Şimdi Ara

<<ACER ASPIRE AS9523WSMI >> YENİ 17 INCH 512MB EKRAN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
1
Favori
28.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet bluetooth yok böyle bir makinada olmlıydı ama. Neyse yinede laptopumu çok seviyorum Daha önce cevap yazmayı unuttum pardon evet hardisk biraz ses yapıyo ama öyle çok fazla rahatsız edecek boyutta değil.Ama nceki laptopumda acer di ama hiç ses çıkarmıyodu hdiski. Ama pek sorun değil dediğimgibi. Bu arada vista da görsellik falan süper ama xp yi aratıyo. Bazı programları çalıştırmıyo ilerki bi zamanda xp ye geçmeyi dşnebilirim.Akşam call of duty 4 oynadım grafik ayarlarını en sona aldım hatta anti alising x4 yinede gayet güzel çalıştı.Üzerindeki hoparlörler beni çokşaşırttı bir laptop için çok çok iyi.

• Ben vistadan memnunum daha bi programla uyumsuzluğu olmadı bakalım ilerde nolur bilmem.Hoparlörler çok iyi altta extra bass için bi hoparlör daha var...ben alt tarafı söktüm baktım...ram slotları 2 tane...Hdd bölümünede baktım..1 tane daha hdd takmak için slot var neyapsak bi hdd dahamı taksak mühendis kardeş şöle 250 gb daha :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technologies -- 19 Ocak 2008; 23:33:05 >
  • yok kardeş benim 500gb harici diskim var o baya hafifletiyor veri yükümü.Hd takmak yerine onu tavsiye ederim . Fiyatıda uydun bayaa 175 ytl falan.
  • bilmiyomki bende kararsızım...bu hdd ler ata dan bağlı...acaba ben buna sata hdd takabilirmiyim.
  •  <<ACER ASPIRE AS9523WSMI >> YENİ 17 INCH 512MB EKRAN

bu bluetooth cihazından almayı düşünüyorum...24 dolar
  • fiyatına göre güzel bir laptop özellikle ekran kartı hiç de fena sayılmaz.
  • Bluetooth güzelmiş.Bu Bluetooth hangi sitede satılıyor bilen var mı?

• Ekran kartının ne baba kart olduğunu bu listeye bakarak görebilirsiniz. Bizim canavar 13. sırada . Hemde orada ki 256 mb bizim ki 512 mb ddr3. Şimdi Crysis oynuyorum çok güzel oyun
  • waybe laptopa bak
  • Bu bluetooth dan nerde bulabiliriz. Nette aradım bulamadım.
  • ya mühendis kardeş bende o bluetoothuwww.zamazing.org sitesinden gördüm..henüz nerede satıldığını bilmiyorum...ekran kartı listesi güzel güzel paylaşım..gerçekten ekran kartının mükemmelliği listeden ve oyunlardan gözle görülür şekilde anlaşılıyor.
  • Ben bayaa bi naktım nette sağa sola ama yok.Sanırım daha gelmedi ama yakın bi zamnda çıkar ortaya başka markalarında var görüyorum ama satışta yok.Daha sonra dkülür ortalığa biraz beklemek lazım. Evet liste güzel bi liste çok uzman olmaya ve araştırmaya pek gerek kalmadan bu liste ekran kartları konusunda bayaa fikir veriyor. Bir liste daha var onuda müsait bizamanda ekleyeceğim.
  • hayırlı olsun technologies ve mühendis...... technologies ; sonunda kavuştun demek 17 inç aşkına...

alet güzel gözüküyor... şarj ı nasıl acaba? bide ağırlığı felan nasıl??
  • valla beyler bende bugün rastladım makinaya önceden de 9504 vardı bende o bundan özellik olarak daha iyiydi ama bu ekran kartı olarak özellikle çok baba makina olmuş ya. aldım bizim arkadaşa xp ye çevirecem sonra da kendime alacam bi tane. aer bu işi biliyor ya.
  • Ben de bugün gördüm Teknosa'da bayıldım...1399-1499$'a Asus (8600GS Ekran kartı, 250 GB HDD, 7700 işlemci) alacaktım. İkisini yanyana görünce Asus'u anında salladım...17 inc dehşet parlak ekran (Asus'da böyle parlaklık yok, bi de 16ms olmasa süper olacakmış), slot dvd, ışıklar, media center tuşları falan baştan aşağı karizma bi alet, insan özelliklere bile bakmıyo. İlk fırsatta kapıcam bi tane... ...
    Alan arkadaşlara hayırlı olsun....Sizce Asus almadığıma pişman olur muyum? Ekran kartı 8600'dan iyi mi harbiden? DirectX 10 destekler mi? HDD zaten sorun değil harici HDD var. Bi tek işlemci acık düşük, ama o kadar kusur olur artık bu fiyata...
    Bu arada biraz ses gelmesi de normaldir...Devir hızı 4200 RPM değil, 5400 RPM. Genelde laptoplarda 4200 olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imperio -- 25 Ocak 2008; 20:08:30 >

• quote:

