Şimdi Ara

ACİLLL ZOOMX6 KESİNTİ SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BEN ZOOMX5 TEN İKİ FARKLI YERDE KULLANIYORUM VE ÇOK MEMNUN OLDUĞUM İÇİN. Wİ-Fİ OLMASI NEDENİYLE ZOOMX6 MODEM ALDIM. BAĞLANTILARI YAPTIM VE KULLNIMA BAŞLADIM ANCAK BAĞLANTIDA VE NETTE SURF EDERKEN BELLİ BİR MÜDDET SONRA AÇIK OLAN BAĞLANTILARDA(MESENGERLAR,OUTLOOK,BVTLİVE VE İEXPLORER) HERHANGİ BİR KESİLME OLMUYOR BAĞLANTILARI DEVAM EDİYOR ANCAK AÇMAK İSTEDİĞİNİZ İEXPLORER YADA İNTERNET ORTAMINI KULLANAN BİR PROGRAMI AÇMAK İSTEDİĞİNİZDE BAĞLANTI YENİ AÇTIĞINIZ SAYFA VE PROGRAMLARDA BAĞLANTI HATASI NEDENİYLE NETE BAĞLANAMAMA SORUNU OLUYORDU. AĞ BAĞLANTILARINDAN ONAR DEDİĞİNİZ ZAMAN BAĞLANTI YENİDEN GELİYORDU. ALDIĞIM X6'YI ZOOM SERVİSİ DEĞİŞTİRDİ. ANCAK SIFIR VERİLEN 2. MODEMDE AYNI ÇIKTI VE SORDUĞUM BİR KAÇ ZOOMX6 KULLANICISI AYNI SORUNLA KARŞILAŞTIKLARINI. VE HATTA İÇLERİNDEN BİR KAÇI BUNUN NORMAL OLDUĞUNU DÜŞÜNEREK KULLANMAYA DEVAM ETTİKLERİNİ SÖYLEDİLER. . ŞİMDİ BEN 2. GELEN MODEMİDE DEĞİŞTİRECEM ÇÜNKÜ BİR ÇÖZÜM BULAMADIM. BANA Wİ-Fİ Lİ HANGİ MODEMİ TAVSİYE EDERSİNİZ.
    TÜM FORUM ÜYELERİNE SAYGILAR.
    istanbullu78@gmail.com
    msn:bdogan@hotmail.com

• Tabii ki ZyXEL PRESTIGE 660HW ADSL WiFi/RT/AP+SPLITTER
    • Garanti Süresi 24 ay
    • Data Hızı (Maksimum) 54Mbps 802.11g
    • Mimari RJ-45
    • Harici konnektör ADSL2+ port, 4x 10/100Mbps Ethernet port 175 ytl
    Bir adsl modem ancak bu kadar performanslı ve kullanışlı olur. 6 aydan bu yana okulda kullanıyoruz.6 Aydan bu yana da sürekli açık, bir kere bile arızalanmadı, bizi hiiç ama hiiç internetsiz bırakmadı.Oysa evde kullandığım Zoom 4x ise ikide bir göz kırpma moduna geçiyor.Arkadaşım sen sen ol ZyXEL dışında ADSL modem alma...
  • zoomx5 ine geri düön bence kablosuz modemlerden hoşlanmıom genellikle sorun çıkarıolar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.