Şimdi Ara

ankara eryaman uydunet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yapılan yeni kampanyalarla birlikte ben de uydunete geçmeyi düşünüyorum. ama çok insanın özellikle sörf yaparken sayfaların açılma hızında problem yaşaması ve alt yapının semten semte değiştiği söylendiğinden dolayı böyle bir başlık açmayı düşündüm. acaba eryaman da uyduneti kullanan kimse var mı? varsa bu merak edilen genel soruları cevaplaya bilir mi?
    kopma var mı? sayfa açma süresi vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husamabi -- 28 Haziran 2010; 14:32:42 >

• Benim bi arkadaşım kullanıyor şu 512 lik tarifeden çok memnun kopma filan olmuyor diyor yalnız 512 tarifede hız gerçekten berbat
  • neden 512 daha hızlılkarıda vardı 600 gibi mesela bende 512 kullanıyodumda 1 sayfayı 2 saatte açıyodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: frisby06

Benim bi arkadaşım kullanıyor şu 512 lik tarifeden çok memnun kopma filan olmuyor diyor yalnız 512 tarifede hız gerçekten berbat

arkadaşınızın eryamanın hangi bölgesinde oturduğunu ve de sayfa açma hızının nasıl olduğunu öğrenebilir misiniz?
  • Sayın husamabi;
    Ben yaklaşık 3 yıldır Eryaman'da ( 6.Etap) uydunet kullanıcısı olarak şunları söylebilirim:
    1) Hız kesinlikle stabil. Son 1 haftaya kadar 1Mbit kullanıyordum ve asla hız 120kb nin altına inmedi. ( Şu anda 5Mbit kullanıyorum ve hız ortalama 600kb lerde seyrediyor.) Bu değerler Jdownloader ve premium üyelik için verilmiştir belirteyim. Eğer Emule kullanıyorsanız hızı her zaman son sınırda kullanamayabilirsiniz.
    2) Haftasonları gerçekten insanın saçını başını yolduruyor sitelerde sayfa açılması fakat indirme hızı değişmiyor.
    3) Sonuncusu ise bazı zamanlarda ( artık pek karşılaşmıyorum ve bunu altyapı çalışmalarına bağlıyorum ) bağlantı görünmesine rağmen hiçbir siteye girememe sorunu. Dediğim gibi artık pek olmuyor bu durum.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: husamabi

quote:

Orijinalden alıntı: frisby06

Benim bi arkadaşım kullanıyor şu 512 lik tarifeden çok memnun kopma filan olmuyor diyor yalnız 512 tarifede hız gerçekten berbat

arkadaşınızın eryamanın hangi bölgesinde oturduğunu ve de sayfa açma hızının nasıl olduğunu öğrenebilir misiniz?

1.etap kutlutaş bloklarında oturuyor
  • çok teşekkür ederim tüm arkadaşlara.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.