Şimdi Ara

ACİL EBRAR BİLGİSAYAR HAKKINDA !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ebrar bilgisayardan alisveris yapilir mi yapan var mi guvenilir mi acil siparis vericem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Acil sipariş nasıl verilir? Ayrıca su konu başlığına acil önemli vs vs yazıp durmayan artık yasak zaten forum başlık kurallarını okuyabilirsiniz.
    Ebrar guvenilirdir. Konu açtığınız başlıkta bu soru daha öncede soruldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkesin açtığı konu acildir zaten.güvenilir.
  • Ebrar bilgisayar hakkında pekde iyi şeyler okumadım tecrübeli biri yardım edebilir mi kullanilmis mal yolluyor teknis servis ilgilenmiyor kargo suresinde gelmiyor gibi v.s. problemler duydum gercekden yardimci olabilecek biri var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginöz

Ebrar bilgisayar hakkında pekde iyi şeyler okumadım tecrübeli biri yardım edebilir mi kullanilmis mal yolluyor teknis servis ilgilenmiyor kargo suresinde gelmiyor gibi v.s. problemler duydum gercekden yardimci olabilecek biri var mi ?

Yaklaşık 3 ay önce bende ebrarbilgisayardan laptop alışverişi yaptım. Başta tereddüt ettim biraz araştırdım 2 defa telefon edip konuştum. Olumlu bi izlenim edindim. Akşam 6 da verdiğim sipariş sonraki gün 10 da kargodaydı. 2 günde bana ulaştı laptop. Gayet güzel paketlenmişti. Aldığım laptopta 4 gb ram takviyesi vardı sipariş vermeden önce aradım konuştum rami siz takmayın yanında yollayın ben takarım dedim tamam dediler bi sorun olmadı laptop kapalı kutu elime ulaştı. Daha sonra touchpadteki bi arızadan dolayı garantiye gönderdim. Göndermeden önce ilk olarak asusla daha sonra ebrarbilgisayarla konuştum gayet güzel bilgilendirdiler. Kısacası hiç bi olumsuz taraflarını görmedim. Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: enginöz

Ebrar bilgisayar hakkında pekde iyi şeyler okumadım tecrübeli biri yardım edebilir mi kullanilmis mal yolluyor teknis servis ilgilenmiyor kargo suresinde gelmiyor gibi v.s. problemler duydum gercekden yardimci olabilecek biri var mi ?

geçen hafta aldım aynı gün yolladılar bir sıkıntı çıkmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.