Şimdi Ara

<<ACER ASPIRE AS9523WSMI >> YENİ 17 INCH 512MB EKRAN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
1
Favori
28.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Direk olarak 3 gb olarak görüyor 3,5 değil ne yazık ki.Ancak 64 bir işletim sistemi ile.Bende 4 gb takılı veritech amrka.Sıcak fırsatlardan tanesi 56 ytlden aldım.Ramler veritech marka ddr2-667 mhz.Halen kampanyası var mı bilmiyorum.Ama bir bakın düşünüyorsanız.
  • Bu kadar güzel özellikleri bünyene kat ve bluetooth koyma sen
  • santa rosa değil dimi bu??? 1.66 mı 1.83 mü,,, 1.66 çıkan var mı??
  • santa rosa değil :S T5600 C2D 1,83
  • quote:

Orjinalden alıntı: technologies

teşekkürler blackcloud...uzun süre sonunda 17 inch laptobuma kavuştum...:D....laptop 3,6 - 3,7 kg arası toshibanın 17 sine göre daha ince...imperio kardeş sana sebep olmak istemesemde bu cihaz asustan daha iyidir...eksi özellikleri hdd biraz gıcır gıcır ses yapıyor(çok değil gözün korkmasın) ama müzik açınca yada ortamda hafif ses olunca o ses duyulmuyor bile :Donun haricinde eksi özellik bulamadım ...batarya 8 cell 4800 mah...15,4 lerde genellikle 6 cell...buda bataryaları eşit hatta bu cihazı daha iyi yapar...
    Bi kafeye girdik çay içtik işte, wirelesten faydalandım tam 2 saat gitti(dengeli mod ekran tam kısık değil,müzik açmadım)...Ben sırt çantasında taşıyorum...ozaman kuş gibi geliyor
    Ama omuzlu çanta ile taşırsanız omzunuzu ağrıtabilir (sırt çantası tavsiye olunur)....Ekran kartı directx10 desteklemez fakat ekran kartının değerleri 8600 den hayli yüksek artık o karar senin...Tahminimce directx10 lu oyunlar 2 sene içinde sık olarak çıkar ,directx9 desteklerinide esirgemezler bi süre....bende acer 5920 alıyordumki bunu gördüm hem fiyat daha uygun düşünmeden aldım Kamerası süper...sanırım logitech(driver bilgilerinde öle yazıyor)Mikrafon kayıt yaptım çok güzel..Bluetotth çıkmadı

işlemci tekrar ediyorum T5600 1,83 mhz çıktı ...sizlerde yazanda çıkabilir,çıkmayabilirde...Altında wooferida var ses kalitesi güzel...17 inch diyosanız ben bu cihazı tavsiye ederim

Eyvallah kardeşim super açıklamışsın...Bende son dakka gördüm aleti, Asus'u aldıktan sonra görseydim valla aklım kalırdı...15 inc Asus veya 17 inc'li Packard Bell'e bi avuç para bayılacaktım...Acer hiç düşünmüyordum bile, beyaz kasa çok çirkin geliyordu, ama bu 10 numara olmuş. Acer alacağım hiç aklıma gelmezdi ama kısmetse pazartesi alıyorum...
    Bluetoth'u dert etme 10 liralık bişey, alırsın....Bana lazım değil ama...... Bi çanta alacağım o kadar........

• directx 10 desteği sorun ıolurmu ya ? esasında bende acer 5313 vardı oldukça iyi anlaşıyorduk onunla.

daha önceleri toshiba vardı hd2600 ekran kartlı deli bişiydi o ekrnını beyenmedim verdim şimdi bu çıktı ve ekranı tam istediğim gibi bu seferde ekran kartı ve hdd ata alsammı tam bilemiyorum ya
  • bu bilgisayara xp kurmak için ne yapmak gerekiyor.

notaml şartlarda xp yi kurmak isteyince hdd yi göremedim diyor. hdd yi görmesi için ne yapmak lazım. bio ayarlarında dabişi göremedim.
  • Ben xp kurmayacağım.oyüzden bilemiyorum.ama kurmadan önce recovery bölümündeki driverleri,fabrika ayarları bide boot adı altındaki menuden dvd yedeklerini alın....
    driverleri aldım 1,1 gb....acer güzel yapmış bu işi...şimdi fabrika ayarları bide kurulu sistemi backup yapıcam..kurulu sistem 30 gb...onun için 7 dvd gidecek..Sizlere sorum olcak...acaba bu 30 gb içinde recoverymi var :S...ben pek bişey kurmadımda hdd 70 70 ikiye ayrılmış c sürücüsünde 37 gb boş yer var ?Bu kadar ne kaplar?
  • xp geçmek isteyen yada geçmeyi bilen var mı aramızda ?
  • arkadaşım bende 9523 aspire aldım ama bluetooth çalışmıyor nasıl halledeceğiz bilgi verebilirmisin.
    ilgi ve alakan için teşekkürler
  • altan kardeş bu modellerde bluetooth yok maalesef ...öle yazmışlar hatta bluetooth tuşuda var..ama kendisi yok..böle idare etcez
  • bluetooth tuşu varsa serviste notebook içine takabilirler belki
  • bu topici gördüğüm iyi oldu..monster alacaktım 15.4" 8600gs...ama vazgeçip acer alacağım..dx10 desteği yok ama olsun..17" inç ve ekran kartı testlerinde en yukarılarda olması benim için yeterli
  • stokta kalmamış..bilgisi olan varmı en erken ne zaman gelir stoklara..yada bidaha gelirmi bu laptop?
  • mucox zonguldaktanmısın...stokta nerde kalmamış acaba..genel depodamı? ben 2 gün önce görmüştüm teknosada
  • evet zonguldaktayım..sitesinde yazıyor stokta kalmamış diye..
  • ha sen internettenmi alıcaksın.ozaman bilemicem...ben ereğli teknosadan aldım...mağaza ile teknosa.com farklı çalışıyor...orda stokta yok yazar ama mağazada depoda vardır..
  • eğer şimdide varsa ereğlide yarın gidip alabilirim laptopu..nasıl öğrenebilirim orda olup olmadığını?
  • f/p da iddialı laptoplardan,bluetooth da olsa iyiymiş..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.