Teknosa'da gördüm çok hoşuma gitti.Bence fiyat/performans manyak,bende almayı düşünüyorum.Ekran kartı çok deli gerçekten 7900 gs...Bir önceki serinin 7 serisinin kartı ama o serinin en iyilerinden...Ram fiyatlarıda düşmüşken 2 gb daha takviyeyle çok iyi olur, anakartı 4 gb a kadar destekliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mühendis007

Bende geçen Teknosa'da gördüm çok hoşuma gitti.Bence fiyat/performans manyak,bende almayı düşünüyorum.Ekran kartı çok deli gerçekten 7900 gs...Bir önceki serinin 7 serisinin kartı ama o serinin en iyilerinden...Ram fiyatlarıda düşmüşken 2 gb daha takviyeyle çok iyi olur, anakartı 4 gb a kadar destekliyor.

Alıntıları Göster
    mühendis kardeş notebook genel görünüm ve performan itibari ile mükemmel...ben sana şöle söliyim tek beğenmiyeceğin hardiskidir..hafifi gıcırtı yapıyor asus ve toshibalardada vardı o...vista ekran kartı puanı yüksek ,ortalama puan 4,5 tavsiye olunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technologies -- 14 Ocak 2008; 13:34:05 >

• quote:

mühendis kardeş notebook genel görünüm ve performan itibari ile mükemmel...ben sana şöle söliyim tek beğenmiyeceğin hardiskidir..hafifi gıcırtı yapıyor asus ve toshibalardada vardı o...vista ekran kartı puanı yüksek ,ortalama puan 4,5 tavsiye olunur.

Alıntıları Göster

özellikle dvd/cd bölümü çok güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technologies -- 14 Ocak 2008; 20:21:28 >

• quote:

özellikle dvd/cd bölümü çok güzel

Alıntıları Göster
    fiyatı çok uygunmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pilavyer

fiyatı çok uygunmuş.

Alıntıları Göster
    kardeş söylemeyi unuttum hayırlı olsun,17'' arıyordun yanlış hatırlamıyorsam,bulmuşun sonunda gönlüne göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pilavyer

kardeş söylemeyi unuttum hayırlı olsun,17'' arıyordun yanlış hatırlamıyorsam,bulmuşun sonunda gönlüne göre

Alıntıları Göster
    teşekkürler. he yaa...17 arıyordum sonra bi ara caydım 15,4 tam alıcakken bu model raflara gelince hemen aldım

• quote:

teşekkürler. he yaa...17 arıyordum sonra bi ara caydım 15,4 tam alıcakken bu model raflara gelince hemen aldım

Alıntıları Göster
    Oleeeey!!!! Bir tanede ben aldım manyak bi bilgisayar...Tam test edemedim daha kullandıkça yazarım.Kardeş sanada hayırlı olsun bu arada. Kaç aydır laptop araştırıyordum hemen kaptım.Bu özelliklerde böyle bir makina inanın bedava.Üzerindeki ekran kartı manyak.

• quote:

Oleeeey!!!! Bir tanede ben aldım manyak bi bilgisayar...Tam test edemedim daha kullandıkça yazarım.Kardeş sanada hayırlı olsun bu arada. Kaç aydır laptop araştırıyordum hemen kaptım.Bu özelliklerde böyle bir makina inanın bedava.Üzerindeki ekran kartı manyak.

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun kardeş... yaw alet tam bi oyun canavarı... 4gb ram de destekliyosa tamamdır. yalnız 1.66 aklıma takıldı. hepimize o bal denk gelmez haralde... çok problem olur mu? ya da sonradan değiştirilmesi mümkün mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: ihzone89

hayırlı olsun kardeş... yaw alet tam bi oyun canavarı... 4gb ram de destekliyosa tamamdır. yalnız 1.66 aklıma takıldı. hepimize o bal denk gelmez haralde... çok problem olur mu? ya da sonradan değiştirilmesi mümkün mü?

