Şimdi Ara

Aion Online Acil Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR BİZ 5-6 KİŞİ BU OYUNA BAŞLAMAK İSTİYORUZ BİR KAÇ SORUM OLACAK YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

1-5-6 KİŞİ OLARAK HANGİ KARAKTERLERİ AÇALIM YANİ 1 PARTYDE HANGİ KARAKTERLER OLURSA SAĞLAM OLUR 1 VEYA 2 TANE OLMASI GEREKEN KARAKTERLER HANGİLERİ? SAVAŞLARDA KAZANMAK İÇİN
    2-OYUNDA LEVEL KASMA ZOR MU NE KADAR SÜRER?
    3-OYUNDA İTEM YAPMAK ZOR MU?
    4-HACK,DUPE,KOXP,BOT VAR MI?
    5-TL İLE NE ALIRSAK EKSTRA SAĞLAM OLUNUR OYUNUN DÜKKANINDA ÇOK ETKİLİ BİRŞEYLER VAR MI?

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

• 2 TAPINAKÇI 1İ ATACK 1İ DEFANS DÜŞÜNDÜK.1 RUHBAN DEFANSÇI,1 SİHİRBAZ, 1 SUİKASTÇI,1 GLADYATÖR SİZDE DOĞRU SEÇİMMİ SAĞLAM PARTY OLDU MU :d
  • 5-6 kişi başlacaksa. oyun heal+support+tank+dps mantığında olduğu için

1 kişi = tank
    1 kişi = cleric
    1 kişi = chanter
    3 Kişi = ranger, sorcerer, glad, asasin, gunner, bard ... bunlardan 3 ünü seçebilir.

2. Soru = oyunda level kasmak basit şahsen ben şuan sıfırdan başlasam 10 günde 65 olurum. ama yeni başlıyacağınız için oyunu bilmdiğiniz için çok zorlancaksınız. ve abudik kubudik görevlerle uğraşıp ordan oraya boşa yürümeye haritaarı dolaşmaya başladınızmıda vay halinize oyunu bile bırakabilirsiniz. daha oyunu anlamadan bakmışsınızki silmişsiniz :)) 40 levele kadar grup halinde kasmaya çalışın zindanlara filan girin. boş görevlerle zaman kaybetmeyin. sizi ordan oraya yürüten görevleri yapmayın. aioda 1000 tane görev var hepsini yapamazsınız zaten. dediğim gibi 40 levele kadar yardımlaşarak zindanlarla sarı görevlerle kasmaya çalışın.

1- 40 ile 45 arası gold coin görevi
    2- 45 ile 50 arası platinum coin görevi
    3- 50 ile 61 arası Mithril coin görevi
    4- 61 ile 65 arası güney ve kuzey katalamda az pvp az pve bir şekiilde level geliyor.

3. soru oyunda idarelik item yapmak 1 ayınızı alır. ama king olcam end game yapcam en son seviye itemler ulaşcam diyorsanız 5 ayınızı alır . hergün oynarsanız.

4. soru Dupe, koxp yok. Bot var olması bence daha iyi pazardaki itemlerin fiyatları düşüyor. hack var yakalanan ban yiyor. bot kullananıda video çeker gönderirseniz oda banlanıyor. yani hack bot kullanmaından rahatsız oldğun bir oyuncu varsa videosunu çek gönder ban yiyor. hilesiz online oyun bulmanız imkansız zira.

5. soru TL ile ancak başkasının kastığı karakterleri satın alırsın oda oyuna yeni başlaığınız için size zarar oyunu öğrenemezsiniz. aion shopda itemler satılıyor ama oyunda savaşman için gerekli itemler satılmıo , pet , kostüm, gold pack vs vs onlarıda zaten oyun içinde kastığın parayla alabiliyorsun. yani aion shopa para harcayarak king olamazsınız emek vermen lazım.

6. aion kesinlikle tavsiye ederim oyunu anlarsanız bağlanırsınız anlamazsanız sıkılırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 7 Haziran 2014; 17:36:04 >

• ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM DOSTUM WALLA ÇOK YARDIMCI OLDUN BENDE BU MESAJI BEKLİYORDUM. (:
  • o partide yer varsa bende gelebilirmiyim
  • Konu açılmışken ben de bir soru sorayım. Ben oyunda yeniyim şuan 13 levelim. Sadece sarı olan görevleri yapıyorum(Sınıf değişiklikleri falan hariç). Bunun dışında şuan için yapmam gereken görevler var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EWT NEKADAR SARİ GOREVLER ONEMLİYSE BİR OADAR HATTA İLERLEYE BİLMEN İÇİN LACİVERT GOREWLERDE ONEMLİ VE YAPİLMALİDİR. YOKSA BİRCOK YERDE VE OZELLİKLETEN YETENKETEN MAHRUM KALİRSİN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.