Şimdi Ara

Acil yardım esrarı fazla kaçırdım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdslar bayadir kullaniciyim ama bu sefer cok fazla ictim snairim ilk defa şu anki gibi bi kafa yaşıyorum öleceğimi felan düşünüyorum ya bisiyler varmi onericefiniz beynimi düzeltecek hersey sallanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Esrar ve Panik Ataklar: Bilmeniz Gerekenler

Esrar, bazı kişilerde panik atakları tetikleyebilen psikoaktif bir maddedir. Panik ataklar, ani ve yoğun korku veya endişe nöbetleridir.

Eğer esrar içtikten sonra panik atak geçiriyorsanız şunları bilmeniz önemlidir:

• Esrar ve panik ataklar bağlantılıdır. Esrar, beyinde anksiyete ve korkuyu düzenleyen endokannabinoid sistemi ile etkileşime girer. Bu etkileşim, bazı kişilerde panik ataklara yol açabilir.
    • Esrar panik ataklarınızı tetikleyebilir. Esrar kullanımı, özellikle yüksek dozda veya esrara alışkın olmayan kişilerde panik ataklara neden olabilir.
    • Esrar panik ataklarınızın sıklığını veya şiddetini artırabilir. Düzenli esrar kullanımı, panik atakların daha sık veya daha şiddetli olmasına neden olabilir.

Eğer esrar kullandıktan sonra panik atak yaşıyorsanız, şu adımları izleyin:

• Sakin bir ortama geçin. Sessiz ve sakin bir yere gidin.
    • Derin nefesler alın. Yavaş ve derin nefes almaya odaklanın.
    • Kendinize olumlu telkinlerde bulunun. Kendinize her şeyin yolunda olduğunu ve paniğe kapılmamanız gerektiğini söyleyin.
    • Bir arkadaşınıza veya aile üyenize ulaşın. Birinden destek almak panik atağın üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.
    • Profesyonel yardım alın. Eğer esrar kullanımı panik ataklarınızı tetikliyorsa, profesyonel yardım almayı düşünün. Bir terapist veya danışman, panik ataklarınızı yönetmenize ve esrar kullanımınızı kontrol etmenize yardımcı olabilir.

Eğer esrar içmeyi düşünüyorsanız, panik atak geçirme riskinizi bilmeniz önemlidir. Esrar içtikten sonra panik atak geçiriyorsanız, profesyonel yardım almayı düşünün.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Deliricem sanurim beyler cok fenayim[sks

• Esrarın yan etkilerinde panik atak ve anksiyete var.Sende büyük olasılıkla panik atak geçiriyorsundur.Tavsiyem biran önce kullanmayı bırak yoksa daha ağır ataklar geçirirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • scirocco12 S kullanıcısına yanıt
    Esrar overdoseda öldürmez. Acillerde de genelde müdahale etmeye gerek duymazlar. Ya esrara başka bişey karıştırmışlardır ve sen onu esrar sanıyorsundur(mesela sentetik cannabinoidler, sık sık karıştırırlar kalitesiz esrarlara) ya da iki türlü marijuana vardır. Cannabis sativa ve Cannabis indica. Cannabis indica daha çok anksiyete yapar, cannabis sativa anksiyete yapmak yerine rahatlatır. Sen de çok hassassan muhtemelen panik atak geçirmişsindir.
  • tek hakkın VAR..! kullanıcısına yanıt
    evet arkadaş haklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artano -- 14 Eylül 2015; 17:04:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olanzapine

Esrar overdoseda öldürmez. Acillerde de genelde müdahale etmeye gerek duymazlar. Ya esrara başka bişey karıştırmışlardır ve sen onu esrar sanıyorsundur(mesela sentetik cannabinoidler, sık sık karıştırırlar kalitesiz esrarlara) ya da iki türlü marijuana vardır. Cannabis sativa ve Cannabis indica. Cannabis indica daha çok anksiyete yapar, cannabis sativa anksiyete yapmak yerine rahatlatır. Sen de çok hassassan muhtemelen panik atak geçirmişsindir.

evet çok şükür şuanda iyiyim. dün buraya yazdıktan sonra arkadaşı arayıp durumumu anlattım beni acile götürmesini istedim ama olmaz uyuşturucu teşhisi koyarlar dedi daha çok korktum. hastaneye gidemiyordum bu beni deli ediyordu. resmen öleceğimi zannediyordum. 10dk boyunca ağladım. Allahtan arkadaşlar sakinleştirmeyi başardılar. şuanda çok şükür iyiyim ama bir daha asla madde kullanmam

• Icme sebebin ne derdin ne birader

Insanlar ne acilar çekiyor millet keyfine iciyor yazik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.