Şimdi Ara

AH'de İtem Piyasası Öldü mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni patch ile birlikte bazı cıkan veya elimde bulunan itemları bir türlü satamıyorum. Komik fiyatlara koyuyorum yine olmuyor. Benzer itemların epey altına koymama rağmen yine de satılmıyor. Piyasa öldü mü acaba? Normal de umurumda olmaz ama solo olarak oyunu bitirmeye calısıyorum. Ne yazık ki yeni patch'e rağmen hiçbirşey düşmüyor adam gibi. Bırakın üstüme giymeyi saklamaya değer item bile cıkmıyor bu sebeple ah'den item almaya mecburum ve bunun icin de gold gerekli lakin itemlar satılmıyor. Eskiden olsa kapıs kapıs gidecek itemlar ( patch öncesi) elimde duruyor. Sizde de böyle bir durum söz konusu mu?

• yeni patch ile legendaryler yukarı çekildi aynı zaman da rareler da bütün hepsi aslında. daha sağlam yapıldı. artık eskiler çok ucuza gidiyor ya da gitmiyor usta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkeleyzencisi

yeni patch ile legendaryler yukarı çekildi aynı zaman da rareler da bütün hepsi aslında. daha sağlam yapıldı. artık eskiler çok ucuza gidiyor ya da gitmiyor usta.
    Vallahi fiyatları bakıp kontrol ediyorum cok altına satıyorum ama yok. Bu arada o yukarı cekilen droplardan az da bize gelse azıcık hem de iyi olacak artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeaCulpa_27

Vallahi fiyatları bakıp kontrol ediyorum cok altına satıyorum ama yok. Bu arada o yukarı cekilen droplardan az da bize gelse azıcık hem de iyi olacak artık.

Alıntıları Göster
    bugün act3 de legendary düştü ama ne beklersin 54 level şaka gibi :D düşen bazı rarelar sağlam oluyor ama statlar abuk subuk olabiliyor. daha çok farm yapmak lazım. act1 de denedim rahat rahat oynayayım diye düşmedi bir şey. 50kez girdiysem 3 tanedir. ama bugün act3 yapınca sağlam şeyler düşücek gibi duruyor.
  • Online sayısı oldukça azaldı bildiğim kadarıyla.

Hafta sonu ''Guild Wars 2''de yayınlanınca ben ve benim gibi bir çok kişi oyunu neredeyse bırakma seviyesine geldi. Hem kabul edilemez bug'lar, hem bot'a karşı sert önlemler almayışları, hem oyunda ki ticaret anlayışının yüksekliği, hemde şu an oyunda item kasmaktan (paraganu kaale almıyorum) başka yapacak birşeyin olmaması nedeniyle online sayısı oldukça düştü.

Bence sizlerde bu eziyeti çekmektense Guild wars 2'ye geçiş yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetz

Online sayısı oldukça azaldı bildiğim kadarıyla.

Hafta sonu ''Guild Wars 2''de yayınlanınca ben ve benim gibi bir çok kişi oyunu neredeyse bırakma seviyesine geldi. Hem kabul edilemez bug'lar, hem bot'a karşı sert önlemler almayışları, hem oyunda ki ticaret anlayışının yüksekliği, hemde şu an oyunda item kasmaktan (paraganu kaale almıyorum) başka yapacak birşeyin olmaması nedeniyle online sayısı oldukça düştü.

Bence sizlerde bu eziyeti çekmektense Guild wars 2'ye geçiş yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.
    hayatımda ilk kez online rpg oynuyorum yani bu tarzda oyun. usta ne desen bırakamam yani. guild wars ilgimi çekmiyor nedense diğer online oyunlar da öyle
  • İlk olduğundan öyledir. Benimde ilk oyunum ''Webzen S.U.N'du'' mesela. Yıllarca oynadım. Hâlen de özlerim ;D

Ha şöyle bir şey söyleyebilirm. Oyunu deneme imkanın olursa vazgeçemezsin... ;)
  • quote:

İlk olduğundan öyledir. Benimde ilk oyunum ''Webzen S.U.N'du'' mesela. Yıllarca oynadım. Hâlen de özlerim ;D

Ha şöyle bir şey söyleyebilirm. Oyunu deneme imkanın olursa vazgeçemezsin... ;)
    Bakalım gw2 iyi başlangıç yaptı.Ben zamanında bukadar bug la oyun çıkmaz dediğimde bazı arkadaşlar her oyunda olur böyle başlarda diyorlardı.Demekki isteyince her oyunda olmuyormuş arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aizen Sousuke

Bakalım gw2 iyi başlangıç yaptı.Ben zamanında bukadar bug la oyun çıkmaz dediğimde bazı arkadaşlar her oyunda olur böyle başlarda diyorlardı.Demekki isteyince her oyunda olmuyormuş arkadaşlar...

