Şimdi Ara

ACİL YARDIM TOYOTA'CILAR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar, imzamdaki aracın kullanıcısıyım...kampanyalar nedeniyle aracımı değiştirmek istiyorum..bütçem 31,000-32,000 arası. yaris dizel sol special'in fiyatı bütçeme uyar, efsanenin rahatlığından, yol tutuşundan, sorunsuzluğundan ve yakıtından (km.'de 0,15 ytl.) gayet memnunum...
    yaris alırsam küçüklüğünden dolayı ararmıyım acaba efsanemi? (özellikle efsaneden sonra yaris alanların samimi düşünceleri benim için önemli), yoksa benzinli corolla mı alayım...sizin görüşlerinizi öğrenebilirmiyim....

• yarisde güzeldir aslında dizel ve serii olsun diyosan yaris al ceyhunberber ile de görüş yarisi var onun benzinli auris alabilirsin çok hoş bence aurisler
    ama geniş büyük ve bagaj istiyosan yeni nesil corolla derim ve 32 milyardan başlıyodu galiba
  • allah nasip ederse yarın arkadaşa benzinli comfort alıyoruz
    34 liraya olcak galiba... en son 34.250 dedilerdi...
  • yaris'te güzel ama corolla al bence...
    bir kere al ,tam olsun!!!
    zaten deneme sürüşü yaparsan aradaki farkı görürsün...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dondurmacı

allah nasip ederse yarın arkadaşa benzinli comfort alıyoruz

hangi şehir, ekstra başka şeyler veriyorlarmı? liste fiyatı 35,400 değil mi?
  • benzin fiyatları malüm, tasarruflu olmasını istiyorum aslında alacağım arabanın, ancak yaris küçük gelir galiba , ev halkı olarak 3 kişiyiz, benzinli corolla alırsam da çok kullanamam gibi...sıkıştım kaldım, karar veremedim...efsanede yaşlanıyor artık....ne yapacağımı şaşırdım,,,hafta sonu test sürüşü yaptıktan sonra karar vereyim bari,,,
  • quote:

Orjinalden alıntı: levantino70

quote:

Orjinalden alıntı: dondurmacı

allah nasip ederse yarın arkadaşa benzinli comfort alıyoruz

hangi şehir, ekstra başka şeyler veriyorlarmı? liste fiyatı 35,400 değil mi?

yok başka hiç bir şey vermiyorlar, hatta 34,250 de tıkandık... biraz daha zorlayıp 250 yi kırdırcaz bakalım.

şehir mi : ANKARA

bence de Corolla al hocam

• [quotearkadaşlar, imzamdaki aracın kullanıcısıyım...kampanyalar nedeniyle aracımı değiştirmek istiyorum..bütçem 31,000-32,000 arası. yaris dizel sol special'in fiyatı bütçeme uyar, efsanenin rahatlığından, yol tutuşundan, sorunsuzluğundan ve yakıtından (km.'de 0,15 ytl.) gayet memnunum...
    yaris alırsam küçüklüğünden dolayı ararmıyım acaba efsanemi? (özellikle efsaneden sonra yaris alanların samimi düşünceleri benim için önemli), yoksa benzinli corolla mı alayım...sizin görüşlerinizi öğrenebilirmiyim....

]

YARİS ALIRSAN KENDİNİ YATDA GİBİ HİSSEDERSİN.COROLLA ALIRSAN GEMİDE HİSSEDERSİN. UFAK DALGALARDAN ETKİLENMESSİN.

SANA KALMIŞ.
  • o kadar para yaris e verebiliyorsan artık biraz daha çabalayıp tabiki corolla almanı isterim. Bütçem 31000 ytl - 32000 ytl diyorsun, kesinlikle corolla al derim.
  • bencede corolla

temiz ikinci elde bulabilirsin

2006 corolla d4d

yaris yerine temiz bi eski kasa dizel corolla da güzel olur
  • arkadaşlar bugün dizel yaris, benzinli auris ve corollayı test ettim,

1- yaris beni hayal kırıklığına uğrattı, performansı tahmin ettiğimden de zayıf geldi bana. özellikle tırtıklı asfalta konsoldan gelen tıkırtılar beni deli etti, satış görevlisi de yanımızdaydı, 2008 model araçtan nasıl bu tıkırtılar gelir dedim, benim 98 efsanemde bile yaris kadar tıkırtı ve ses yok dedim, kendiside "o efsane dedi", ve yaris' ten vazgeçtik.

