Şimdi Ara

AirTies AP-302 Bağlantı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar Atlanta hd box aldım kablosuz internetim var atlanta hd box sadece lan interneti destekliyor bende kablosuz neti lan a çevirmek için Aieties i aldım ne yaptıysam atlanta cihazı lan interneti görmedi airties in kullanım kılavuzuda var onada baktım olmadı sorun uydu alıcısında değil lan bağlantıyı normal de pc yede bağlıyorum gene neti bulmuyor sorun ip ve dns ayarlarını tam olarak nasıl yapıldığını bilmediğimdir. veya bu airties kablosuz bağlantıyı lan a çevirmiyordur bunların cevabını siz üstatlar verebilirisiniz saygılarr

• Evet köprü özelliği varsa olur.
  • aslında bilmek istediğim bu AirTies Ap-302 cihaz ethernet Lan Bağlantısı Kurabilir mi? çünkü kablosuz ağları aratıyorum airties cihazıda buluyor sanırım sadece kablosuz olarak dağıtıyor.Sadece Kablosuz olarak dağıtıyorsa hiçbir anlamı yok çünkü atlanta wirelles bağlantısı desteklemiyor aslında bu AP-302 sadece kablosuz olarak mı dağıtıyor cevabı verilse yeterlidir çünkü ben kablosuz değil lan bağlantısını sağlamasını istiyorum bunun cevabı verilirse çok makbule geçer saygılarr
  • Denenmiş olarak markaların bazıları ( zyxel , airties ) kendi access point leri olmadan desteklemiyor.

Bilginize.
  • desteklese bile dzügün çalışmıyor.
  • Aynı markayla deneme şansın warsa denemeni tavsiye ederim.
  • kablosuz neti dağıtan EnGenius modem lan a çevirmeye çalışan airties tir Arkadaşlar kablosuz ağı lan a çeviren başka cihazlar yok mu? zaten dün akşam adaptörü çıkarttım taktım modem yandı galiba ışıklar yanmıyor sıfır yeni alınmıştı başka adaptörde denedim kendi adaptörünü başka adaptör gerektiren (örn: Hd disk) cihazlarda da denedim adaptörde sorun yoktu. Neyse o gitti daha iyi ve diğer access pointleride destekleyecek başka marka var mı? cevaplarınız için tşkrler
  • Bildiğim kadarıyla airties ap-302 ile bu işi yapabilirsin bir problem olmaz.

Ap-302 ayar sayfasından çalışma modunu değiştirirsen çalışacağını düşünüyorum.
  • arkadaşım modemin ne marka
  • sorun düzelmiştir herkese çok tşkrler. Çözüm: kablosuz ağın tanıtılması ve karşı cihazın (hd box - xbox vs. ) mac adresinin modeme eklenmesidir mac adresini tanıtmadan olmadı bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutcan_tekcan

sorun düzelmiştir herkese çok tşkrler. Çözüm: kablosuz ağın tanıtılması ve karşı cihazın (hd box - xbox vs. ) mac adresinin modeme eklenmesidir mac adresini tanıtmadan olmadı bilginize...

Mümkünse yapılan ayar işlemini adım adım anlatabilirmisiniz.
    Aynı sıkıntıyı yaşamaktayım.
  • Güncel Up
  • Belki faydası olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.