Şimdi Ara

Anno 2070 (2011) [ANA KONU] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
8
Favori
67.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emre1128

Merhaba arkadaşlar öncelikle foruma yeni katıldım.Bir sorum vardı capther 1 mission 1 de takıldım internetten bazı video ları izledim ancak adam bana vermesi gereken eşyaları vermiyor neden acaba beni aydınlatır mısınız ?

aramıza hosgeldiniz

resim ekleyebilirseniz cok daha hızlı ve kolayca yardım bulabilirsiniz burda.neden vermiyormuş bir bakardık

• quote:

Merhaba arkadaşlar öncelikle foruma yeni katıldım.Bir sorum vardı capther 1 mission 1 de takıldım internetten bazı video ları izledim ancak adam bana vermesi gereken eşyaları vermiyor neden acaba beni aydınlatır mısınız ?

Hoşgeldin arkadaşım.

çözüm olur mu bilmiyorum ama benim başıma bir kere gelmişti, şöyle ki :
    adamdan eşyaları isteyince senden şu kadar para tutuyor veriyor musun diye birşey isteyecek,
    adamın resminin altında yeşil çentik işareti var (okey anlamında) oraya tıkladın mı.?
    ben tıklamadığım için alamamıştım ilk başta acemilikten.

• @ lyldz

özeline niye bakmıyorsun.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ripe59

@ lyldz

özeline niye bakmıyorsun.?

şimdi bakıyorum abi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dolumay

Biraz single mission oynayayım dedim Leisure Center Yapmamı isteyen bölümü seçtim. Sadece Leisure Center inşaası yaklaşık 2 saat suruyor. Bide 1200 Excutive istiyor. İnşaanın 3. adımında 1400 Excutive istiyor. Göbeğim çatladı valla bi kaç screenshot ekliyorum.

Edit:Resim ekleyemedim halbuki daha önce eklemiştim. Direk linkleri koyayyım bari

http://img508.imageshack.us/img508/4452/screenshot0007c.jpg
    http://img864.imageshack.us/img864/879/screenshot0012a.jpg
    http://img404.imageshack.us/img404/7594/screenshot0014b.jpg
    http://img267.imageshack.us/img267/3076/screenshot0021x.jpg
    http://img845.imageshack.us/img845/9459/screenshot0023a.jpg
    http://img542.imageshack.us/img542/6010/screenshot0026.jpg
    http://img204.imageshack.us/img204/5133/screenshot0032p.jpg
    http://img641.imageshack.us/img641/6588/screenshot0033.jpg
    http://img267.imageshack.us/img267/4015/screenshot0036.jpg
    http://img585.imageshack.us/img585/7239/screenshot0034e.jpg

güzel resimler kuymuşsun,
    eline sağlık.

teşekkürler

• İnternetten izlediğim videolarda bir kere warehouse ye tıkladığında yukarıda malzemeler geliyordu OK dediğinde otomatik olarak 10t balık .... gibi şeyleri veriyordu ancak bende öyle biyer açılmadı.Sizin dediğiniz gibide çok uzun sürüuor siz onu beklemişmiydiniz 40 t olmasını?
  • quote:

İnternetten izlediğim videolarda bir kere warehouse ye tıkladığında yukarıda malzemeler geliyordu OK dediğinde otomatik olarak 10t balık .... gibi şeyleri veriyordu ancak bende öyle biyer açılmadı.Sizin dediğiniz gibide çok uzun sürüuor siz onu beklemişmiydiniz 40 t olmasını?

Arkadaşım,
    EVE isimli kendi Ark'ından sana 1 komando botu verecek, o botu alıp yukarıdaki limana gideceksin ve oradaki warehouse'dan 40+40+10 ton olarak söylenen malzemeleri alıp yeni adaya gidecek ve o adada sıfırdan şehrini kuracaksın.
    görevin üstüne mouse'unu getirdiğinde haritada parlayan yıldız sana nereye gitmeni gösteriyor zaten.
    iyi oyunlar.

