Şimdi Ara

Alfa Romeo GT - Opel GTC (1.9 dizel 150hp)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ikisinde de 1.9 dizel 150 hp lik motoru alma imkani var ve 60 milyara birakiyolar....

Opelin servis avantaji var Alfaya gore, kullanmış olan varsa bu araclari gorusleriniz nelerdir?

• Opel gtc derken astradan mı bahsediosun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loop

Opel gtc derken astradan mı bahsediosun?
    al bi focus st hem şekil hem performans. yakında satışına başlanıyo. ama fiyat ne olur bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: alysentr

al bi focus st hem şekil hem performans. yakında satışına başlanıyo. ama fiyat ne olur bilemem

Alıntıları Göster
    focus st dizel değil bildiğim kadarıyla arkadaşımız dizel araba istiyo anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: alysentr

Alıntıları Göster
    Kesinlikle Alfa al!! Ben Alfa Gt 'nin test sürüşünü yaptım.. Kesinlikle kusursuzdu.Motor sesi kullanım konforu falan çok iyiydi..

• bu iki aracında içine otursaydın şimdi alfa gt aldım diye bir topic açardın heralde ...
    alfa gt tasarım da 1. olmuş bir araç ve içine bindiysen aradaki kalite farkını ve hitap ettiği sınıfıda görmüşsündür. çok çok güzel bir araba ayrıca alga gt ile astra aynı segmentte de değiller...
    ayrıca bilgi olsun; TOFAŞın CEO'sunda da kırmızı bir alfa gt var...
    quote:

Orjinalden alıntı: cek

bu 2 araba arasinda kararsizim...

ikisinde de 1.9 dizel 150 hp lik motoru alma imkani var ve 60 milyara birakiyolar....

Opelin servis avantaji var Alfaya gore, kullanmış olan varsa bu araclari gorusleriniz nelerdir?

• Alfa al derim benim eniştede 156 2,0 var remus eksozlu kesinlikle çok zevkli bir makine
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak733

Alfa al derim benim eniştede 156 2,0 var remus eksozlu kesinlikle çok zevkli bir makine
    alfa GT daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak733

Alfa al derim benim eniştede 156 2,0 var remus eksozlu kesinlikle çok zevkli bir makine
    evet gtc derken astra gtc den bahsediyorum....

dizayn olarak ikisi de guzel, alfa biraz daha guzel tabii...:)

focus st hem benzinli hemde 2500 motora gelen vergiyle bu rakamdan cok daha pahaliya satilacagi kesin....

yurtdisindaki yol testlerini okudum alfanin, iscilik sorunlari disinda gercekten gusel bi makine demişler....

1,9 dizel motoru zaten herkes cok ovuyo...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cek

evet gtc derken astra gtc den bahsediyorum....

dizayn olarak ikisi de guzel, alfa biraz daha guzel tabii...:)

focus st hem benzinli hemde 2500 motora gelen vergiyle bu rakamdan cok daha pahaliya satilacagi kesin....

yurtdisindaki yol testlerini okudum alfanin, iscilik sorunlari disinda gercekten gusel bi makine demişler....

1,9 dizel motoru zaten herkes cok ovuyo...

Alıntıları Göster
    kullanmadım ama alfa onerırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSidesOfMe

kullanmadım ama alfa onerırım

Alıntıları Göster
    Yakıta harcamayı düşündüğün paraya bakar bu soru.

Ortalıkta az olan bir araba Alfa . Anlayana karizması çok büyük.

Ama Gtc tasarım olarak çok güzel.

Şunuda unutmayalımkı Gtc sadece ufak bi chip-tuning uygulaması ile 181 ps / 395 nm tork a çıkıyor.

Bu haliyle bi dizel kullanmak 400 tork u olan hemde ...

Tercigim Gtc + Chip Tuning ...

( Performans , Yakıt ekonomisi , dizayn vb. nedenler ile ... )

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest

Yakıta harcamayı düşündüğün paraya bakar bu soru.

Ortalıkta az olan bir araba Alfa . Anlayana karizması çok büyük.

Ama Gtc tasarım olarak çok güzel.

Şunuda unutmayalımkı Gtc sadece ufak bi chip-tuning uygulaması ile 181 ps / 395 nm tork a çıkıyor.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Gkhn_

alfaya da chip tuning yapılıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Launcher

quote:

Orjinalden alıntı: Gkhn_

alfaya da chip tuning yapılıyor...

Alıntıları Göster
    Alfa gt elinde patlayabilir nazik araba onlar...

Astra GTC al ya bütün millet gözünü alamıyor, param olsa kesin bir siyah alacağım .

Hocam onun siyahını al, sonra full dolu İETT lerin yanından yavaşça geç bak ne oluyor, kaza yaptırırsın şöföre Allah göstermesin

ALbenisi çok fazla...Servisi bol, parçası bol modifiye olanakları çok geniş her yönden karizma...

Çok pahalı spor araçlar gibi bir tasarımı var özel bir alet...

