Şimdi Ara

Airties Air 5341 mi TP-LINK TD-W8961ND mi daha iyi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, kablosuz modem alıcam ve sadece 90 m2 lik bir evde kullanıcam sadece 1 daire. Çekim gücü düşmesin, bağlantı hızı düşmesin yeter :) şu 2 modem arasında kaldım.''Airties Air 5341 mi TP-LINK TD-W8961ND mi ?'' Herhangi bir bilgisi olan veya bu modem işlerinden anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirseler çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler :)[font="Times New Roman"]

• arkadaşlar yardımcı olabilecek bir kişi yok mu :/ ?
  • Hatiyako1 kullanıcısına yanıt
    Değerli Kullanıcımız;

TD-W8961ND Modem ile ADSL2+ teknolojisini kullanabilir. 300 Mbps varan hızlarla kablosuz bağlantınızı yakalayabilirsiniz. Bu aşamada herhangi bir teknik destekte sizlere yardımcı olunabilmesi için 7 gün 24 saat DonanımHaber üzerinden yada mail yoluyla irtibata geçebilir destek alabilirsiniz.

Saygılarımızla
    TP-LINK TÜRKİYE
  • Uzun dönemde TP Link daha iyi bir tercih gibi görünüyor. Çift anten ve 2x5 dBi olması nedeniyle daha iyi sinyal alırsınız. Airties ise tek enten ve 2dBi.
  • ben bağlandığım yerde tplink 8110 vardı 50 mt balkondan labtopla bağlanıyordum modemi airtes 5342 ile değiştirdiler labtop şimdi görmüyor bullet 2 hp 54 mb bağlanıyordu şimdi 11 mb geçmiyor
  • Bende airties 5342 var kuzenimde TD-W8961ND modeli var .Bizim modemin bizim evde çekmediği yere üst katta onun modemi devreye giriyor.
  • uzun lafın kısası TP-LINK diyorsunuz yani :) İşte benim kafama takılan bu TP-LINK in bu modeliyle airties in o modelini karşılaştırınca TP-LINK daha iyi fakat TP-LINK hiç kullanmadım Türkiye de yaygın mı sistemleri arıza durumu falan aklıma takılan bu aslında. İlginiz ve yardımınız için çok teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hatiyako1

uzun lafın kısası TP-LINK diyorsunuz yani :) İşte benim kafama takılan bu TP-LINK in bu modeliyle airties in o modelini karşılaştırınca TP-LINK daha iyi fakat TP-LINK hiç kullanmadım Türkiye de yaygın mı sistemleri arıza durumu falan aklıma takılan bu aslında. İlginiz ve yardımınız için çok teşekkür ederim :)

Modem arayüzü ingilizce dir bunu da dikkate alın bende w8968 modeli var tek farkı usb girişi olması ama öyle pekde ahım şahım bi çekim gücü yok ne az nede fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli Kullanıcılar;

Cihaz ile ilgili olarak teknik konuda mesaj yoluyla bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla
    TP-LINK TÜRKİYE
  • quote:

Orijinalden alıntı: TP-LINK TURKIYE

Değerli Kullanıcılar;

Cihaz ile ilgili olarak teknik konuda mesaj yoluyla bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla
    TP-LINK TÜRKİYE

Bilgi aldık bize verilen cevap ürünler üniversal olarak ithal edildiğinden dilleri ingilizce dediniz. Turkiyede satılan ürünlere Türkçe dil desteği verilmemesi hoş olmayan bi durum. Bi teknik personelinize verseniz dil çeviri işini eminim 1 gün bile sürmez dil dosyasını düzenlenmesi.
    Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes122 -- 21 Nisan 2016; 17:19:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.