Şimdi Ara

Amcam başıma bela oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bizim ev tadilata idi amcamda bize yardım etti sonra babamla amcam laf dalaşına girdi o sıra da dedem amcamın yüzüne balgam attı
    Amcam yeti be moruk dedi ve dedeme daldı ben ayırmaya çalıştım babamda yardım etti ama amcam bize de saldırdı sonra babam kemerini çıkarıp amcamı dovdu ve sakinlestirici verdiler amcama araba ile amcamı eve bırakacaktık amcam arkaya bindi bir ayağı arabanın dısındaydi kapıyı kapatmaya calisiordu ama ayağı engeliyordu sakinleştiricinin verdiği etkiyle hisedmiyordu sonunda sertce kapadı ve ayağı koptu acısını hisseti ve ahhhhhhh dedi arabadan inip ayağını aldı ve evine gitti bu gunde amcam bize geldiğinde ayağını dikimisti elinde silah vardı ve bize ateş etti dedem yüzüne balgam attı ve amcamın dimağı daildi dedemde amcama 4 yumruk 3 de tekme attı amcam kilere uçtu dedem onu dövmeye kilere gidiyordu amcamda orda bir şemsiye bulup mızrak gibi 10 m uzaktan dedeme fırlatı dedemin karnına saplandı ben ve babam elimize sopa alarak aşağı indik dedem son bir balgam daha attı ve oldu o sıra babam bıçağını çıkarıp fırlatı amcamın karnına girdi sonrada elindeki sopayı fırlatı babamin sopası sivri idi amcam azindN kanlar çıktı o sıra bAbam benim sopamids alıp fırlatı bu seferde bacağına saplanddu ama ölmedi bize doğru yürüdü babam dedemde sapli olan şemsiyeyi çıkarıp fırlatı ve kalbine girdi yanına gidip yumruk attı ve kemeriyle boğazını sıktı amcam 20 dk nefesini tuta bildiki için bişey olmadı ben hemen bahçeden büyük bir taş ve mutfaktan bıçak getirdim amcam babami fırlatı ben de sırtına bicaki sapladim sonra yerdeki aygaz tüpü ile kafasına 18 kez vurdum beni fırlatı geri babam arkasından sandalye ile vurudu ve amcam yere dustu amcamı bağladık ve babam getirdiğim taşla kafasına 40 kez vurdu amcamın bası kanadı ölmedi ama arka bahçemize gömdük 1 saat sonra bakcaz ölmedi ise yakacaz ama sakın kimseye solemeyin

• Aman ne komik
  • Anirdim lan
  • küfürbaz haydonun lafı geldi aklıma.amcanın ile başlayan :)

edit: hakkını yememek lazım

Amcam başıma bela oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Wall Street -- 26 Nisan 2012; 2:44:13 >
  • edwird çakması
  • quote:

Orijinalden alıntı: 15KisiyeSaldirdim

Anirdim lan
    çok ızdıraplıydı ama hepsini okudum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robin Hood

çok ızdıraplıydı ama hepsini okudum.

Alıntıları Göster
    ibretlik bir hikaye
  • quote:

Orijinalden alıntı: 15KisiyeSaldirdim

Anirdim lan
    Klasik Adana'dan manzaralar gibi başladı, klişe holywood hikayesine döndü. Bu ne lan.

Serin hikaye, birader!
  • quote:

Orijinalden alıntı: anakata

edwird çakması
    Beyler'den sonrasını okumadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3Korner1Penaltı

Klasik Adana'dan manzaralar gibi başladı, klişe holywood hikayesine döndü. Bu ne lan.

Serin hikaye, birader!

Alıntıları Göster
    Bunu bulan edwird'ı saygıyla anıyoruz...
  • gece gece iyi güldürdün
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelizard17

gece gece iyi güldürdün
    açık söyliym, güldüm devam et valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

açık söyliym, güldüm devam et valla

Alıntıları Göster
    cool story deildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sbnake3

cool story deildir

Alıntıları Göster
    edwird olma çabaları
  • quote:

Orijinalden alıntı: wheezy

edwird olma çabaları

Alıntıları Göster
    edwırd derken ?
  • Ben hayir diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meaning Of Life

Ben hayir diyorum
    güzel yerlerde vardı anlatımda noktalama işaretleri olursa daha anlaşılır olur hepsini okumak ızdırap gibi geldi bıraktım
  • Tamam.
  • Edwird in yerini kimse dolduramaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

Edwird in yerini kimse dolduramaz
    olum şu balgamın yerine alternatif bişe bulamadınız gitti.MeselaBurun kılını kopartıp ok gibi fırlattı deseniz daha yenilikçi olursunuz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.