Şimdi Ara

ALT YAPIM 100MBPS FAKAT 42 OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Bundan Yaklaşık 5-6 ay önce binamıza gelen alt yapı çalışmasından sonra altyapının 16mbps den 100mbps ye çıktı ve paketimi 35mbps ye çıkartırdım fakat bundan bir kaç hafta sonra üst katıma İnternetbağlamaya geldiklerinde gelen ekiple sohbet ettik ve laf arasında türknetli olduğumu soyledim bir gün sonra alt yapımın 42 ye düştüğünü fakat üst kat ve binadaki diyer karların alt yapısı 100mbps idi pek önemsemedim 100mbps ye geçmeyi düşünmüyordum fakat artık düşünüyorum Türknet Müşteri Hizmetleri bildiğiniz gibi Türknet ilk başta Türktelekoma yönlendirdi fakat Türk telekom da müşterisi olmadığım için hattınızla ilgili bilgi sahibi olamıyorum deyip adrese göre altyapının 42 mbps olduğunu söylüyor. Türknet le tekrar iletişime geçtiğim de Alt yapınız 42 mbps sistemden kontrol ediyorum dedi sinirlendim kapattım anlamamak için direniyorlar DSL bilgilerimi vs ilettim Türknet in bana verdiği hat bilgilerinde de yazıyor fakat anlamamak da ısrarcılar ALT YAPIM 100MBPS FAKAT 42 OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR ALT YAPIM 100MBPS FAKAT 42 OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.