• quote:

Orijinalden alıntı: antiochos

Astra GTC al ya bütün millet gözünü alamıyor, param olsa kesin bir siyah alacağım .

Hocam onun siyahını al, sonra full dolu İETT lerin yanından yavaşça geç bak ne oluyor, kaza yaptırırsın şöföre Allah göstermesin

ALbenisi çok fazla...Servisi bol, parçası bol modifiye olanakları çok geniş her yönden karizma...

Alıntıları Göster
    GTC biraz daha ağır basıyor fakat Alfa'da güzel..Karar veremiyorsan yazı tura at bence en sağlamı o :)

• quote:

Alıntıları Göster
    Bugüne kadar kaç Alfa GT kullandın hemen otomobil gurusu gibi çok nazik diyorsun şaşıyorum. bu araba alfa 156 veya 147 değil alfa gt...
    quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

• quote:

Orijinalden alıntı: 110HDI

Bugüne kadar kaç Alfa GT kullandın hemen otomobil gurusu gibi çok nazik diyorsun şaşıyorum. bu araba alfa 156 veya 147 değil alfa gt...
    quote:

Alıntıları Göster
    İşte sorun orada hiç kullanmadım... Yani trde Alfa GT yok buda demekki bir sorun olduğunda yurt dışından haftalarca parça bekleyeceksin demek,üniversiteli gençlerde Alfa çok olur, arkadaşlarımdan biliyorum Alfa parçası için aracını 15 gün yatıran var garajda... Eğer gümrükte takılırsa bir parça TR de yoksa 1 ay bile beklersin...

Peynir ekmek gibi satan bir focus bile bir cam için 1 hafta bekletiyorsa düşünmek gerek...

Ayrıca genel bir kanı var Alfa kullanıcılarında, Alfalar nazik arabalar... Bizzat çok yakın arkadaşımda var hatta forum üyesi aynı zamanda kendi Alfasını 2001 model, yakında masraf çıkartır diye satıp model yükseltecek...

Yoksa Alfa GT ye farkındaysan olumlu olumsuz bir yorum yapmadım performanstı dış görünüştü...

Bilmiyorum Alfa GT ler daha sorunsuz mu oluyor? Bir markada sınıf yükseldikçe sorunsuzluk doğru orantılı artar diye kesin bir kaide yok pek doğru değil bence...

Ya ben piyasada daha bol bulunan satmak istersem satabileceğim GTC yi seçerdim bana daha hoş geliyor, Alfa alacaksan, baban patron olacak, oaraya para demeyecen...

O zaman da RX-8 ,BMW filan alınır...

• quote:

Orijinalden alıntı: 110HDI

quote:

Alıntıları Göster
    ALFA GT!! tasarimi mukemmel:

• quote:

İşte sorun orada hiç kullanmadım... Yani trde Alfa GT yok buda demekki bir sorun olduğunda yurt dışından haftalarca parça bekleyeceksin demek,üniversiteli gençlerde Alfa çok olur, arkadaşlarımdan biliyorum Alfa parçası için aracını 15 gün yatıran var garajda... Eğer gümrükte takılırsa bir parça TR de yoksa 1 ay bile beklersin...

Peynir ekmek gibi satan bir focus bile bir cam için 1 hafta bekletiyorsa düşünmek gerek...

Ayrıca genel bir kanı var Alfa kullanıcılarında, Alfalar nazik arabalar... Bizzat çok yakın arkadaşımda var hatta forum üyesi aynı zamanda kendi Alfasını 2001 model, yakında masraf çıkartır diye satıp model yükseltecek...

Yoksa Alfa GT ye farkındaysan olumlu olumsuz bir yorum yapmadım performanstı dış görünüştü...

Bilmiyorum Alfa GT ler daha sorunsuz mu oluyor? Bir markada sınıf yükseldikçe sorunsuzluk doğru orantılı artar diye kesin bir kaide yok pek doğru değil bence...

Ya ben piyasada daha bol bulunan satmak istersem satabileceğim GTC yi seçerdim bana daha hoş geliyor, Alfa alacaksan, baban patron olacak, oaraya para demeyecen...

O zaman da RX-8 ,BMW filan alınır...

Alıntıları Göster
    ikisini de kullan beğendiğini al

nasıl olsa motorları bile aynı

ama tarz, sportiflik olarak bakarsan olaya ben alfa derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sephiroth

ikisini de kullan beğendiğini al

nasıl olsa motorları bile aynı

ama tarz, sportiflik olarak bakarsan olaya ben alfa derim.

Alıntıları Göster
    Yukarıdaki GT den bence 159 daha güzel...
  • quote:

Yukarıdaki GT den bence 159 daha güzel...

Alıntıları Göster
    alffanın tasarımı güzel ancak içine binip baktığımda teyibinin doblonun teyibinin grünüş olarak aynı olması(tüm ayrıntılarıyla) beni dumur etmişti. ancak şahsi fikrim opelin malzeme kalitesinin alfadan daha yüksek olduğudur...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.