Şimdi Ara

Alkolik olur muyum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 haftadır aralıksız yalnız başıma içiyorum. Bir iki kere de arkadaşllarla çıkıp içtim. Buna genetik diyorlar, babam da nerdeyse her gün içen bir insan. Bi kız yüzünden ve de yalnızlıktan bu haldeyim sanırım. İçeceğine başka şeylerle uğraş diyenler çıkabilir, uğraşıyorum zaten, bir sürü kursa yazıldım hobi buldum ama yine de korkunç boş zamanım var. Geceler içmeden geçmiyor. Bazı geceler içip gecenin bir yarısında dışarı çıkıp buz gibi havada ağlayıp geri dönüyorum. Para da bok olduğu için param kalmadı içemeyeceğim durumu da olmuyor. Napayım len bir şeyler söyleyin.

• Olmuşsun bile olur muyumu ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B541F052E -- 12 Aralık 2011; 0:21:30 >
  • Madem bok paran , git kariya ne bileyim siseyi dik tutup oturabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B541F052E

Olmuşsun bile olur muyumu ne?
    Ben de bugün içtim bi tane köpeköldüren Ne faydası oldu? Sadece sarhoş oldum o kadar. Çare değil malesef birşeylere
  • quote:

Orijinalden alıntı: Betonaoturmaüsütürsün

Ben de bugün içtim bi tane köpeköldüren Ne faydası oldu? Sadece sarhoş oldum o kadar. Çare değil malesef birşeylere

Alıntıları Göster
    iç koçum iç biz öğrenciyiz paramız yok devlet dayadı zamı üç kuruşluk zevkimiz oldu 10kuruş biz içemiyoruz sen iç

• quote:

Orijinalden alıntı: KingJames.QX

2 haftadır aralıksız yalnız başıma içiyorum. Bir iki kere de arkadaşllarla çıkıp içtim. Buna genetik diyorlar, babam da nerdeyse her gün içen bir insan. Bi kız yüzünden ve de yalnızlıktan bu haldeyim sanırım. İçeceğine başka şeylerle uğraş diyenler çıkabilir, uğraşıyorum zaten, bir sürü kursa yazıldım hobi buldum ama yine de korkunç boş zamanım var. Geceler içmeden geçmiyor. Bazı geceler içip gecenin bir yarısında dışarı çıkıp buz gibi havada ağlayıp geri dönüyorum. Para da bok olduğu için param kalmadı içemeyeceğim durumu da olmuyor. Napayım len bir şeyler söyleyin.

Para bolsa beraber içelim babacım yhaa

• kanka olakmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat.ksd

kanka olakmi?

• quote:

2 haftadır aralıksız yalnız başıma içiyorum. Bir iki kere de arkadaşllarla çıkıp içtim. Buna genetik diyorlar, babam da nerdeyse her gün içen bir insan. Bi kız yüzünden ve de yalnızlıktan bu haldeyim sanırım. İçeceğine başka şeylerle uğraş diyenler çıkabilir, uğraşıyorum zaten, bir sürü kursa yazıldım hobi buldum ama yine de korkunç boş zamanım var. Geceler içmeden geçmiyor. Bazı geceler içip gecenin bir yarısında dışarı çıkıp buz gibi havada ağlayıp geri dönüyorum. Para da bok olduğu için param kalmadı içemeyeceğim durumu da olmuyor. Napayım len bir şeyler söyleyin.

Güzel trip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Breivik -- 12 Aralık 2011; 0:45:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breivik

quote:

Güzel trip
    benimde param bok gibi olsa, bende hergün içerim boşver

• Sabah sabah barda pipetle bira içen adamlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

benimde param bok gibi olsa, bende hergün içerim boşver

Alıntıları Göster
    Madem para çok, o zaman içme. Koleksiyon yap. Kendine bir bar yaptır, diz oraya içkileri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dyhh..

quote:

Orijinalden alıntı: murat.ksd

kanka olakmi?

Alıntıları Göster
    Bendensin biraz.
    Para bol diye 12sinde paranın 4'te 3 ünü içki ile yedim. şimdi oturmaca.

İnsan kolay kolay alkolik olmaz. 2 gecedir içmiyorum birşey yok. dün canım istedi ama bugun istemiyor. neşeli şarkılar dine ne bileym film izle oyalan. kendini içkiye şartlama

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgacem

Bendensin biraz.
    Para bol diye 12sinde paranın 4'te 3 ünü içki ile yedim. şimdi oturmaca.

İnsan kolay kolay alkolik olmaz. 2 gecedir içmiyorum birşey yok. dün canım istedi ama bugun istemiyor. neşeli şarkılar dine ne bileym film izle oyalan. kendini içkiye şartlama

Alıntıları Göster
    Bir şey olacağını sanmıyorum. Sabah sınav var ders çalışıyorum o yüzden (bunu nadiren başarırım) bitsin ben de çekecem kafayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daafis

Bir şey olacağını sanmıyorum. Sabah sınav var ders çalışıyorum o yüzden (bunu nadiren başarırım) bitsin ben de çekecem kafayı.

