Şimdi Ara

ankaralı arkadaşlar @fearlessness annesini ziyaret etme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
2.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet forumdaki @fearlessness annesi kanser onu ziyaret edelim kendisi ankarada oturuyo bu ziyaretle onlara çok büyük moral vermiş oluruz tabiki @fearlessness ziyaretimizi kabul ederse :

1: asus-ati
    2: öncevatan
    3: Banner
    4: OErdem
    5: Dave Mustaine
    6: mehmet_0606
    7: polatüründül
    8: CanYücel
    9: EneRGy.
    10: zekk
    11: NightmarE_6
    12: subsonic
    13 : KRALTHEODEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asus-ati -- 13 Kasım 2007; 23:46:00 >

• Güzel bir düşünce.

Dertler paylaştıkça azalır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Güzel bir düşünce.

Dertler paylaştıkça azalır..
    bencede eğer böyle bir şey olursa cidden helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jijimm

bencede eğer böyle bir şey olursa cidden helal olsun.

Alıntıları Göster
    Helal olsun,, fikir çok güzel, bence bir kanserli insana yapılabilecek en güzel davranışlardan biri..

Empati yapın isterseniz,, göreceksiniz
  • gelmek isteyen arkadaş olursa güzel bi organizayson yapabiliriz mesaj yazan arkadaşlarada ayrıca teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: asus-ati

gelmek isteyen arkadaş olursa güzel bi organizayson yapabiliriz mesaj yazan arkadaşlarada ayrıca teşekkürler
    Ankarada olsam anında gelirdim bu organizasyona dh kardeşliği bir başkadır.
  • destek yokmu arkadaşlar
  • Gittiğiniz vakit uygunsa yani okulla fln çakışmazsa bende varım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi-Ay

Gittiğiniz vakit uygunsa yani okulla fln çakışmazsa bende varım
    pazar günü olur arkadaşım büyük bi ihtimal @fearlessness arkadaş böyle bi ziyareti kabul ederse uygun bi pazar günü olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asus-ati -- 12 Kasım 2007; 12:13:37 >
  • quote:

pazar günü olur arkadaşım büyük bi ihtimal @fearlessness arkadaş böyle bi ziyareti kabul ederse uygun bi pazar günü olabilir.

Alıntıları Göster
    Buradayım

Uygun bir zaman söylemeniz yeterli, katılacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖnceVatan

Buradayım

Uygun bir zaman söylemeniz yeterli, katılacağım.

Alıntıları Göster
    Uygun olur mu bilmem ama, fearlessness kabul ederse kesin gelirim ben. aynı apartmanda oturuyoruz zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Uygun olur mu bilmem ama, fearlessness kabul ederse kesin gelirim ben. aynı apartmanda oturuyoruz zaten

Alıntıları Göster
    tabiki fearlessness kabul ederse böyle bi ziyaret yaparız senide ekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asus-ati -- 12 Kasım 2007; 12:59:26 >
  • quote:

tabiki fearlessness kabul ederse böyle bi ziyaret yaparız senide ekliyorum

Alıntıları Göster
    bu ziyaret olursa 3 kişi gidecez galiba ne kadar üzücü bi durum
  • quote:

bu ziyaret olursa 3 kişi gidecez galiba ne kadar üzücü bi durum

Alıntıları Göster
    bende ÖnceVatan gibi uygun bir zaman ayarlanır ise gelirim diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: OErdem

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: OErdem

ekledim arkadaşım senide

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: OErdem

ekledim arkadaşım senide

Alıntıları Göster
    Katılım olmaz olur mu gelirim tabi. Ama bunu şu vize haftasından sonraya erteleyebilir miyiz? Kişisel algılamayın, böylece katılım da çoğalacaktır. Biz @fearlessness'in arkadaşlarıyız diyip çiçek ya da artık ne alınacaksa geldiğimizi düşünsenize.

Doğru tarihte katılmayı, destek vermeyi çok isterim.

Bir de, önce fearlessness'e sormak gerekiyor. Dedemde de malesef kanser vardı ve pek görüşmek istemiyordu kendince haklı olarak. Biz senin yanındayız fearlessness!

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Katılım olmaz olur mu gelirim tabi. Ama bunu şu vize haftasından sonraya erteleyebilir miyiz? Kişisel algılamayın, böylece katılım da çoğalacaktır. Biz @fearlessness'in arkadaşlarıyız diyip çiçek ya da artık ne alınacaksa geldiğimizi düşünsenize.

Doğru tarihte katılmayı, destek vermeyi çok isterim.

Bir de, önce fearlessness'e sormak gerekiyor. Dedemde de malesef kanser vardı ve pek görüşmek istemiyordu kendince haklı olarak. Biz senin yanındayız fearlessness!

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bence o kişilere zahmet çıkarmayın onlar ister istemez telaşe yapar şimdi bilmiyorum tabi düşünmeniz güzel birşey

ben bu tür konularda dh nin ve Türk insanının bu kadar duyarlı olduğunu düşünmüyordum ama..

• quote:

Orijinalden alıntı: Toyota SUPRA

arkadaşlar bence o kişilere zahmet çıkarmayın onlar ister istemez telaşe yapar şimdi bilmiyorum tabi düşünmeniz güzel birşey

ben bu tür konularda dh nin ve Türk insanının bu kadar duyarlı olduğunu düşünmüyordum ama..

Alıntıları Göster
    Ben de bundan çekiniyorum. Kaş yapmaya çalışırken göz çıkartmayalım. Yanında olduğumuzu hissettirmek istersen rahatsızlık vermeyelim diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Ben de bundan çekiniyorum. Kaş yapmaya çalışırken göz çıkartmayalım. Yanında olduğumuzu hissettirmek istersen rahatsızlık vermeyelim diyorum.

Alıntıları Göster
    up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toyota SUPRA

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

ama uygun görülürse gelirim tabi bence önce ziyarette bulunacagımız arkadasa bir soralım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peacifullord -- 12 Kasım 2007; 18:54:24 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.