Şimdi Ara

Ankara'dan 2011 PASSAT 1.4 TSI BlueMotion BMT 122hp 75000km

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kaputta Tavanda bagajta kesinlikle sorun yoktur. detaylı raporu araç başında alıcıya teslim edeceğim. Kendim uzun süre binmek için aldığım arabayı şu anda gelişen maddi sebeplerden ötürü satmak zorundayım.
    Ekspertizde de görüleceği üzere araçta lokal 4 parça lokal boya ve 2 kapı sacı değişimi mevcuttur. Performans ve gücenlik ile ilgili hiç bir sıkıntı yoktur. Beraberinde sadece yakından bakıldığında görülen çizikler mevcuttur.
    Fiyatta pazarlık kesinlikle mümkün değildir. Bu fiyata satmazsam, mecburen kendim kullanmaya devam edeceğim. Şasi, Motor, performans, Servis Kaydı, Her şeyini uzun süre kendim kullanacağımı düşündüğüm için 1 hafta boyunca sorgulattım. Pazarlık ve takas söz konusu değildir. Plaka açık, kaza sorgulaması yapabilirsiniz. Kapı sacı değişimlerinin kazaları 3177 ve 2080 TL şeklinde çıkıyor.
    Araç dopdoludur: START STOP 6 li CD CHANGER PARK SİSTEMİ YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİ PARK DESTEĞİ
    Sigara içilmedi.
    800 km önce bakıma girdi, 14200 km boyunca bakım derdi yok.
    Ön iki lastik sıfır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ankara-dan-2011-passat-1.4-tsi-bluemotion-bmt-122hp-75000km-233558601/detay/

Ankara'dan 2011 PASSAT 1.4 TSI BlueMotion BMT 122hp 75000km Ankara'dan 2011 PASSAT 1.4 TSI BlueMotion BMT 122hp 75000km Ankara'dan 2011 PASSAT 1.4 TSI BlueMotion BMT 122hp 75000km

• Airbagde işlem var mı?
  • Anlamadım ama herhangi bir işlem yok airbag'de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.