Şimdi Ara

Amazondan oyun getirtme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar amazondan oyun getirtcem Fifa 14 ve cod : ghost düşünüyorum hızlı kargo ile 126$ a geliyor ikisi

sormak istediğim bu hızlı kargo içinde amazon gümrük bedelini alıyor mu ? çünkü oyunlar 86$ yapıyor kargo hariç. takılma olacaktır herhalde sanırım hızlı gönderi olunca işler değişir mi ? eğer gümrük bedeli alınıyorsa ve takılmadan gelirse bu ürünler aynı kargoya birde ds4 ekleyip çok ucuza getirmeyi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: gnr.strk

Arkadaşlar amazondan oyun getirtcem Fifa 14 ve cod : ghost düşünüyorum hızlı kargo ile 126$ a geliyor ikisi

sormak istediğim bu hızlı kargo içinde amazon gümrük bedelini alıyor mu ? çünkü oyunlar 86$ yapıyor kargo hariç. takılma olacaktır herhalde sanırım hızlı gönderi olunca işler değişir mi ? eğer gümrük bedeli alınıyorsa ve takılmadan gelirse bu ürünler aynı kargoya birde ds4 ekleyip çok ucuza getirmeyi düşünüyorum

80 Doların altındaki ürünlere sanırım gümrük ödemiyodunuz.Eğer 80 üstüne gümrük ödenirse 17 lira gümrük ücreti ödersiniz.

EDİT : 90 USD'ymiş , yani gümrük ödemenize gerek yok. Gümrük ödeseniz ürünün %20 ' si + 65 lira ödüyormuşsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night_Noise -- 7 Ocak 2014; 1:40:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gnr.strk

Arkadaşlar amazondan oyun getirtcem Fifa 14 ve cod : ghost düşünüyorum hızlı kargo ile 126$ a geliyor ikisi

gümrük sınırı 100$ dır. amazondan oyun almak pahalıya gelir. Fifa 14 ve cod:ghost 98$ yapıyor 27$ da kargo ücreti var toplam 126$ oda ortalama 275 lira yapar. gümrük ödemezsin ama pahalı.. forunu arştırırsan 135 liraya oyun satıyolar zaten. okadar uzaklara bakmana gerek yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.