Şimdi Ara

adenalar ve itemler yoook

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya beyler dün satış yaptım baya iyide para kazandım bi BBH +5 FOCUS BİDE NİGHTMARE GÖVDE SATTIM ESKİLERDEN ikisinden aldigim paralr yok olmus sanki hic olmamışlar gibi
    bu konuyla ilgili bir şey bilen varsa lütfen paylaşsın

• Kardes aynıs bendede oldu
    toplam 230kk civari olmasi lazim 70kk kalmiş yok ya ne yapcam ben s grade set alcaktım

• Erkan abi valla serverda bı sorun var galıba yada GM lerin işi tam bılmıyorum bu arada ben TURAN
  • benimde item gitmiş ama fazladan adena vardı
  • morfe 230 kk olsa canlari saolsun benim soledigim bunun tam 5 kati falan
    eski paralar duruyo sadece dun yaptigim satislarin parasi birde broken seal stonesler gitti
    anlamadigim bişiler var ama ne ??
    AKŞAM GM YE pm atacam bakalım ne olacak len dedim bi +15 ustu fist alirim ama nerdeeeeeeeeee paralarda ucdu gitti
  • bahsi geçen miktar 2.1kkk dan fazla ise GM bile bişey yapamaz..... LineAge in yazılımında malesef kota mevcut ancak sanırım sizin sorununz bu yönlü değil....
  • diil bugun oyunda coğu kişiden duyuyorum bu sozleri gm e kufur eden bile var

2kkk sı gidenler var ama nasi oldu anlamadım bende fazladan 300kk olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: eray.gns

diil bugun oyunda coğu kişiden duyuyorum bu sozleri gm e kufur eden bile var

Hey o paranın 140kk benım olmali arkadasım odlugunu bildikleri icin sana transfer etmişler zaka

• quote:

Orjinalden alıntı: MORFEUS

quote:

Orjinalden alıntı: eray.gns

diil bugun oyunda coğu kişiden duyuyorum bu sozleri gm e kufur eden bile var

Hey o paranın 140kk benım olmali arkadasım odlugunu bildikleri icin sana transfer etmişler zaka

nihahahahaha

• Bu dediginiz Server Exterem Galiba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheMc

Bu dediginiz Server Exterem Galiba ?

evet bu arada normal serverler down lunca titanda ss lag cok kötü oynanmayacak seviyelere indi ne yazıkki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.