Şimdi Ara

amerikan arabalari hakkinda yardima ihtiyacim var...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler agustos sonu amerikaya universite icin gidiorum .. ve orda bi araba almak istiorum .. benim eski tarz corvetler cok hosuma gidio.. fiyatlarida bildigim kadariyla cok pahali .. hernese bana guzel bi araba onerirmisiniz... fiyatinida yazarsaniz sevinirim .. fikir sahibi oliim gidince hemen almak istiorum cunku .. simdiden tskler..

• önce bi ford al şöle amerikan tarzı focus falan onla biraz takıl trafiğe alış daha sonra öle fantezi araçları düşün derim ben...

neden dersen o araçlar eski olduğu için kullanımı zordur motor güçlü olduğu için ustalık ister daha oranın trafiğinin işleyişine alışamamışken öle bir aracı kullanmak hem seni yorar hemde güvensiz olursun hemdeeee karizman yerle bir olur neden dersen çok ağır takılmış olursun türke bak altındaki arabaya bak derler dışlarlar bence, çünkü adamların hurdalarını kullanıyormuş izlenmi yaratırsın diye düşünüyorum karar senin...

bence bulabildiğin kadar yeni model araca binmeye çalış orda kendini ezdirme...
  • TÜrkiyeyide tanıtacaksın orada...
  • konsolos olarak mı gidiyomuş?
  • quote:

Orjinalden alıntı: nlty2000

konsolos olarak mı gidiyomuş?
  • Araba fiyatlar 'ı pahalı flan değil (viper almayacaksan) avrupa arabaları biraz pahalıdır ve americalılara avrupa arabaları cok daha lux gelir (ki ole) ve herkesın alamayacagı gözüylen bakarlar .....
    Fiyatlar coooook dusuk abd arabalarında (e-bay'dan bakabılırsın) ki onun dısında Benzın fıyatları 25$' a 100 lt
    Tc' de 100$'a 50 litre (en b*k'danı da bu zaten )) ..............
    Ki suda war cogu avrupa arabası yok gıbıdır abd'dee ... (zaten gereğide yok)
    Bence GzL'bi fiyata pontiac Solstice(2006 da cıkarbilir ama :) AL (22k$) yada gtO al biraz daha pahalı ama o (32K)
    Madem abd'ye gidiyorsun oranın arabalarını dene merso falan filan heryerde war....

Saygılar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zatara -- 31 Temmuz 2005, 17:25:20 >
  • nie eski corvet i asaglasinlar ki ayrica bence eski corvetler manyak arabalar.. turk e bak hangi arabayla gezio dienlere de bi cift sozum olur.. otobusle okula gitmek boktan bi arabayla gitmekten daha mi ii .. ki bence kimse takmaz ole seyleri nese.. dislama olmaz herhalde.. ben o orabalari seviorum :D nese bi gidiim bakiim .. mini cooper fln eger ucuzsa ole bisi alabilirim .. olmadi eski amerikan arabalarina bakicaz.. american muscles fln bulursam manyak olur aslinda nese bakicaz iste neleri var bu amerikanlarin
  • Corvetteler biraz pahalıdır. Ama soyle birsey yaparsın. Niyetin sportiflikse 2. elde manyak güzel araçlar var. Örneğin arkadaşım 3 sene once orda 5000 $ gibi bir fiyata Mitsubishi 3000gt vr4 aldı. İnanılmaz güzel ve performanslı bir araç. Daha neler var neler orada. 0 km arabalar, ornegin yeni mustang 25.000 $ civarı olsa gerek. En güzeli 2. el al. Fiyatlar cok cok uygun. Ucuza r33 skyline bile ulabilirsin, arkadaşım oyle yaptı şimdi 4 sn 100 yapıyor kerata
  • quote:

Orjinalden alıntı: nsx

Corvetteler biraz pahalıdır. Ama soyle birsey yaparsın. Niyetin sportiflikse 2. elde manyak güzel araçlar var. Örneğin arkadaşım 3 sene once orda 5000 $ gibi bir fiyata Mitsubishi 3000gt vr4 aldı. İnanılmaz güzel ve performanslı bir araç. Daha neler var neler orada. 0 km arabalar, ornegin yeni mustang 25.000 $ civarı olsa gerek. En güzeli 2. el al. Fiyatlar cok cok uygun. Ucuza r33 skyline bile ulabilirsin, arkadaşım oyle yaptı şimdi 4 sn 100 yapıyor kerata

zati bende 2. el almak istiorum ... biraz isiniim yollara sora aliriz 0 ini

• bence bir oldsmobil le başla en alt tabaka odur
    sonra kendine güzel üstü açık bir pontiac al (kırmız olsun bence)
    gerçi bir mercury de işini görebilir onların da üstü açık modelleri var son iki arabada emin ol seni hız bakımından da tatmin edebilir
  • arkadsım 10000 e bı corvette alabılırsın 2000 model cıvarı canadada benımde arkadsım war 14000 e ıkıncı el sıfır (2003)yılında aldı kı bıldıgınız gıbı bu sene corvette makyaja gırdı halıyle fıyatlar orada daha cok etkılenmıstır...bıraz daha ınmıstır asagıya.corvette konusunda bana guven dostum)))ismimiz nereden gelıo???
  • Corvette bi canavardır kimseyi affetmez onun için öneririm
  • quote:

Orjinalden alıntı: corvette82

arkadsım 10000 e bı corvette alabılırsın 2000 model cıvarı canadada benımde arkadsım war 14000 e ıkıncı el sıfır (2003)yılında aldı kı bıldıgınız gıbı bu sene corvette makyaja gırdı halıyle fıyatlar orada daha cok etkılenmıstır...bıraz daha ınmıstır asagıya.corvette konusunda bana guven dostum)))ismimiz nereden gelıo???
    ben daha cok eski daha cok eski tarz corvette dusunuorum .. hani su bitirim ikilide ki Zenci de olan tarz .. o corvette ti glb :) ole istiorum .. ama bakalim gorucez bi gidelim hayirlisiyla.. yorumlariniz icin saolun :)) cok yardimci oldunuz.. nasilsa az kaldi 20 agustos da bu kardesinize verda edebilirsiniz :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.