2- auris benzinli ise tatminkar dı ama yol sesini özellikle tırtıklı yolda bana biraz fazla içeri alıyor gibi geldi, yada benim hayal ettiğim kadar değildi, performansı ise ilk kalkışlarda zayıf ama devir yükseldikçe beklediğim performansı aldım, iç dizayn olarak tatminkar ancak yaris gibi bazı tıkırtılar ve sesler geliyordu ön kapılardan, onun dışında bagaj, arka koltukların rahatlığı, dizayn ve konsol gayet iyiydi...

3- corolla benzinlide ise motor ve performans farkı auris ile aynı gibi geldi, işçilik ve malzeme kalitesi auristen biraz daha iyi geldi bana, ancak fiyat olarak neden fazla olduğunu anlamış değilim auristen...

sonuç olarak 3 arkadaşta corolladan yana karar verdik, ancak muğla toyota bayii takas indirimi ile benden corolla comfort benzinli için +22,500 ytl üstüne para isteyince düşünmek için süre istedim...resmen benim efsaneyi ölü fiyatına saydılar...biraz da onun için şimdilik ertelemeyi düşünüyorum...

ayrıca şu an benim arabam km.de karma 0,15 ytl.yakıyor, yeni nesil corolla en iyimser şartlarda karma 0,275-0,300 ytl.yakar kanısındayım. dizel almak daha akıllıca sanırım...biraz daha para biriktirmem lazım...selamlar...

• quote:

Orjinalden alıntı: levantino70

arkadaşlar bugün dizel yaris, benzinli auris ve corollayı test ettim,

1- yaris beni hayal kırıklığına uğrattı, performansı tahmin ettiğimden de zayıf geldi bana. özellikle tırtıklı asfalta konsoldan gelen tıkırtılar beni deli etti, satış görevlisi de yanımızdaydı, 2008 model araçtan nasıl bu tıkırtılar gelir dedim, benim 98 efsanemde bile yaris kadar tıkırtı ve ses yok dedim, kendiside "o efsane dedi", ve yaris' ten vazgeçtik.

2- auris benzinli ise tatminkar dı ama yol sesini özellikle tırtıklı yolda bana biraz fazla içeri alıyor gibi geldi, yada benim hayal ettiğim kadar değildi, performansı ise ilk kalkışlarda zayıf ama devir yükseldikçe beklediğim performansı aldım, iç dizayn olarak tatminkar ancak yaris gibi bazı tıkırtılar ve sesler geliyordu ön kapılardan, onun dışında bagaj, arka koltukların rahatlığı, dizayn ve konsol gayet iyiydi...

3- corolla benzinlide ise motor ve performans farkı auris ile aynı gibi geldi, işçilik ve malzeme kalitesi auristen biraz daha iyi geldi bana, ancak fiyat olarak neden fazla olduğunu anlamış değilim auristen...

sonuç olarak 3 arkadaşta corolladan yana karar verdik, ancak muğla toyota bayii takas indirimi ile benden corolla comfort benzinli için +22,500 ytl üstüne para isteyince düşünmek için süre istedim...resmen benim efsaneyi ölü fiyatına saydılar...biraz da onun için şimdilik ertelemeyi düşünüyorum...

ayrıca şu an benim arabam km.de karma 0,15 ytl.yakıyor, yeni nesil corolla en iyimser şartlarda karma 0,275-0,300 ytl.yakar kanısındayım. dizel almak daha akıllıca sanırım...biraz daha para biriktirmem lazım...selamlar...

siz benim dediğimi değerlendirin, güzel bi ikinci el dizel corolla bakın

ayrıca ya-tu da kim ilgilendi sizle osman bey mi?

• alırsın ford olursun lord!servise gidersin olursun zort!
    Arkadaşım ikinci el dizel corolla tercih et!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.