Şimdi Ara

ALLAH KAHRETSİN BENİ HACKLEYENLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BUGÜN ACCOUNTUMA GİRİŞ YAPTIĞIMDA Kİ YAPAMADIM YANİ HACKLENMİŞİM KİMSENİN BENİM ŞİFREMİ BULMASINA OLANAK YOK GÜNAHTA ALMAK İSTEMİYORUM AMA LAN BU FORUMA ÜYE OLDUKTAN HMN SONRA OLUYOR BU OLAY HERETIC VEYA BAŞKA BİR YETKİLİNİN PARMAĞI VAR BU İŞTE DİYE DÜŞÜNÜYORUM HERETIC BU KONUYU SİLME VE LÜTFEN CVP VER BENİ GÜNAHA SOKMAAAAAAAAA!!!!!!!!!! RRRRRRRRRR ÇOK SİNİRLİYİMMMM

• bu foruma uye olmanla srodakı charının hacklenmesı arasında nasıl bı ılskı kurdun şaştım dgrusu
  • Tahtaların yerindemi senin

Heretic napsın senin charını kefal
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeAn_daRk

bu foruma uye olmanla srodakı charının hacklenmesı arasında nasıl bı ılskı kurdun şaştım dgrusu
    quote:

Orjinalden alıntı: JeAn_daRk

bu foruma uye olmanla srodakı charının hacklenmesı arasında nasıl bı ılskı kurdun şaştım dgrusu

Katılıyorum..
    Buradan birine sana yardımcı olması için kassın diye id ve pw'ni mi verdin ?
    Hem burayla bir alaka kurmak çok matıksızca..
  • quote:

quote:

adamın mantıqı harıka ıste
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flara

quote:

Katılıyorum..
    Buradan birine sana yardımcı olması için kassın diye id ve pw'ni mi verdin ?
    Hem burayla bir alaka kurmak çok matıksızca..

Alıntıları Göster
    Hacklense bile şifrem nasıl değişiyor anlamıyorum gizli soruyu sallamıştım bulsalar bile emailimi hacklemeleri lazım id kabul ediyor ama pasaword yanlış diyor nası oluyor bu yaa niye pw umu kabul etmiyooooo deli olucam kasana kadar cnm çıktı bnm kafelerde hala girmeye çalışıorm oyuna ama olmuyorrrr!!!Birileri bişe sölesin çıldıracam mouse u falan kırıcam şimdi nasıl bağlantı kurdum derseniz şifreler aynıydı buraya giriş şifremle şimdi değiştirdim tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

quote:

adamın mantıqı harıka ıste

Alıntıları Göster
    Eger Sro sifrenle forum sifreni ayni yaparsan olacagi budur.Gidip ona buna laf atma.

• quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

Eger Sro sifrenle forum sifreni ayni yaparsan olacagi budur.Gidip ona buna laf atma.

Alıntıları Göster
    yorum atmayın lütfen bir bilen yokmudur neden id kabul ediyorda pw kabul etmiyor şifreyi değiştirseler değiştiremezler gizli sorusu belli değil gm falan banlayıncamı böle oluyor bot falanda kullanmıom ne istiolar bndn ühühühühü gitti çar bilmemne yoluna okulu kırdım dershaneye gitmedim bu çarı kastım lagda cafelerde yapılırmı uleyn bu bana ühühühüh
  • quote:

Orijinalden alıntı: asainplus

yorum atmayın lütfen bir bilen yokmudur neden id kabul ediyorda pw kabul etmiyor şifreyi değiştirseler değiştiremezler gizli sorusu belli değil gm falan banlayıncamı böle oluyor bot falanda kullanmıom ne istiolar bndn ühühühühü gitti çar bilmemne yoluna okulu kırdım dershaneye gitmedim bu çarı kastım lagda cafelerde yapılırmı uleyn bu bana ühühühüh

Alıntıları Göster
    bi çözum war hıc zaman kaybetmden ynı char ac kasmaya baq
    eger pw dgstrldyse cok zor gerı alman ona bunada suç atma kndınde ara suçu

• quote:

bi çözum war hıc zaman kaybetmden ynı char ac kasmaya baq
    eger pw dgstrldyse cok zor gerı alman ona bunada suç atma kndınde ara suçu

Alıntıları Göster
    ya ama imkansız nasıl olr daha dün giriyodum rollback gibi yine bişiler mi yaptılar noldu ne oluyor peki şifreyi değiştirmem mümkünmü e-mailim hala bnde duruyor gizli sorusuz değişiyormu bu meret (sakinleştim biraz galiba) neyse belki bu cafede girmiodur hata veriodr bn gidip bütn cafeleri dolaşiim napim artık hacklenmediysede okadar dolaşınca hacklenir zaten

• quote:

ya ama imkansız nasıl olr daha dün giriyodum rollback gibi yine bişiler mi yaptılar noldu ne oluyor peki şifreyi değiştirmem mümkünmü e-mailim hala bnde duruyor gizli sorusuz değişiyormu bu meret (sakinleştim biraz galiba) neyse belki bu cafede girmiodur hata veriodr bn gidip bütn cafeleri dolaşiim napim artık hacklenmediysede okadar dolaşınca hacklenir zaten

Alıntıları Göster
    Gizli soruyu noye almiyosnki belki cafede keylooger gibi bise vardir. Cafelerde oyun oynamanin verdigi zararlardan biri. Ama gizli soruyu almadigin kotu olmus..