Bende bu kadar iyi olacağını beklemiyordum GW2'nin açıkcası. Ama şuan alıpta pişman olmadığım bir kaç oyundan biri. Hem solo hem grup görevler çok zevkli. Harita sayısı fazla ve büyüklüğü tatminkar. Oyun içinde sürekli event var. Event'ler de gerçekten zekice hazırlanmış ve yine oldukça zevkli. Ayrıca oyun içinde yapılacak görev veya iş sayısı çok fazla.

Kısacası harika bir oyun olmuş...
  • quote:

quote:

Bende bu kadar iyi olacağını beklemiyordum GW2'nin açıkcası. Ama şuan alıpta pişman olmadığım bir kaç oyundan biri. Hem solo hem grup görevler çok zevkli. Harita sayısı fazla ve büyüklüğü tatminkar. Oyun içinde sürekli event var. Event'ler de gerçekten zekice hazırlanmış ve yine oldukça zevkli. Ayrıca oyun içinde yapılacak görev veya iş sayısı çok fazla.

Kısacası harika bir oyun olmuş...

Alıntıları Göster
    tamamen ölmedi ama çok durgun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CONQUER. -- 29 Ağustos 2012; 10:47:17 >

• quote:

Sen D3 hiç bug yok diyen arkadaş değilmisin?
    Gw2 iyi başlangıç yapmış olabilir ama sen yazınca pek inanasım gelmedi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miyamoto Musashi

quote:

Alıntıları Göster
    AH piyasasında dün Legend item arayayım dedim ama Legend itemlar, 2 farklı şekilde karşıma çıkıyor, itemin normal ismi ve item isminin yanında parantez içinde Legacy , bu itemlerden hangi grup 1.04 öncesi drop ? hangisi 1.04 sonrası drop ?? bunu bilen var mı acaba ? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaansam

quote:

Bug tan kastım oyunun eksik çıkması,bot vs program kullanılması,dengesiz olması gibi olayları genel olarak ayrıntıya girmemek için bug dedim.
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    pvp zamanı AH piyasası çoşacak arkadaşlar orası kesin, ama o gelene kadar da bu durgunluk devam edecek gibi, çünkü oyunda içerik yok.

tüm millet 2 tane act e sıkışıp kaldı aynı yerleri yap yap gına geldi insanlara (ben dahil)

bana göre oyunda hiç bir şeyin düşmemesinden ziyade o şeylerin hep aynı yerde düşmemesi şu an en büyük sorun.

paragon levelı içerik olarak bile görmüyorum tamamen pvp ye kadar zaman kazanmak için konulan saçma sapan bir şey

• quote:

quote:

quote:

Bug tan kastım oyunun eksik çıkması,bot vs program kullanılması,dengesiz olması gibi olayları genel olarak ayrıntıya girmemek için bug dedim.

Totalde değerlendirince oyun gerçekten çok dengesiz.Botçulara en azından müsade etmemesi lazımdı bu blizzin. Acaba botçuların durumu son patchlerle ne durumda ? bilen varmı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Totalde değerlendirince oyun gerçekten çok dengesiz.Botçulara en azından müsade etmemesi lazımdı bu blizzin. Acaba botçuların durumu son patchlerle ne durumda ? bilen varmı?