Alıntıları Göster
    up ulan up
  • quote:

up ulan up

Alıntıları Göster
    1, 1-5 sene aralıksız neredeyse hergün 35lik iç, hayatını ne zaman nerede alkol alabileceğine göre planlar durumda olduğunu farket, içmediğin o nadir günlerde uyku tutmasın, sabahları okula veya işe giderken bile shot atmaya başla ondan sonra gel alkolik miyim diye sor yardımcı olmaya çalışırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SebaStianbjK

1, 1-5 sene aralıksız neredeyse hergün 35lik iç, hayatını ne zaman nerede alkol alabileceğine göre planlar durumda olduğunu farket, içmediğin o nadir günlerde uyku tutmasın, sabahları okula veya işe giderken bile shot atmaya başla ondan sonra gel alkolik miyim diye sor yardımcı olmaya çalışırım

dostum uyku şu anda içsem de tutmuyor, hoş uyuyunca da en az 12 saat uyanmıyorum. okulum zaten öğlen başlıyor, yataktan kafamı kaldırabilirsem derse gidiyorum. her gecem içip bir yerden sonra ağlamak şeklinde geçiyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SebaStianbjK

dostum uyku şu anda içsem de tutmuyor, hoş uyuyunca da en az 12 saat uyanmıyorum. okulum zaten öğlen başlıyor, yataktan kafamı kaldırabilirsem derse gidiyorum. her gecem içip bir yerden sonra ağlamak şeklinde geçiyor.

Alıntıları Göster
    benim eski halim,
    son sınıfın sınırsız kredisi sayesinde aldığım 22 ders i sabah 8 de okula gidip 2. öğretimlerin tüm derslerine girerek gece varıyordum eve çakışanları yarım girerek hesaplayarak ayarlıyordum... Gün boyu kafa aşırı yüklenmekten allak bullak , zaten berbat bir aşk işkencesi çekiyordum , öğrenci evindeki diğer bebeleride iplemeyip eve girmeden köşedeki tekel bayi her akşam benim poşeti hazırlar elime verirdi...

hiç imiyorum desem en azından 2 efes giderdi , bazen kafama yalnız 35lik içerdim...Birde bizim ev 3 kişinin değil tüm kimya bölümünün evi gibi birşeydi gelen içerdi...bazne sigara biterdi nasılsa salonda yerde koltuk arasında düşüren vardır diye gidip birkaç tane bulurdum...

böyle yaşadım alkolik olmadım bence sende olmazsın , alkolikde şimdiye kadar görmedim severek içerim bağımlılıktan değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctauren -- 12 Aralık 2011; 3:03:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ctauren

benim eski halim,
    son sınıfın sınırsız kredisi sayesinde aldığım 22 ders i sabah 8 de okula gidip 2. öğretimlerin tüm derslerine girerek gece varıyordum eve çakışanları yarım girerek hesaplayarak ayarlıyordum... Gün boyu kafa aşırı yüklenmekten allak bullak , zaten berbat bir aşk işkencesi çekiyordum , öğrenci evindeki diğer bebeleride iplemeyip eve girmeden köşedeki tekel bayi her akşam benim poşeti hazırlar elime verirdi...

hiç imiyorum desem en azından 2 efes giderdi , bazen kafama yalnız 35lik içerdim...Birde bizim ev 3 kişinin değil tüm kimya bölümünün evi gibi birşeydi gelen içerdi...bazne sigara biterdi nasılsa salonda yerde koltuk arasında düşüren vardır diye gidip birkaç tane bulurdum...

böyle yaşadım alkolik olmadım bence sende olmazsın , alkolikde şimdiye kadar görmedim severek içerim bağımlılıktan değil

Alıntıları Göster
    alkolik kolay kolay olmazsın da cidden sağlığına yazık.

psikiyatriste gidebilirsin aslında, hem içini dökersin hem de büyük ihtimalle antidepresan kullanacağın için mecburen içkiyi kesersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

alkolik kolay kolay olmazsın da cidden sağlığına yazık.

psikiyatriste gidebilirsin aslında, hem içini dökersin hem de büyük ihtimalle antidepresan kullanacağın için mecburen içkiyi kesersin.

psikiyatriste gitme gidersen hayatının en büyük hatasını yapmış olursun.konu link:http://resim.donanimhaber.com/m_54002744/mpage_2/f_/key_//tm.htm#55247216

yazı link:http://ekonomi.milliyet.com.tr/psikiyatrinin-uydurma-hastaliklari/ekonomi/ekonomiyazardetay/14.09.2011/1438254/default.htm

kesinlikle ne kendine doktor diyen soytarıların yanına git nede psikiyatri ilacı al.bazu uyku ilaçlarıda psikiyatriye girebiliyor çünkü onlar yazıyor belkide bütün uyku ilaçları psikiyatri ilacıdır.psikiyatri ilacı içmeyin içdirtmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi büyüksezar160 -- 12 Aralık 2011; 4:26:56 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.