• bende oyunun ilk başında takıldım almam gereken malzemeleri bir kerede satmıyordu. Uzun bekleyişten sonra malzemeleri tamamladım ve adaya bir warehouse kurdum. Lakin yapılacak binalar açılmadı. zaten malzemeleri tamamlayınca da görev pasif olup yeni görev de açılmadı. Benim kanaatim kopya olduğundan oyun düzgün çalışmadı başka bir sürümü indirip kontrol etmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkanv

bende oyunun ilk başında takıldım almam gereken malzemeleri bir kerede satmıyordu. Uzun bekleyişten sonra malzemeleri tamamladım ve adaya bir warehouse kurdum. Lakin yapılacak binalar açılmadı. zaten malzemeleri tamamlayınca da görev pasif olup yeni görev de açılmadı. Benim kanaatim kopya olduğundan oyun düzgün çalışmadı başka bir sürümü indirip kontrol etmek lazım.

öncelıkle oyunun 1.01 update ve ilacını yaptınız mı?

şehir merkezini kurdukdan sonra hemen yanındakı evlerden yapcaksınız sonra o evlerin birini tıkladıgınızda neye ihtiyacı oldugunu yazar o ihtıyacları yerıne getirdıkce baska seyler isterler ve silik binalar teker teker acılır.

size tavsiyem tools ve buıldıng materıalsı kullanarak yaklasık 10-16 arası ev yapın.sonra bulıldıng materıals lazım olacak ondan kurun sımdılık 2tane.bıraz zonra evleri 20 ye cıkarın.sonra yavas yavas ekstra bınlarınız acılacaktır

• Bak şimdi olay böyle oluyor ARK'dan çıkan bot ile warehouse gidiyorsun ordan eşyaları alıyorsun ancak onun sana 40 ton çimento 40 ton tool vermesi çok uzun sürüyor siz onun o eşyaları vermesini beklemiş miydiniz ? Ben birde ARK'dan sipariş ediyorsun ya onlarla tamamladım o yüzdenmi açılmadı hem onları topladım warehouse yi kurdum ancak binalar açılmadı.
  • quote:

Bak şimdi olay böyle oluyor ARK'dan çıkan bot ile warehouse gidiyorsun ordan eşyaları alıyorsun ancak onun sana 40 ton çimento 40 ton tool vermesi çok uzun sürüyor siz onun o eşyaları vermesini beklemiş miydiniz ? Ben birde ARK'dan sipariş ediyorsun ya onlarla tamamladım o yüzdenmi açılmadı hem onları topladım warehouse yi kurdum ancak binalar açılmadı.

sizlerin anlattığı ile benim oynadığım oyun farklı gözüküyor, acaba oyunun farklı versiyonlarını mı oynuyoruz.?
    bu yüzden lyldz arkadaşımın söylediği olay aklıma geliyor, oyunun update'ini yaptınız mı.?
    oyununuz orjinal ise zaten sorun çıkmayacaktır ama öbür türlü ise mutlaka 1.01 patch ve uygun crack ile oynanması gerekiyor,
    oyunla ilgili değişik crack'ler mevcut, Reloaded sürümü ile crack yapılması şart.!
    Ben oyunda bana komando botu verildiği zaman gidip yukarıdaki limandan hiç sorusuz malzemelerin tamamını alıp geldim ve hiçbir şekilde de beklemedim veya malzemelerim eksik çıkmadı.? Sonra sol alttaki boş adaya gidip rahatlıkla limanımı ve şehir merkezini kurdum...

• quote:

quote:

Bak şimdi olay böyle oluyor ARK'dan çıkan bot ile warehouse gidiyorsun ordan eşyaları alıyorsun ancak onun sana 40 ton çimento 40 ton tool vermesi çok uzun sürüyor siz onun o eşyaları vermesini beklemiş miydiniz ? Ben birde ARK'dan sipariş ediyorsun ya onlarla tamamladım o yüzdenmi açılmadı hem onları topladım warehouse yi kurdum ancak binalar açılmadı.

sizlerin anlattığı ile benim oynadığım oyun farklı gözüküyor, acaba oyunun farklı versiyonlarını mı oynuyoruz.?
    bu yüzden lyldz arkadaşımın söylediği olay aklıma geliyor, oyunun update'ini yaptınız mı.?
    oyununuz orjinal ise zaten sorun çıkmayacaktır ama öbür türlü ise mutlaka 1.01 patch ve uygun crack ile oynanması gerekiyor,
    oyunla ilgili değişik crack'ler mevcut, Reloaded sürümü ile crack yapılması şart.!
    Ben oyunda bana komando botu verildiği zaman gidip yukarıdaki limandan hiç sorusuz malzemelerin tamamını alıp geldim ve hiçbir şekilde de beklemedim veya malzemelerim eksik çıkmadı.? Sonra sol alttaki boş adaya gidip rahatlıkla limanımı ve şehir merkezini kurdum...