Alıntıları Göster
    Durur gibi adam gibi satılacak yada kullanılacak item düşmüyorki. Ha biz mevlam yağdırsın bize itemleri demiyoruz ama düşenlerde hem patates hemde saçma sapan itemler olunca insanın ne satış oluyo ne kullanıyor. Geçen gün fist weapon silah düştü 63 lvl 170 dmgli gelme gülme, yine fist weapon düştü orta derecede değerlere bi bakıyosun sadece intel var. Monkcuların intelle ne işi olur. Keza wd'a dex veren item düşüyor. Artı düşen 100 itemden 70'i ya dh bow'u yada barbarian belti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctis Lucis Caelum

Durur gibi adam gibi satılacak yada kullanılacak item düşmüyorki. Ha biz mevlam yağdırsın bize itemleri demiyoruz ama düşenlerde hem patates hemde saçma sapan itemler olunca insanın ne satış oluyo ne kullanıyor. Geçen gün fist weapon silah düştü 63 lvl 170 dmgli gelme gülme, yine fist weapon düştü orta derecede değerlere bi bakıyosun sadece intel var. Monkcuların intelle ne işi olur. Keza wd'a dex veren item düşüyor. Artı düşen 100 itemden 70'i ya dh bow'u yada barbarian belti.

Wd skill upgradeli xbowlara ne demeli

• quote:

Orijinalden alıntı: Milagro

pvp zamanı AH piyasası çoşacak arkadaşlar orası kesin, ama o gelene kadar da bu durgunluk devam edecek gibi, çünkü oyunda içerik yok.

tüm millet 2 tane act e sıkışıp kaldı aynı yerleri yap yap gına geldi insanlara (ben dahil)

bana göre oyunda hiç bir şeyin düşmemesinden ziyade o şeylerin hep aynı yerde düşmemesi şu an en büyük sorun.

paragon levelı içerik olarak bile görmüyorum tamamen pvp ye kadar zaman kazanmak için konulan saçma sapan bir şey

GW2'nin, PvP, PvE ve WvW gördükten sonra, diablonun pvp'sinden hiçbirşey beklemiyorum açıkcası.
    Bence PvP'ye umut bağlamayın çok kısa bir süre yanıp sönecek...
  • quote:

quote:

GW2'nin, PvP, PvE ve WvW gördükten sonra, diablonun pvp'sinden hiçbirşey beklemiyorum açıkcası.

D&r on siparişimi gönderseydi bende gw2 nin tadına bakacaktım ama şu an beklemedeyim ;)

bencede pvp nin diablo3 ü yıllarca oynayatacak kadar etkili olamayacağı konusunda hem fikirim.

ama pvp ilk geldiğinde belli bir süre ah piyasasını hareklendirecek gibi, çünkü şu an oyunu bırakan büyük bir kesim pvp için oyuna geri dönecek.

Pvp ye girdiklerinde de yüksek ihtimal oyuna devam edenlerle aralarında çok ciddi bir gear farkı olacağı için o farkı ya ah tan yada farmla kapatacaklar ki bence büyük çoğunlukta

ahı tercih edecek.

Yalnız, sadece bu konuda değil tüm forumda öyle bi hava var ki oyun alanı sade düz bir alan olsa ve istenen dropları verse oyuna çok güzel diyeceklermiş gibi duruyor.

• quote:

quote:

quote:

D&r on siparişimi gönderseydi bende gw2 nin tadına bakacaktım ama şu an beklemedeyim ;)

bencede pvp nin diablo3 ü yıllarca oynayatacak kadar etkili olamayacağı konusunda hem fikirim.

ama pvp ilk geldiğinde belli bir süre ah piyasasını hareklendirecek gibi, çünkü şu an oyunu bırakan büyük bir kesim pvp için oyuna geri dönecek.

Pvp ye girdiklerinde de yüksek ihtimal oyuna devam edenlerle aralarında çok ciddi bir gear farkı olacağı için o farkı ya ah tan yada farmla kapatacaklar ki bence büyük çoğunlukta

ahı tercih edecek.

Yalnız, sadece bu konuda değil tüm forumda öyle bi hava var ki oyun alanı sade düz bir alan olsa ve istenen dropları verse oyuna çok güzel diyeceklermiş gibi duruyor.

Alıntıları Göster
    Aynen ya şu sıralar satılmama konusunda çığır aşıyor itemler. %50 fiyatına satıyorum yine yok yine yok onun da altına çektiğim itemler var. RMAH'a geçicem bu gidişle 3€ 5€ derken daha rahat gidecek gibi görünüyor itemler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.