Şimdi Ara

Alışkanlıklarımı değiştirmek istiyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ama bunun için hiçbir şey yapmıyorum. 10 saatimi telefonda aptal saptal şeylere harcıyorum. Bunların bana hiçbir getirisi yok biliyorum ama bu sihirli dünyada kendimi kaybediyorum.

Üniversitesi son sınıfım okulum zaten bir sene uzadı buna rağmen üstümde aşırı bir rahatlık var. Ders çalışmıyorum boş boş günlerimi öldürüyorum.

Kitap okuyayım siyorum biraz okuyunca gene sosyal mesyaya giriyorum bu bağımlılıktan nasıl kurtulucam ? Uygulamaları silmeyi düşündüm bu seferde telefonun hiçbir mantığı kalmayacak gibi geliyor. Uygulamaları silmeye bile cesaretim yok odenli bağımlısı olmuşum.

Sadece ben bu durumda değilim bununda farkındayım. Hayat bu değil bir şeyler başarmak istiyorum. Ama ama ama....
    Bu labirentte kayboldum.

• İnstaya fotoğraf atıyorum beğeniler geldikçe masturbasyon yapıyormuş casına zevk alıyorum. Sürekli sayfayı yenileyip beğenileri izliyorum çok amaçsızım.
  • Telefonum bozulunca kendime 6s aldım aptalca gelebilir ama en büyük hayalim iphone kullanmaktı nasıl bu haldeyim anlamıyorum. Yazdıkça kendime kızıyorum. Şimdide bundan memnun değilim hep yeni çıkanı istiyorum. Tükenmek bilmez bir döngü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.