Şimdi Ara

Alo JANDARMA Top'um Kayıp :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçe'nin dünkü antremanında birbirinden beceriksiz olaylar yaşandı bunlardan en ilgi çekeni ise antreman sırasında topun sahayı terkedi oto yola fırlaması o esnadan oto yoldan geçmekte olan vatandaş topu aldı,güvenlik görevlerinin ikazı üzerine topu vermeyip aracıyla uzaklasan vatandas güvenlik kameralarıyla aracın plakası tespit edilip jandarmaya verildi. Jandarma şu an topu arıyomuş :)))

haberi bugun bi gazetede okudum ismini hatırlamıyorum kaynak isteyen olursada buluruz :)

benim yorumum ise fenerde başka top yokmuymuş acaba son toplarımıymış
    sen git milyon dolarlık futbolcu al sonra bi topun peşinde koş

fenerliler şimdi olay bi top değil yapılan saygısızlık felan demesinler sonuçta bi TOP

haksızmıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

belki de özel bir toptu
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakra

belki de özel bir toptu

Alıntıları Göster
    Carlosun memeli siboplu topuysa kıymetlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zommby

Carlosun memeli siboplu topuysa kıymetlidir.

Alıntıları Göster
    diğer beceriksiz olaylar neymiş acep?

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhansx1

diğer beceriksiz olaylar neymiş acep?

Alıntıları Göster
    açtığınız konuya bakın ya sırf kirlikil başka birşey değil...fb nin veya gs, bjk nin bir top yüzünden bu şekilde davranabilecegine inanıyormusunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rizeli

açtığınız konuya bakın ya sırf kirlikil başka birşey değil...fb nin veya gs, bjk nin bir top yüzünden bu şekilde davranabilecegine inanıyormusunuz...

Alıntıları Göster
    Fener saçmalık sınırlarını zorluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: İSKENDER_BÜYÜK

Fener saçmalık sınırlarını zorluyor

Alıntıları Göster
    amaç?gaye?hedef?akıl,fikir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: quak

amaç?gaye?hedef?akıl,fikir...

Alıntıları Göster
    Jandarmalara top kovalatacaklarına Tümeri askere göndersinler vatana millete hayırlı bir iş yapmış olurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manero

Jandarmalara top kovalatacaklarına Tümeri askere göndersinler vatana millete hayırlı bir iş yapmış olurlar.

Alıntıları Göster
    hapis yatırmasalar adamı bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

hapis yatırmasalar adamı bari

Alıntıları Göster
    Jandarma küfür ediyordur şimdi Fenere Askeri polisi uğraştırdıkları şeye bak

• quote:

Orijinalden alıntı: Manero

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Manero

tümer sizin zamanınızda da tecilli olarak top oynuyordu
    değişen bişey yok
    gerci nasıl anlatacagız oda ayrı konu

koyultum birazda fontu büyük yapayım bi çaresi olur belki

• quote:

Orijinalden alıntı: tedoa

quote:

Orjinalden alıntı: Manero

tümer sizin zamanınızda da tecilli olarak top oynuyordu
    değişen bişey yok
    gerci nasıl anlatacagız oda ayrı konu

koyultum birazda fontu büyük yapayım bi çaresi olur belki

Alıntıları Göster

jandarma karakol komunatı şimdi nasıl arıodur o topu

• quote:

Orjinalden alıntı: EMNA

Fenerbahçe'nin dünkü antremanında birbirinden beceriksiz olaylar yaşandı bunlardan en ilgi çekeni ise antreman sırasında topun sahayı terkedi oto yola fırlaması o esnadan oto yoldan geçmekte olan vatandaş topu aldı,güvenlik görevlerinin ikazı üzerine topu vermeyip aracıyla uzaklasan vatandas güvenlik kameralarıyla aracın plakası tespit edilip jandarmaya verildi. Jandarma şu an topu arıyomuş :)))

haberi bugun bi gazetede okudum ismini hatırlamıyorum kaynak isteyen olursada buluruz :)

fenerliler şimdi olay bi top değil yapılan saygısızlık felan demesinler sonuçta bi TOP

haksızmıyım

Ya olacak şey mi yaa bir top için değer mi bu ALLAH ALLAH Bari meclise çıkmasalar vatandaş top çalio die

• quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

quote:

Fenerbahçe'nin dünkü antremanında birbirinden beceriksiz olaylar yaşandı bunlardan en ilgi çekeni ise antreman sırasında topun sahayı terkedi oto yola fırlaması o esnadan oto yoldan geçmekte olan vatandaş topu aldı,güvenlik görevlerinin ikazı üzerine topu vermeyip aracıyla uzaklasan vatandas güvenlik kameralarıyla aracın plakası tespit edilip jandarmaya verildi. Jandarma şu an topu arıyomuş :)))

haksızmıyım

Ya olacak şey mi yaa bir top için değer mi bu ALLAH ALLAH Bari meclise çıkmasalar vatandaş top çalio die
    Ne Siname Ne Tiyatro Ne de Alemde Bir Gece En Büyük Eğlence Fenerbahçe Boşa Dememişler Fenerde Olmasa Kime Gülücez

• quote:

Orijinalden alıntı: Death_Hunter

Ne Siname Ne Tiyatro Ne de Alemde Bir Gece En Büyük Eğlence Fenerbahçe Boşa Dememişler Fenerde Olmasa Kime Gülücez

Alıntıları Göster
    fenerbahçe kulübünün yerinde olsam o vatandaşı bulur ve bir top hediye ederim, gönlünü alırım. çok ayıp olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

quote:

haksızmıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: **HadeS**

Alıntıları Göster
    Bence toplar muhtemelen malzemecilere falan emanettir. Giden topların parasını onlardan kesiyor olabilirler. Eger benim düsündügüm gibiyse malzemecilerin toplarını istemesi gayet dogal. Tabii benimki sadece bir düsünce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMNA

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Şaka değil gerçek! Jandarma alarma geçti. Fener'in topu aranıyor...

TOPU KAPIP KAÇTILAR
    Çift kale maç çalışması sırasında, tesislerin dışına kaçan topu, kara yolundan aracıyla geçen bir vatandaş, güvenliğin uyarısına rağmen alıp gitti. Güvenlik elemanları, topu kaçıran aracın plakasını jandarmaya bildirdi. Jandarma şimdi o aracın peşinde...

KAYBOLAN TOP BUMUŞ BULANLAR YADA GÖREN LER HEMEN ALO 166 JANDARMAYI ARASIN

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.