Şimdi Ara

ADANA DERSHANE ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sabahtan akşama kadar tutan yerler var
    Öğlene kadar tutanlar da var
    Kararsızım önerilerinizi bekliyorum

• Yapay Zekanın Yanıtı

ADANA DERSHANE ÖNERİSİ

Adana'da üniversite sınavlarına hazırlık için çok sayıda dershane bulunmakta. Bu dershaneler, öğrencilere farklı ders programları, eğitim materyalleri ve çalışma ortamları sunmaktadır.

Adana'daki en iyi dershaneler şunlardır:

• Özel [Dershane Adı]
    • Özel [Dershane Adı]
    • Özel [Dershane Adı]
    • Özel [Dershane Adı]
    • Özel [Dershane Adı]

Bu dershaneler, alanında uzman eğitim kadroları, kaliteli ders materyalleri ve öğrencilerin başarılarına odaklı eğitim programları ile öne çıkmaktadır. Dershaneleri seçerken, kendi ihtiyaçlarını ve hedeflerini göz önünde bulundurman gerekiyor.

Örneğin, fen derslerinde ek desteğe ihtiyacın varsa, fen bilimlerine özel programlar sunan dershaneleri tercih edebilirsin. Ayrıca, kampüs konumu, çalışma saatleri ve ücret politikası gibi faktörleri de değerlendirmen gerekiyor.

Adana dershaneleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için internette araştırma yapabilir veya eğitim danışmanlığı firmalarından destek alabilirsin. Bu sayede, hedeflerine ulaşmanı sağlayacak en uygun dershaneyi seçebilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Etap vip harici her yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ateş Hekimoğlu -- 10 Ağustos 2020; 12:8:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ateş Hekimoğlu

Etap vip harici her yer
    Bu arkadaşın ağzı yanmış o yer yüzünden :)
  • Sekizgen ekstrem ve final vip hakkında bilginiz var mı hocam
  • sıfırbiriki S kullanıcısına yanıt
    Hepsinde ilk kurlara girersen çok faydalanırsın ama orta ve düşük kurlar için pek verimli olmayabilir
  • Bekleniyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ateş Hekimoğlu -- 10 Ağustos 2020; 12:28:30 >
    Bu sene sekizgendeydim.. kesinlikle tavsiye ediyorum
    Final vip para tuzağı
    Etabı sal çok seri aklından geçirme
    Sekizgen ilk 2 kura girmen lazım sanırım dereceye oynatıyorlar
    Yani yer varsa hala sekizgen bence de
  • Ha bir de dershanelerin ilk 1000de şu kadar ilk 5000de şu kadar laflarına inanma hepsi sözel veya eşit ağırlık
  • navi markelof N kullanıcısına yanıt
    + derece varsa da ham, yerleştirme hepsini teker teker sayıyorlar ki fazla gözüksün. Derece çıkaran dersaneler var ama sayıları abartıya kaçabiliyor bunu da göz önünde bulundur araştırırken
  • Ben de 35k dan kalıyorum
    Geçen sene Güzelyalı hamledeydim fena değildi ama ben etüt yada özel ders insanı olmadığımdan kendim çalışacağım böyle planlıyorum .Deneme için de bi yere kaydolurum çınar vs
    Sekizgende ilk 2 kur dışında öğretmen kalitesi çok düşüyor. Ama disiplin üst düzeyde. Defter tutmak yerine kendi hazırladıkları konu anlatımlı ders işleme kitaplarını dağıtıyolar. Aralarda ödevlendirme için kendi hazırladıkları sorulardan soru bankası dağıtıyolar. Soru çözüm saatleri iyi. Rahatlıkla sorabiliyosun(gerçi artık kitaplar çözümlü) ama mezuna sanırım 25k civarı istiyolar değmez.

Final vipe giden tanıdıklarım iyi yaptı ama sanırım aile 30 40k para verince çalışamama gibi lüksün olmuyo vicdan azabı vesaire.

Ekstreme giden arkadaşlarım çok da memnun değildi kalabalık olması sanırım büyük bir sorunmuş

Benden öneri istersen şu da çok iyiymiş diyebileceğim bir dershanye gitmedim de duymadım da ama biraz f/p olarak bakarsak 10k civarlarında herhangi bir aklına yatana gidebilirsin çok büyük şeyleri değiştirmez
  • Özal güzalyalıdaki etutlerden uzak dur
    Özellikle sekizgenin dereceleri için şunu söyleyim öğrenci kalitesi daha etkili o derecelerde afl ifl ala final den çok sayıda öğrenciye sahipti. Mutlaka dershanenin de katkısı olmuştur ama ben yıllardır süregelen iyi ögrencinin onlara kaydolmasından kaynaklı olduğunu düsünüyorum. Bu tabiki de rekabeti arttırır iyidir ama duyduğuma göre bu yıl fl kayıtları önceki yıllar kadar çok değilmiş. Ama ilk 2 kura gireceğini düşünüyosan her türlü sekizgen mantıklı olur.
  • ddemir99 kullanıcısına yanıt
    Etüt kalmadı hocam
  • Ekstrem müthiş bence derece için
  • final vip ve sekizgene gidenlerden kötü sonuç duymadım adana 1.'si de sekizgenden çıkmış ama üstlerde denildiği gibi ilk 2 kurda olmak lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.