Şimdi Ara

Android telefonda kasma ve yavaşlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
6.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya bende Galaxy W var.Baya bir yazılım yükledim ve telefon acayip kasıyor. Android'i bu anlamda sevmedim.Çünkü ram'i sağlıklı kullanamıyor.Yazılımlar kapansa bile otomatik tekrar başlıyor falan filan.Bu durumla ilgili dx toolbox adlı yazılım yükledim ve otomatik başlayan programları engellediğimi düşünüyorum(yani umarım öyledir) ama gene de arada kasma oluyor ve 350 Mblık ram'in genelde 310mb'i dolu durumda.Telefonu 512 mb ramli diye almıştım ama sistemde 350mb diye gözüküyor bu da ayrı ilginç bir konu.Bu otomatik başlayan yazılımlarla ilgili yapılacak bir şey yok mudur başka? Anrdoid neden İOS kadar hızlı ve kararlı değildir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurdmrts -- 9 Ekim 2012; 1:46:04 >

• bendede öyle app cache cleaner diye bi program var onu yükle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurdmrts

Ya bende Galaxy W var.Baya bir yazılım yükledim ve telefon acayip kasıyor. Android'i bu anlamda sevmedim.Çünkü ram'i sağlıklı kullanamıyor.Yazılımlar kapansa bile otomatik tekrar başlıyor falan filan.Bu durumla ilgili dx toolbox adlı yazılım yükledim ve otomatik başlayan programları engellediğimi düşünüyorum(yani umarım öyledir) ama gene de arada kasma oluyor ve 350 Mblık ram'in genelde 310mb'i dolu durumda.Telefonu 512 mb ramli diye almıştım ama sistemde 350mb diye gözüküyor bu da ayrı ilginç bir konu.Bu otomatik başlayan yazılımlarla ilgili yapılacak bir şey yok mudur başka? Anrdoid neden İOS kadar hızlı ve kararlı değildir?

Custom rom ile 4.0 veya üzeri bir sürüme geçin. Yoksa başınız ağrımaya devam eder. 2yıllık bir işletim sistemi kullanan bir cihaz. 4.1.2 kullansanız iOS, Android kadar olabilecek mi? Diye sorardınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şuanda android ICs 4.0.4 cyanogen mod 9 custom rom yüklü ama hala daha 50den fazla yazılımla telefon kasmaya başlıyor.Sizce şuanda IOS ne zaman Android gibi olacak diyor muyum
  • önbelleği app cache cleaner ile temizle ve görev yöneticisini sürekli kontrol et
  • Arkadaşların verdiği tavsiyeleri uygula.Advenced task killer programını kullan ve arada bir telefonu aç-kapa yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurdmrts

Şuanda android ICs 4.0.4 cyanogen mod 9 custom rom yüklü ama hala daha 50den fazla yazılımla telefon kasmaya başlıyor.Sizce şuanda IOS ne zaman Android gibi olacak diyor muyum

tüm wipeleri yap bastan cm9 yukle bide castagnalt kernel yukle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.