Şimdi Ara

Amfi YARDIMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadslar aracıma tesisat kurmak istiyorum önde 10 cm clarion coaxiol hoparlör arkadada 2 takım 16,5cm pioneer coaxiol hoparlör var ve bagajada bass alma istiyorum jbl 1000 watt gibi yanlız bu sistemi çalıstırcak tek bir amfi kaliteli ve 200 250 ytl arası bişiy bulabilirmiyim acaba? şimdiden tesekkürler cevaplarınızı bekliyorum

• Coaxlari en kötü ihtimalden teypin çikişlarina bağlarsin. Bass ve amfi olarakta.

Jbl gt5 12 30 cm bassi ve 75.2 anfi işini fazlasi ile işini gorucektir
  • bnm teyp pioneer deh-4050ub 4X50mosfet önde belirttigim gibi 10 cm clarionu teypten beslesem arkadaki iki takım coxialleride amfiye baglasam bide jbl gt5 30cm o belirttiginiz amfiye baglayarbilirmiym?birde bu jameson usa 960 4x300 watt amfi hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim?fiyat olarak geerçekten cok uygun ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ff99ff -- 5 Mayıs 2008; 21:25:20 >
  • 2 takım coaxiel hoparlörü afiden besleyemezsin çünkü önerilen amfi 2 kanal bir amfidir. Onlarıda teypten besle birşeycik olmaz. Ben gto 75.2 ve gt-5 subwoofer kullanıyorum hyundai getz aracımda ve gerçekten güzel performansı var kendim dinleyeyim duyarsa dışarıdan bi kaç kişi yeterlidir bana. Jameson kaliteyi aşırı derecede bozdu o yüzden fiyatları uygun gibi görünüyor halbuki hiç iyi bir ürün değildir...
  • tesekkurler dikkate alıcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.