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Evet arkadaşlar benimkide 1,83 çıktı . Bu bilgisayarın bir kaç işlemci versiyonu var içinden çıkan kağıtta yazıyor o modeller. Buna yazlışlıkla 1,66 modelin özelliklerini yapıştırmışlar. Ama içinde ki işlemci 1,83. Evet 4 gb a kadar destekliyor anakart. Ama 2 ram slotu var. yani 2 adet 2 gb takmak gerekecek 4 gb yapmak için. Bilgisayarınm görünüşü ekranın görüntü kalitesi falan mükemmel. Oyun durumunu bugün bayaa bir test edecem inş. Çok yüksek performans bekliyorum açıkcası. Elimde iki ayrı donanım sitesinin ekran kartları listesi var. 7900 gs bu listelerde çok üst sıralarda. Zamanım olursa bir ara buraya yapıştırırım.Bu akşam call of duty 4 ile başlamayı düşünüyorum zaman buldukça deneyimlerimizi paylaşalım. Ha bu arada kutunu içinden hiç bir cd dvd çıkmadı sizdede öyle mi? Şimdi gidip Teknosa ya bir soracağım.

• quote:

Teşekkür ederim. Evet arkadaşlar benimkide 1,83 çıktı . Bu bilgisayarın bir kaç işlemci versiyonu var içinden çıkan kağıtta yazıyor o modeller. Buna yazlışlıkla 1,66 modelin özelliklerini yapıştırmışlar. Ama içinde ki işlemci 1,83. Evet 4 gb a kadar destekliyor anakart. Ama 2 ram slotu var. yani 2 adet 2 gb takmak gerekecek 4 gb yapmak için. Bilgisayarınm görünüşü ekranın görüntü kalitesi falan mükemmel. Oyun durumunu bugün bayaa bir test edecem inş. Çok yüksek performans bekliyorum açıkcası. Elimde iki ayrı donanım sitesinin ekran kartları listesi var. 7900 gs bu listelerde çok üst sıralarda. Zamanım olursa bir ara buraya yapıştırırım.Bu akşam call of duty 4 ile başlamayı düşünüyorum zaman buldukça deneyimlerimizi paylaşalım. Ha bu arada kutunu içinden hiç bir cd dvd çıkmadı sizdede öyle mi? Şimdi gidip Teknosa ya bir soracağım.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun Mühendis kardeş...Bluetooh düğmesi var ama bluetooth yok HDMI Çıkışı var..Bu hardisk sendede gıcır gıcır ediyormu Mühendis kardeş ....

• quote:

Hayırlı olsun Mühendis kardeş...Bluetooh düğmesi var ama bluetooth yok HDMI Çıkışı var..Bu hardisk sendede gıcır gıcır ediyormu Mühendis kardeş ....

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim. Allah Allah nasıl Bluetooth olmaz ya kontrol edyim bi sanmıyorum ama olmayacağını acerin sitesinde bluetooth var diyor. Bluetooth® 2.0+EDR (Enhanced Data Rate) . Kızılötesi bile var.İyice bir bakayım bende bluetooth mouse alacaktım iyice emin olayım.Senin kutudanda dvd cd falan çıkmadı mı?
    muhendis_007@hotmail.com

• quote:

teşekkür ederim. Allah Allah nasıl Bluetooth olmaz ya kontrol edyim bi sanmıyorum ama olmayacağını acerin sitesinde bluetooth var diyor. Bluetooth® 2.0+EDR (Enhanced Data Rate) . Kızılötesi bile var.İyice bir bakayım bende bluetooth mouse alacaktım iyice emin olayım.Senin kutudanda dvd cd falan çıkmadı mı?
    muhendis_007@hotmail.com

Alıntıları Göster
    kutudan cd dvd bişey çıkmadı...kızılötesi var bluetooth tuşuna bas ordan anlarsın no bluetooth device diyor...önceki acer modellerindede yaşandı bu ordan biliyorum.olmaması çokta sorun değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technologies -- 18 Ocak 2008; 20:04:00 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.