• quote:

Gizli soruyu noye almiyosnki belki cafede keylooger gibi bise vardir. Cafelerde oyun oynamanin verdigi zararlardan biri. Ama gizli soruyu almadigin kotu olmus..

Alıntıları Göster
    gizli sorumu şu anda durmadan arıyorum herşeyi yazdım artık ama uğraşıcam işte bulamazsamda bidaha kasmam zaten yeni çar açıp ÖSS ye çalışırım kazanırım :D sonra eve pc alır hacklenmeden oynarım napalım|| aklıma bişe geldi acaba başkası oynarken accounta giriş yapmaya çalıştığında pw hatasımı veriyor bilen varsa acil cvp pls

• quote:

gizli sorumu şu anda durmadan arıyorum herşeyi yazdım artık ama uğraşıcam işte bulamazsamda bidaha kasmam zaten yeni çar açıp ÖSS ye çalışırım kazanırım :D sonra eve pc alır hacklenmeden oynarım napalım|| aklıma bişe geldi acaba başkası oynarken accounta giriş yapmaya çalıştığında pw hatasımı veriyor bilen varsa acil cvp pls

Alıntıları Göster
    kardes heretic napsın senın charını cocuk değil o işi olmaz böyle şeylerle
  • heretic buna kıcıyla gulucek adamı ne yaptınız be
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: asainplus

adamım...kendi ağzınla söylüyorsun..tüm internet cafelerde key logger programı kurulu...seninle ayni serverdaki biri oradan seni hacklemiştir....

• quote:

Orijinalden alıntı: eagle35

quote:

Orjinalden alıntı: asainplus

adamım...kendi ağzınla söylüyorsun..tüm internet cafelerde key logger programı kurulu...seninle ayni serverdaki biri oradan seni hacklemiştir....

Alıntıları Göster
    olabilir hack lenen insann babasından bile şüpelenir normallll

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanbaba

olabilir hack lenen insann babasından bile şüpelenir normallll

Alıntıları Göster
    babacım sen trojen yimişindir atanda yeni görmüştür bu siteye girişle ne alaka kurdun anlayamadım bi kere öyle bişi olsa ki burda cogu kişi hereticle tarsıo o yapmıs olsaydı bence bizimkilerde giderdi haksızmıyım...densiz ve nedensiz suçlamalarda bulunma geçmişler olsun bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: m3lankolizma

babacım sen trojen yimişindir atanda yeni görmüştür bu siteye girişle ne alaka kurdun anlayamadım bi kere öyle bişi olsa ki burda cogu kişi hereticle tarsıo o yapmıs olsaydı bence bizimkilerde giderdi haksızmıyım...densiz ve nedensiz suçlamalarda bulunma geçmişler olsun bu arada

Alıntıları Göster
    kafede bi adam gm e küfür etip gm tarafından banlanırsa kafede oynayan herkez banlanır bu 1
    eskiden kafeye gidiyodum biri kufur etti diye komple banlandık 17 yasında adamı haşat ettiler

bilgisayardan anlayan biri kayıt defterinden şifre araklayabilir 100 kişinin oturdugu bilgisayar ne kadar güvenli olabilirki bu 2

kafelerde her cins insanı bulursun şifre hırsızları vesayre kesayre sümügü akan elinde markası belirsiz çitozlu kemik torbası şifreni çalıp tehtid dahi edebilir bi aklı durgun g*tu tawana wurgun bi artis sifreme bakıp gülüyo harf harf arastırıyo falan filan geliyo bide arkam var artisligi yapıyo neyse
    BUDA 3

12 yasında g*tu b0*lu çocuk dahi 18 yasında adama kafa tutabilir oldu neylerine guveniyolar hala anlamıs diilim kendilerini paşa oğlu sanıyolar :DDD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logan_Lectra -- 31 Ekim 2006; 19:30:52 >

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: tHe_iMmpPxX

öle bişey yapsa bile şifreler kriptolanıyor ancak heretic in program bularak kriptoyu çözmesi lazım.yani ugrasması lazım only you yani

• quote:

Orijinalden alıntı: murderuo

quote:

Orjinalden alıntı: tHe_iMmpPxX

öle bişey yapsa bile şifreler kriptolanıyor ancak heretic in program bularak kriptoyu çözmesi lazım.yani ugrasması lazım only you yani

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun :((

ALLAH KAHRETSİN BENİ HACKLEYENLERİ

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.