Şimdi Ara

AMD + ANAKART

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AMD-ATHLON AM2 FX-62 A64 DUALCORE 940 PIN BOX BU İŞLEMCİYE GIGABYTE GIGABYTE M55S-S3 NF550/PCI-E/AM2/SATA2/DDR2 NASIL DOSTLAR ((::::: ELECTRİKCİ HARİC HERKEZ CEVAP VERSİN ARKADAŞLAR:::))

• Fiyatı uygun diye alıyorsan alma, **690** chipsetli bir anakart tercih etmelisin!
  • 690G (V'leri pek tercih etmeyin diyorlar) anakartlar da arkadaşın sorduğu anakarttan daha ucuz. Yani öyle modeller var, geçen bi arkadaş kdv dahil 80 ytl Asus-M2A-Vm idi sanırım 690 chipsetli anakart aldı. FX62 ucuz ikinci el falan bir yerden buldu sanırım arkadaş?
  • O İşLemciyi nFoRce 570 ÇipsetLi BoaRdLaRdan Aşağısı HakkıyLa KuLLandıRmaz...
  • Elektrikci cevap verme.

Marka olarak Epox,Biostar,Asus vs..
  • Asus anakart hiç tercih etmem. Çünkü bugün bilgisayarcıya gittim. Asus kondansatörleri ve chipset'leri bakımından zaafları var dedi. Ve bana GİGABYTE önerdi onlar anakartta son teknoloji kondansatör kullanıyorlarmış.(AMD için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louisss -- 9 Ekim 2007; 20:40:22 >
  • Arkadaşım bu bilgisayarcıların dediği geyiklere inanmayı bırak lütfen,evet gigabyte Katı kapasitör kullanıyor ama her modelde değil asusunda katı kapasitör kullanan modelleri var,Şahsen bende gigabyte tercih ederim ama kapasitör nedeni ile değil .Bilgisayarcı tabir caizse seni kafalamış elinde muhtemelen o an asus yoktu

quote:

Orjinalden alıntı: llOuSll

Asus anakart hiç tercih etmem. Çünkü bugün bilgisayarcıya gittim. Asus kondansatörleri hiç iyi değil dedi malesef. Ve bana GİGABYTE önerdi onlar anakartta son teknoloji kondansatör kullanıyorlarmış.(AMD için)
  • quote:

Orjinalden alıntı: emretemelkuran

Elektrikci cevap verme.

Marka olarak Epox,Biostar,Asus vs..

yapma dokanma kim dokandıysa normax abimeee
  • Sonuçta GİGABYTE anakart daha üstün gibi gözüküyor .Ama ASUS ünlü bir marka olduğu için bu teknik kısım göz ardına alınmıyor
  • almam artık gigabyte ANAKART
  • esprimi yapıon salak
  • On board kullanmıyacaksan k9 n ultra 2f ye bakabilirsin ben memnunum. Olmassa am2 + destekleyen anakart al.
  • ya arkadaslar neden her keş kafa karıştırıyor burda bende amd 4800x2 2,5 ghz bir işlemci alacaktım burda da sordum bu işlemciye bir ana kart tavsiye edin diye aklımda ggabyte amd ga m61p s3 s940 ddr2 vardı ama bana amd gıga bytı tavsiye etmez pek denildi asusuda tavsiye etmediler burdada bakıyorum gıgabyte iyidir deniyor ben anlamadım bu işi bana söyle amd ye gidebilecek 100-110 ytl civarında bir ana kart işmi verilmisiniz alacam ama insanların çelişkileri yüzünden alamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ELeCtRiCkChi

O İşLemciyi nFoRce 570 ÇipsetLi BoaRdLaRdan Aşağısı HakkıyLa KuLLandıRmaz...

doru sölüo fx serisi bi işlemciye en 570 çipsetten aşşa gitmez

cpu ya ciddi para bağlayıp ram ve mobo desteii vermeden çalıştırmak anlamsız...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.