Şimdi Ara

<<ACER ASPIRE AS9523WSMI >> YENİ 17 INCH 512MB EKRAN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
1
Favori
28.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mucox kardeş 312 3510 nolu numarayı arayabilirsin....onlara sor
  • harbi güzel makinada bide amd olsa süper olucakmış pili ne kdar gidio acaba biliomusunz?
  • 2- 2,15 saat gidiyor dengeli mod (ekran orta kısıklıkta müzik kapalı) 8 cell 4800 mah pil ile.
  • Arkadaşlar selamlar. Bu makina ile Toshiba'nın p200d-11'i arasında kaldım..

Merak ettiğim konu, ACER'ın 2 farklı 17'' ekranı var, her ikisi de aynı çözünürlüğe sahip ama kalite farkı var aralarında. Bu makinanın hangi ekrana sahip olduğunu bilen var mı acaba? Kaliteli olanı 16ms tepkime süresine sahip örneğin
  • arkadaşlar bu ürünü kullananlar varsa,performansı hakkında bilgi verebilirmi.özellikle oyunlardaki performansı.test sonuçları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cankayac -- 29 Ocak 2008; 16:33:49 >
  • Ekran kalitesi olarak nasıl kullananlar memnunmu? Birde HDMI çıkışı varmı varsa lcd-plazma performansı nasıl? Bende toshiba p200d-11 ile bu model arasında kaldım...
  • HDMI sanırım var. Ve eğer ekranı ACER'ın kaliteli modeliyse, fazla güzel olması gerek :-) Dual-Lamp denilen bi teknoloji kullanılmış, sanırım normalde sadece VAIOlarda veya gerçekten pahalı bilgisayarlarda olan bi özellik.
  • Walla akadaşlar bilgisayardan çok memnunum...ekran acerin sitesinde dediğiniz gibi 2 çeşit...bunun dual lamp olup olmadığı hakkında emin olamadım...kalitesi çok iyi 16 ms...ekran çok iyi ya herhalde 400 lük..(emin değilim) HDMI çıkışı test edemedim çünkü daha lcdye geçmedim...full hd tv ye geçince deniyeceğim...bir önceki yazılarda eksi ve artı özeliklere değinmiştim..yine tekrar edeyim tek beğenmediğim hdd si...sessiz ortamda gıcır gıcır sesi duyuyorum hani eski hdd lerde olurya o misal...ama pek sorun değil.bir tane daha hdd takmak için boş yeri var...bluetooth yok.17 alıcaksanız tavsiye olunur...Ekran kartında pek oyun deneyemedim ,yeni oyun deneyemedim...nfs underground 2 full ayarlarda acayip hızlı...gta san andreas full ayarlarda jet hızında yeni oyunlarda da büyük ihtimal performanslıdır herhalde...8600 gs den daha üstün bir ekran kartı olduğu için bunu aldım...hp pavilion 9610 alıcaktım..pahalı olduğu için ve özellikleri biraz daha düşük olduğu için hp almadım..toshiba p200 de çok kalın :S görünce hemen uzaklaştım kamerası logitech önceki yazılardada değindim...kısacası ben tavsiye ederim...selamlar saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technologies -- 29 Ocak 2008; 18:04:37 >

• Saol yanıtlar için, böyle güncel tut sen sürekli konuyu :-)

Acaba ekranın tam özelliklerini görmenin, öğrenmenin bi yolu var mıdır yaa..

Crysis ve üzeri oyunlarda performansı düşebilir ama bu seneye kadar çıkmış tüm oyunları en yüksek özelliklerde çalıştırır zorlanmadan, en azından kağıt üstünde öyle olmalı :-)
  • 1.66 değil ya 1.83 bu cihazlar.. bugün teknosa ya gittim... bilgisayar özelliklerden t5600 1.83 yaazıo du üzerindeki bandrolde 1.66 yazıyor... 1.83 iyi bide santa rosa olsa idi keşke :D
  • evet dün gidip aldım laptopu..en düşük vista puanı 4.5 ama özellikle aero puanı 5.9 ve grafik puanı 5.7 olması çok iyi..en düşük puanıda hdd'den alıyor..ayrıca laptopun üzerinde bile t5500 1.66 yazmasına rağmen laptop t5600 1.83 geliyor...büyük ekran,yüksek ekran kartı bu laptopu öne çıkaran özellikler
  • cod4 görüşlerimi belirteyim..1440*900 çözünürlük detayların bir kaçtanesi hariç hepsi full aa:2x..bu durumda çok iyi bi şekilde oynayabiliyorum..test edip fsp hızını almadım ama bu şartlarda sizi memnun edecek kadar hzılı ynayabiliyor
  • Peki bi sorum olacak ekran ile ilgili.. (Taktım da ekrana). Daha önceden notebook kullanıyo muydun?
    Ben uzun süreli hiç kullanmadım ama kısa süreli kullanımlarında ekranların genellikle silik-karanlık olması canımı sıkıyodu. Bunun ekranı diğer notebooklarla kıyaslandığından, gerçekten kaliteli ve parlak mı?

