Şimdi Ara

Ameliyat yarına ertelendi; kan lazım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşımın annesi 24 Ocak tarihinde (yarın) ameliyata girecek ve A Rh- kana ihtiyacı olacak...

Kan vermek isteyenlerin Ankara Gazi Üniversitesi Hastanesi'ne öğlen saatlerine kadar başvurmalarını rica ediyorum...

Kan vereceğiniz kişinin İsmi Halime Başsoy

Teşekkürler...

Ameliyat yaklaşık 10 saat sürecek ve çok kan gerekli...

Üst konu olmasını veya sizler tarafından yukarda tutulmasını rica ediyorum, bir hayat söz konusu lütfen duyarlı olalım...

• arkadaşım benim kanım AB rh+ malesef.. yukarıda kalsın...
  • Teşekkürler...

Belki 100 kişiye sordum 98'i A Rh+, biri 0, diğeri de AB Rh- çıktı... Kimse A Rh negatif değil ya kafayı yiycem, kadıncağız kanser, barsak ve mide arasındaki kisti almak için yarın ameliyata girecek...

Lütfen yardım...

Edit : Ankara'nın neresinde olursanız olun arabayla alınıp hastaneye götürüleceksiniz ve kan verip istediğiniz yere bizim tarafımızdan bırakılacaksınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bezgin_Bekir -- 23 Ocak 2006 20:58:12 >
  • [Deleted by Admins]
  • Teşekkürler...

vozer istersen kan bağışı konusundaki mesajı bu mesajla güncelleyebilirsin ama bu konu kitlenmeden kalırsa sanırım daha çok kişinin dikkatini çeker, zira o üst konuya pek bakan olmuyor diye düşünüyorum...
  • valla a rh+ olsun up
  • [Deleted by Admins]
  • yukarı
  • dostum öncelikle geçmiş olsun benim kanım uymuyor ama bu iş böyle olmaz...

yani ne bi numara vermişsin ne bana msn den ulaşın demişsin ne de PM den mesaj atın demişsin...

şimdi kimse senin arkadaşının annesine kan vermek için kalıkp ta hastaneye gidip başvurmaz...

Yapman gereken mesajına şu satırları eklemek:
    -Kan vermek isyetenler bana xxx@hotmal.com adresinden ulaşsın veya pm atsın.. telefonlaşalım yarın bi yerde buluşup birlikte hastaneye gidelim

kolay gelsin
  • 0 Rh + benim kide :-( gerçi semtte uzak ama
    yukarıııııııııııııııııııı üstte tutalım arkadaslar
  • up
  • Benim ki de A RH+ , ama yukarıda kalsın diye mesaj attım, Allah acil şifalar versin
  • A rh+ up
  • ...
  • akıllı12, nihat1551, ekochine, ghostly, aza, TuVNeRa, ogencer, .C.O., Luaxelit, MESUT52_34, GORGEOUS, The OmeN, icon, dealer82, urfalı, Ty®, dizzyblue, kebeLek, hunter.hasim, Tyranid, egepcmarket, canawar85, bLaZe1990, Raven Shield, California, muhacir, wiseacre002, Lord, GÖRKEMKAZAN, Msenel, T cetveli, sting, tolga0624, CENTEUR, EfSaNe_S, destroil, crow, sunsea, ramgen, _qwerty_, Rutless_Slayer, Ducatine, 20bilinmezlidenklem, magnaflux, paraglidingpilot, zzzzz, PaRaZ!T, onurz, mab2003, riza_fb, Lómion, RccP, Answer, pew, scarycanary, POWER64, emure, turtles2, wreckly, *GökCell*, BatuhanK_FB, auzbek, Whocares, Soulfly, musandia, DELİ LAN BU, byselim, Gargi®, The©em, McLanE, rubins31, volcane2004, typhoon000, d santos, _ArDa_,www.bfmefans.com, koko_

Çok ilgilisiniz; hepinize ayrı ayrı teşekkürler...

• iğnelememi yapıyorsun anlamadım neyse ben istanbuldayım vede kanım uymuyor allahtan şifa dilemekten başka bişey gelmez elimden
  • A rh + ayrıca kan vermeme engel hastalığım var...
  • AB rh + malesef arkadaşım :(( Allah acil şifalar versin...
  • Dostum Ankara'da pek çok yurt var. Bilmiyorum bu aralar belki dönem tatiline girmiş olabilir ama öğrenci varsa bu yurtlara telefon edip konuyu açıkla,yurt yönetimi de bi anons yapsın vermek isteyen olursa sana haber versin.Hem bi kaç kişi toplu halde çıkabilir yurtlardan.Ya da ilgilemezler diye düşünürsen bizzat yurtlara gidin, ben İzmir'de bir keresinde bu şekilde üniversite yurduna telefon etmiştim yardımcı olmuşlardı ama Amkara'yı bilemem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.