Orjinalden alıntı: imperio

Ben de bugün gördüm Teknosa'da bayıldım...1399-1499$'a Asus (8600GS Ekran kartı, 250 GB HDD, 7700 işlemci) alacaktım. İkisini yanyana görünce Asus'u anında salladım...17 inc dehşet parlak ekran (Asus'da böyle parlaklık yok, bi de 16ms olmasa süper olacakmış), slot dvd, ışıklar, media center tuşları falan baştan aşağı karizma bi alet, insan özelliklere bile bakmıyo. İlk fırsatta kapıcam bi tane... ...
    Alan arkadaşlara hayırlı olsun....Sizce Asus almadığıma pişman olur muyum? Ekran kartı 8600'dan iyi mi harbiden? DirectX 10 destekler mi? HDD zaten sorun değil harici HDD var. Bi tek işlemci acık düşük, ama o kadar kusur olur artık bu fiyata...
    Bu arada biraz ses gelmesi de normaldir...Devir hızı 4200 RPM değil, 5400 RPM. Genelde laptoplarda 4200 olur...

7900 GS nin DX10 destegi yok fakat dx9 oyunları baz alırsak 8600 GT den biraz daha üstün bir performans verecektir

• Alan arkadaşlar 4 GB ram ( 2+2 GB ) ram takmayı düşünüyorlar mı?4 GB ram takılınca daha da bir canavar olur herhalde alet.
  • teşekkürler blackcloud...uzun süre sonunda 17 inch laptobuma kavuştum...:D....laptop 3,6 - 3,7 kg arası toshibanın 17 sine göre daha ince...imperio kardeş sana sebep olmak istemesemde bu cihaz asustan daha iyidir...eksi özellikleri hdd biraz gıcır gıcır ses yapıyor(çok değil gözün korkmasın) ama müzik açınca yada ortamda hafif ses olunca o ses duyulmuyor bile :Donun haricinde eksi özellik bulamadım ...batarya 8 cell 4800 mah...15,4 lerde genellikle 6 cell...buda bataryaları eşit hatta bu cihazı daha iyi yapar...
    Bi kafeye girdik çay içtik işte, wirelesten faydalandım tam 2 saat gitti(dengeli mod ekran tam kısık değil,müzik açmadım)...Ben sırt çantasında taşıyorum...ozaman kuş gibi geliyor
    Ama omuzlu çanta ile taşırsanız omzunuzu ağrıtabilir (sırt çantası tavsiye olunur)....Ekran kartı directx10 desteklemez fakat ekran kartının değerleri 8600 den hayli yüksek artık o karar senin...Tahminimce directx10 lu oyunlar 2 sene içinde sık olarak çıkar ,directx9 desteklerinide esirgemezler bi süre....bende acer 5920 alıyordumki bunu gördüm hem fiyat daha uygun düşünmeden aldım Kamerası süper...sanırım logitech(driver bilgilerinde öle yazıyor)Mikrafon kayıt yaptım çok güzel..Bluetotth çıkmadı

işlemci tekrar ediyorum T5600 1,83 mhz çıktı ...sizlerde yazanda çıkabilir,çıkmayabilirde...Altında wooferida var ses kalitesi güzel...17 inch diyosanız ben bu cihazı tavsiye ederim

• OTTO MAN kardeş o işi ilerde düşünüyorum ben...çünkü 2+2 yaparsam bu 1+1 ramleri ya satmam lazım yada çöpe :S satarsam direkt 2+2 yaparım fakat vista 32 bit de 4 gb görmüyomuş...3,5 gb gördüğü söleniyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: technologies

teşekkürler blackcloud...uzun süre sonunda 17 inch laptobuma kavuştum...:D....laptop 3,6 - 3,7 kg arası toshibanın 17 sine göre daha ince...imperio kardeş sana sebep olmak istemesemde bu cihaz asustan daha iyidir...eksi özellikleri hdd biraz gıcır gıcır ses yapıyor(çok değil gözün korkmasın) ama müzik açınca yada ortamda hafif ses olunca o ses duyulmuyor bile :Donun haricinde eksi özellik bulamadım ...batarya 8 cell 4800 mah...15,4 lerde genellikle 6 cell...buda bataryaları eşit hatta bu cihazı daha iyi yapar...
    Bi kafeye girdik çay içtik işte, wirelesten faydalandım tam 2 saat gitti(dengeli mod ekran tam kısık değil,müzik açmadım)...Ben sırt çantasında taşıyorum...ozaman kuş gibi geliyor
    Ama omuzlu çanta ile taşırsanız omzunuzu ağrıtabilir (sırt çantası tavsiye olunur)....Ekran kartı directx10 desteklemez fakat ekran kartının değerleri 8600 den hayli yüksek artık o karar senin...Tahminimce directx10 lu oyunlar 2 sene içinde sık olarak çıkar ,directx9 desteklerinide esirgemezler bi süre....bende acer 5920 alıyordumki bunu gördüm hem fiyat daha uygun düşünmeden aldım Kamerası süper...sanırım logitech(driver bilgilerinde öle yazıyor)Mikrafon kayıt yaptım çok güzel..Bluetotth çıkmadı

işlemci tekrar ediyorum T5600 1,83 mhz çıktı ...sizlerde yazanda çıkabilir,çıkmayabilirde...Altında wooferida var ses kalitesi güzel...17 inch diyosanız ben bu cihazı tavsiye ederim

hayırlı olsun teknosada ki tam linkini verebilirmisin bu laptopun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.