Kimse yoğurdum ekşi demez durumu olmasın ama ;-)
  • bu aletı alıp kullananlar

oyunlardayken

ekran kartı ısınıyormu? notebook un altı daha dogurusu

fan sesı artıyormu?

• Ben de bugün aldım Metro City Teknosa'dan....Son 1 tane kalmış. ...Benimki de 1.83. Tek sorunuda HDD'nin sürekli gıcırdaması, fakat birçok laptop da böyle zannedersem....En azından benim masaüstündan daha sessiz HDD, ama fan gürültüsü olmadığı için insanın dikkatini çekiyor....
    Henüz daha kullanmadım hiç, sadece kablosuz modemimden nete girdim acık, masaüstü sistemimden daha hızlı interneti, şaştım ..
    Benim de birkaç sorum olacak öncelikle...
    - Vista ve Sürücüleri nasıl yedekleyeceğiz....( eRecovery kısmından sanırım, ama yine de bi sorayım dedim. En çok dikkat etmem gereken bi husus falan var mı? Yarısında bi sorun çıkartıp göçtürmeyelim hemen aleti, içinde Türkçe kılavuz çıkmadı nedense... )
    - Teknosada teşhirdeki üründe bi tanıtım açık sürekli...Laptoplar dönüyor, kamera sizin görüntünüzü capture ediyor ve demo içinde döndürüyor...Asus'da da vardı aynısı...Görüntünüzü ters falan çevirip show yapıyordu müzik eşliğinde...O programı nerden açıyoruz...(ben bu Vista'dan pek bişey anlamadım da, inşallah XP'yi aratmaz.)
    - Yaw bi de cihazı ilk açtığımda Windows XP yazdı, sonra Vista yüklenmeye başladı....Sanırım XP'den yükseltme yapmışlar...Sizde de öyle miydi merak ettim de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imperio -- 30 Ocak 2008; 4:58:05 >

• Bu ürün pek fazla kişinin dikkatini çekmedi ama uygun fiyata çok iyi bir ekran kartını sunuyor. tek eksiklik dx10 desteklememesi. sadece dx10 ekran kartında çalışan oyunlar 2 seneden once yaygınlaşmaz tahminim. zaten 8400 veya 8600 gibi dx10 destekleyipte oyunu fullde açamayan kartların bir cazibesi yok benim için
  • ekran problemi olan arkadaşlar görmek güzel sadece ben mi kılım diye düşünürdüm hep.

ekran oldukça güzel özellikle p200d 11l ye göre güzel. çoğu ekranda özellikle hp nin modellerinde olan böyle kumlanma gibi bişi acerde olmuyor du toshiba da olduğu için onu gerçi vermiştim. ama dual lamp değil. zaten dual lamp da öyle çok gerekli bişi diil daha önce kullandığım 9504 modelinde vardı dual lamp anca gözlerimin içine ediyordu bende kısıp kullanıyordum. p200d ile bu model arasında kalmış arkadaşlar sizin için önemli soru şu dx10 gerekli mi ? gerekli ise bu makinada yok ? ama bu makinada aero performansı 5.9 iken p200d de bu rakam 4.7 (4.5 de olabilir)

ben arkadaşıma aldım ve oldukçada hızlı bir makina. p200 de bi sürü gereksiz uygulamalar vardı artı biraz da bu makinaya göre yavaştı. bence vista ile kullanılabilecek çok güzel bir makina. xp gibi çalışıyor resmen vista bu bilgisayarda. zaten 5.9 aero performansı ben bi sony de 8700 ekran kartlı idi. dx10 gereksiz ise bu makina fiyat ve özellik açısından mükemmel. bi bt eksik

• valla bende 2-3 haftadır bu aletin pesindeyim hic biyerde yok yok yok en son baska bi teknosa subesinde kalmıs oradan istedim. bakalım alet yarın gelcek umarım benimkinde de t5600 cıkar yoksa vurcam duvara kafamı. gelince test edip resimlerini cekip gondercem. sabırsızlanıyorum...
  • Duvar kağıdı bulmakta sıkıntı çekiyorsanız;

1440x900 wallpaper siteleri; ve diğer wide formatlarda mevcuttur

http://www.widewallpapers.net/

http://interfacelift.com/wallpaper/
  • Alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum;bilmediklerimizi birbirimizle paylaşalım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.