Şimdi Ara

<<ACER ASPIRE AS9523WSMI >> YENİ 17 INCH 512MB EKRAN (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
1
Favori
28.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benim bilgisayarın mouse u bilgisayar açıldıktan 1_2 dakika donuyo sonra biraz hızlı bastırınca kendine geliyo ne diyosunuz önemli bi şey olabilirmi
  • usta wlan çekimi nasıl ses gelmiosa felan iyidir dizaynda b,raz gelişme yapmış acer bide dandik mal yapmasa kasaları iyi olcak
  • Touchpadde sorun yok bende, senin makinaya özgü bi sorun olabilir..

wlan'a gelince de, kıyas yapabileceğim bi durum yok ama iyi gibi görünüyo. Evde 5-6 tane ağ buldu, bi tane şifresiz vardı 33-60% arası çeken. Korsan bi deneme yaptım, 80kb downloadı gördü.
  • bu arada bu ekran kartının firması ne.yani direk nvidia çıkışmı.bide saat hızları felan onlarıda bi söylerseniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Monster[CI]

usta wlan çekimi nasıl ses gelmiosa felan iyidir dizaynda b,raz gelişme yapmış acer bide dandik mal yapmasa kasaları iyi olcak

wlan çekimi bende çok bir kıyaslama yapmadım fakat..masaüstü bilgisayarımda wirless stick var...ona kıyaslarsam daha iyi...birde acer signal up ı insan sağlığı için , monitörün üst kısmına koydğunu sölüyor...ben alışveriş merkezine gittim..%60-70 civarında sinyal aldım....modeme yakın biyer değildi herhalde...
  •  <<ACER ASPIRE AS9523WSMI >> YENİ 17 INCH 512MB EKRAN

<<ACER ASPIRE AS9523WSMI >> YENİ 17 INCH 512MB EKRAN

• quote:

Orjinalden alıntı: cankayac

bu arada bu ekran kartının firması ne.yani direk nvidia çıkışmı.bide saat hızları felan onlarıda bi söylerseniz.

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-Go-7900-GS.2133.0.html
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_WeB

quote:

Orjinalden alıntı: mucox67

quote:

Orjinalden alıntı: technologies

ekran kartının resmi

buda mobile ekran kartları benchmark listesi

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html

ekran kartına bakarak çıkarılıp takılabilir gözüküyo..b ekran kartı eski kalınca acaba bunun yerine başka bi kart taklmazmı

notebook da cogu sey takıp cıkarılabılır ama sorun, kart buyuklugu + sogutma

aynı boyda ve aynı ısı dagılımı yapan baska bır geforce 8xxx serısı bulursanız neden olmasın

peki bu ekran kartlarının boyutları ve diğer elemanlarının uyup uymadığını araştırabileceğimiz bi site varmı acaba?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: The_WeB

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: technologies

ekran kartının resmi

buda mobile ekran kartları benchmark listesi

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html

ekran kartına bakarak çıkarılıp takılabilir gözüküyo..b ekran kartı eski kalınca acaba bunun yerine başka bi kart taklmazmı

notebook da cogu sey takıp cıkarılabılır ama sorun, kart buyuklugu + sogutma

aynı boyda ve aynı ısı dagılımı yapan baska bır geforce 8xxx serısı bulursanız neden olmasın

peki bu ekran kartlarının boyutları ve diğer elemanlarının uyup uymadığını araştırabileceğimiz bi site varmı acaba?

boyle kartları ancak ebay da bulursunuz sanırım

ordan da satıcıyla gorusup kac mm ve orjınal fotosunu ısteyerek, nasıl oldugunu ogrenırsınız

maks. watt harcama gucunu zaten nette bulursunuz

genel olarak 90nm oldugu ıcın 7900gs sogutması muazzam derecede ıyı olmak zorunda

o sogutucuyla 8600gt rahatlıkla ıs gorur bence

• yaw laptop artık stoklarda hemen hemen bitti gibi.peki daha gelmiycekmi bu model diye sorayım.Bide baya geriye düşmüştü konu bi üst yapayım dedim.
  • katalogta yerini aldı....stoklara gelecektir.. laptopa bide tv kartı taktımı süper olur
  • arkadaslar benim alette can sıkıcı bisey oluyo disk surucuye diski yerlestirince ilk gunlerde bole abartılı tak tuk ses geliyodu (sizde de bole bi ses geliyomu) 2. gun ise diskleri alırkenicine alamayıp dısarı cıkarıyodu tekrar, baya bi urastım sorunun diskten kaynaklanmadıgını zaman zaman bunu yaptıgını gordum, si boyle biseyle karsılastınızmı acaba. ben yarın goturmeyi dusunuyorum aleti.
  • disk alınca takur tukur ses çıkarması normal...orda bi işlem söz konusu...disk alıyor...okuyucu üzerine yerleştiriyor(bendeki çok abartılı değil )..açıkçası o ses benim hoşuma bile gidiyor..robot gibi..
    2.sorununa gelince...öle bi durumla hiç karşılaşmadım...ben dvd romu beğendim..as5520 nin okuymadığı cd yi bu bilgisayar rahatlıkla okudu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technologies -- 4 Şubat 2008; 12:47:05 >
  • bu laptop da crysis oynayan varmı merak ettim.performansı ne
  • evet oynadım... oyunun kendisi görüntü ayarlarını orta seviye olarak ayarladı... bu şekilde pek doyurucu bir performans alamadım... görüntü ayarlarının bir kaçını düşürünce iyi bir şekilde oynayabildim... bu muhtemelen norton ve vista ikilisi yüzünden (700 küsür mb ram i vista zaten götürüyor)... xp kullanıcılarının daha yüksek performans alacağını düşünüyorum... alet gayet ii çalışıyor...
  • peki diğer oyunlardaki performansı nasıl.bide normal 7900gs lere göre performansı düşük olcak(saat hızları vs.)ama yinede genel olarak ekran kartının masaüstündeki karşılaştırması ne olabilir.(biraz çok soru oldu ama)
  • diğer oyunları daha denemedim. masa üstülerle tabii ki fark olacaktır. ama genel performansını çok beğeniyorum. diğer oyunları denedikten sonra bilgi veririm...
  • 3dmark 06 skoru ne.işlemci,ekran kartı vs puanı?
  • merhaba arkadaşlar bende aranıza katıldım bügün aldım ve bence harika bir makina

en kısa zamanda izlenimlerimi aktarıcam
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.