Şimdi Ara

Amerika'da üniversite eğitimi masrafları nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aylardır ülkelere bakıyorum gördüğüm kadarıyla doğu Avrupada eğitim almak pek iyi bir karar olmayacak amerikada 1 yıl dil hazırlık ve sonrasında üniversite düşünüyorum yıllık ne kadar ayırmam gerekir birde ispanya portekiz gibi avrupa ülkeleri hakkında bilgisi olan var mı acaba gerçekten zaman kısalıyor ve yardıma ihtiyacım var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle Amerikada paran yok okumak çok zor. Yıllık 20.000$ - 50.000$ arası üniversite fiyatı ve 5.000$ geçim masrafı desen en ucuz üniye göre yıllık 25.000$ gözden çıkarman gerek. Ama Ukrayna, Rusya, Yeni Zelanda, Almanya gibi ülkelere gidersen rahatlarsın. Yıllık en fazla 10.000$ a yaşayabilirsin tabi bu üniversite fiyatlarına göre değişebilir. Ben araştırdıklarımı yazıyorum orada okuyanlar daha iyi bilir ama sen bence iyice bi araştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluelytning50

Öncelikle Amerikada paran yok okumak çok zor. Yıllık 20.000$ - 50.000$ arası üniversite fiyatı ve 5.000$ geçim masrafı desen en ucuz üniye göre yıllık 25.000$ gözden çıkarman gerek. Ama Ukrayna, Rusya, Yeni Zelanda, Almanya gibi ülkelere gidersen rahatlarsın. Yıllık en fazla 10.000$ a yaşayabilirsin tabi bu üniversite fiyatlarına göre değişebilir. Ben araştırdıklarımı yazıyorum orada okuyanlar daha iyi bilir ama sen bence iyice bi araştır.

Yeni Zelandaya nasıl giderim bilginiz var mı hocam

• Lejyoner61 L kullanıcısına yanıt
    Maalesef Yeni Zelanda da denklik konusunu hiç bilmiyorum bilen birine sormak lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lejyoner61

Aylardır ülkelere bakıyorum gördüğüm kadarıyla doğu Avrupada eğitim almak pek iyi bir karar olmayacak amerikada 1 yıl dil hazırlık ve sonrasında üniversite düşünüyorum yıllık ne kadar ayırmam gerekir birde ispanya portekiz gibi avrupa ülkeleri hakkında bilgisi olan var mı acaba gerçekten zaman kısalıyor ve yardıma ihtiyacım var

Okumak istediğin bölümler neler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Danilo Thann

quote:

Orijinalden alıntı: Lejyoner61

Aylardır ülkelere bakıyorum gördüğüm kadarıyla doğu Avrupada eğitim almak pek iyi bir karar olmayacak amerikada 1 yıl dil hazırlık ve sonrasında üniversite düşünüyorum yıllık ne kadar ayırmam gerekir birde ispanya portekiz gibi avrupa ülkeleri hakkında bilgisi olan var mı acaba gerçekten zaman kısalıyor ve yardıma ihtiyacım var

Okumak istediğin bölümler neler?

Bilgisayar makine yada uçak mühendisliği

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.