Şimdi Ara

Anadolu HUKUK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gecen sene bende buralarda tercih için baya zaman harcadım tercihimden ötürü hiç pişman değilim Ankara Hukuk, istanbul hukuk haricindeki devlet üniversiteleri arasından yine olsun yine Eskişehiri tercih ederim buna Marmara, 9 Eylül vs. dahil... Şehir on numara kampüs güzel fakulte 20 küsür yıllık olduğu için eğitim kadrosu eksiksiz hocaları gayet iyi niyetli diger hukuklara nazaran geçmesi kolay sorusu olan varsa burdan yardımcı olabilirim....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: asim210

Gecen sene bende buralarda tercih için baya zaman harcadım tercihimden ötürü hiç pişman değilim Ankara Hukuk, istanbul hukuk haricindeki devlet üniversiteleri arasından yine olsun yine Eskişehiri tercih ederim buna Marmara, 9 Eylül vs. dahil... Şehir on numara kampüs güzel fakulte 20 küsür yıllık olduğu için eğitim kadrosu eksiksiz hocaları gayet iyi niyetli diger hukuklara nazaran geçmesi kolay sorusu olan varsa burdan yardımcı olabilirim....

Bu sene muhtemelen bende oraya geliyorum merak ettiğim bi şey var. Yurta yakın bi spor salonu falan da varmı veya besyo öğrencilerinin çalıstırdığı kendi okul salonu falan ?
  • quote:

Gecen sene bende buralarda tercih için baya zaman harcadım tercihimden ötürü hiç pişman değilim Ankara Hukuk, istanbul hukuk haricindeki devlet üniversiteleri arasından yine olsun yine Eskişehiri tercih ederim buna Marmara, 9 Eylül vs. dahil... Şehir on numara kampüs güzel fakulte 20 küsür yıllık olduğu için eğitim kadrosu eksiksiz hocaları gayet iyi niyetli diger hukuklara nazaran geçmesi kolay sorusu olan varsa burdan yardımcı olabilirim....

Fakültede üniversitede sosyal yaşam nasıl acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmt123

quote:

Yunus Emre kampüsü şehrin içinde eylül şehrin dışında besyo mühendilikler vs. 2 eylülde... Yunus emre kampüsünde spor salonları vs. mevcut ayrıca üniversitenin hemen yakınında bolca fitness salonu var.... Kampüs güzel, ayrıca okulda 1 tl ye güzel öğle yemeği ve akşam yemeği yemen mümkün...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dmt123

quote:

Yunus Emre kampüsü şehrin içinde eylül şehrin dışında besyo mühendilikler vs. 2 eylülde... Yunus emre kampüsünde spor salonları vs. mevcut ayrıca üniversitenin hemen yakınında bolca fitness salonu var.... Kampüs güzel, ayrıca okulda 1 tl ye güzel öğle yemeği ve akşam yemeği yemen mümkün...

İstanbuldan Eskişehire giden birisi olarak söylüyorum şehirde ve kampüste sosyal yaşam çok güzel... Hukuk fakültesi hemen kampüsün girişinde kampüse giren bir üniversite caddesi var hatır kahvesi, kahve ateşi vs. cafelerin olduğu biraz aşağıda espark yanında havelka, cafe pi, leman kültür gibi mekanlar yakınlarda barlar sokağı biraz daha aşğıda porsuk çevresinde yani adalar dediğimiz yerde güzel mekanlar var....Yani arkadaş ortamın güzel olursa o senin elinde çok güzel vakit geçircek yerler var...

• asim210 kullanıcısına yanıt
    eyvallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fmelo33 -- 5 Temmuz 2014; 22:17:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.