Şimdi Ara

ankaralı arkadaşlar @fearlessness annesini ziyaret etme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
2.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar size yemin ederim okurken içimden sanki ateşler fışkırır gibi oldu tüylerim kalktı...
    elbette annemde sevinir bnde çok sevinirim.
    katılımıın artmasıyla bende 7 8 arkadaşımı çağrırım 20 25 kişi elinde çiçeklerle bahçede anneme seslensek sonrada eve çıksak çok sevinir ...
    sizlere inanın çok minnettarım konuyu açan arkadaşımda inanızlamz düşünceli.
    ben bunu bir fırsat olarak düşünüyorum ve bu fırsatı kemoterapinin ileri devrelerinde kullanmak isterim.
    bildiğiniz gibi kemoterapiyle saçları tamamen dökülcek perişan olcak.
    fikrim bu saçları döküldüğünde hali kalmadığında eğerki sizede uygun olursa böyle bişey yapmamız harika bişey olur : )
    inanın o kadar çok duygulandım ki...
  • Eğer uygun zaman olursa, seve seve gelmek isterim..
  • benim adımı da yazın.
  • aynen, eğer uygun olursa bende gelmeyi çok isterim... polatüründül ile de görüştüm o da gelmeyi düşünüyor
  • Valide hanımın elini öpüp bir geçmiş olsun dilemek isterim.

Yapabileceğimiz birşey varsa da çekinme lütfen, yaz buraya.
  • hepimiz birer çiçek alalım..?
  • Ankarada olmak vardı
  • Yaşım büyük olsa Ankara'da olsam evim oraya yakın olsa kesin gelirdim.@fearlessness Allah annene acil şifalar versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuz. -- 12 Kasım 2007; 20:33:10 >
  • Ankaranın neresinde?
  • ankarada olsam düşünmeden gelirdim ama uzağım....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Etkisizeleman

Ankaranın neresinde?

Çiğdem mahallesi
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

quote:

Ankaranın neresinde?

Çiğdem mahallesi

Çiğdemtepe mi?
  • arkadaşlar kemoterapi zamanında
    herkese birer demet çiçek alsam , annemin resmi olan baskılı tishort yptırsam, dhden 15 kişi geldiğini düşünsek bdne 25 kişi daha getiririm eve gelsek ne güzel olur : )

herkesin saçının 3 numara olması fantazi den öte gitmez sanırım :D

@Etkisizeleman ev çiğdem mahallesinde usta. 100.yıl taraflarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -s-laughter -- 12 Kasım 2007; 20:40:42 >
  • bu kadar iyi niyetli arkadaşları buralarda hele hele sanal alemde görmek beni gerçekten duygulandırdı.ben bursadayım ziyarete gidecek arkadaşlardan Allah razı olsun.unutmayalımki arkadaşımızın annesinin tek şeye; morale ihtiyacı var ve bu konuda çok güzel bişey düşünmüşsünüz.arkadaşımıza ve annesine tekrar geçmiş olsun diyor Allah tan acil şifalar diliyorum
  • yemin ederim Antalya'da olsan veya ben orada olsam gelirdim. Buradan acil şifalar diliyorum. Ellerinden öpüyorum keşke gelebilsem kardeşim ya.. Allah sabır güç kuvvet versin
  • quote:

Orjinalden alıntı: fearlessness

arkadaşlar kemoterapi zamanında
    herkese birer demet çiçek alsam , annemin resmi olan baskılı tishort yptırsam, dhden 15 kişi geldiğini düşünsek bdne 25 kişi daha getiririm eve gelsek ne güzel olur : )

herkesin saçının 3 numara olması fantazi den öte gitmez sanırım :D

@Etkisizeleman ev çiğdem mahallesinde usta. 100.yıl taraflarında

cok iyi olur.
  • Üst Konu olsun...Dh ile savaşmaya hazırım.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

quote:

Ankaranın neresinde?

Çiğdem mahallesi

Çiğdemtepe mi?

yok kardeş

işaretlediğim yer

ankaralı arkadaşlar @fearlessness annesini ziyaret etme

• çok geçmiş olsun, benim de anneannem kanserdi lenf ve rahim kanseriydi. Kurtulması zor deniyordu onunki çok ağırdı ama geçiyor bir şekilde, moral ve destek çok önemli bu dönemde sadece sabırlı olmak gerekiyor işte.

tekrar geçmiş olsun dilerim ama mutlaka geçecek fearlessness :)
  • keşke ankarada yaşasaydım katılmak isterdim bende size allah acil ifalarversin
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.