Patch'ları oyunun kuru olduğu klasördeki yerdenmi yapılıyor he ayrıca oyunun c*rack'ini yaptım ancak update flan yapmadığım içinmi böyle yapıyor.ÖM'den konuşuruz yada msn varsa ÖM den söyle öyle konuşalım.

• Gelişmiş ev gelişmemiş ev oranını düşüren bir item upgrade vs. varmı acaba bu oyunda.1404 te vardı diye hatırlıyorum.Media centardaki son seçenek ev sayısı sabitken nufusu arttırıyor başka bulamadım ben.2500 excutive için 6000 civarı nufuz yapıyoruz nerdeyse.
  • quote:

quote:

quote:

Patch'ları oyunun kuru olduğu klasördeki yerdenmi yapılıyor he ayrıca oyunun c*rack'ini yaptım ancak update flan yapmadığım içinmi böyle yapıyor.ÖM'den konuşuruz yada msn varsa ÖM den söyle öyle konuşalım.

Buradan yazışalım ki, senin gibi sorunları olan başka arkadaşlar da olursa yazılanları okuyarak sorunlarını çözsünler.
    Patch olayı oyun klasöründen yapılmıyor, internette Anno 2070 update 1.01 reloaded diye aratırsan rahatça bulursun.
    oyunu bir daha kurman gerekecek ama kurduktan sonra crack yapma, 1.01 yamasını da üzerine yükle ondan sonra crack yap,
    zaten 1.01 yamanın içinde crack var, ayrıca araman gerekmiyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kksero

Gelişmiş ev gelişmemiş ev oranını düşüren bir item upgrade vs. varmı acaba bu oyunda.1404 te vardı diye hatırlıyorum.Media centardaki son seçenek ev sayısı sabitken nufusu arttırıyor başka bulamadım ben.2500 excutive için 6000 civarı nufuz yapıyoruz nerdeyse.

Excutive nüfus için sanırım Tycoon ırkından bahsediyorsun, ben chapter olan bölümlerde o kadar yüksek nüfus istemediği için bunun sıkıntısını yaşamadım, continuous bölümde ise eco ırkını oynadığım için gene nüfus derdim olmadı ama ben ecolarda 4.500 nüfus ile tüm binaları açabiliyor duruma geldim, sende yeterli bina olmasına rağmen acaba binalara halk girmiyor durumu olabilir mi.? Mesela vergiyi yükseltip yeşil durumdan sarı duruma getirdiysen bina upgrade olsa bile içinde oturanların sayısı artmıyor, bunun için vergiyi yeşile düşürmen gerek...

• lyldz,

özeline bakmayı unuttun gene.
  • quote:

lyldz,

bakalım abi hemen

edit:bakıldı ama abi senden birşey yok
    acaba gelmedi mi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lyldz -- 29 Aralık 2011; 23:48:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

lyldz,

bakalım abi hemen

acaba gelmedi mi??

tekrar gönderdim,
    bi daha bak bakalım.?

• quote:

quote:

quote:

lyldz,

bakalım abi hemen

acaba gelmedi mi??

tekrar gönderdim,
    bi daha bak bakalım.?

gelen kutusunu temızledım mesajını aldım anında cevap verildi

bu aralar cok sesszi buralar.kimse anno 2070 oynamıyor mu??

• quote:

quote:

quote:

quote:

lyldz,

bakalım abi hemen

acaba gelmedi mi??

tekrar gönderdim,
    bi daha bak bakalım.?

gelen kutusunu temızledım mesajını aldım anında cevap verildi

bu aralar cok sesszi buralar.kimse anno 2070 oynamıyor mu??

Ben biraz ara verdim oynamaya, ama bununla birlikte gidip D&R mağazasından 20 TLye Anno 1404 Gold Edition aldım, kutuda oyun ve ek paketi Venice var, her zaman koleksiyonumda bulunacak bir oyun. Ne varsa eskilerde var anasını satıym.

Bu arada Anno 2070 raflarda 89 TLye satılıyor ama Steamden 50 dolara alırsan sana neredeyse 100 TLye maloluyor, direk digital indirilen bir oyun kutulu haline göre pahalı geldi bana, steam bu işten iyi kar ediyor, kutu derdi yok, cd yok, kapak derdi yok, dükkanlara pazarlama derdi yok vs vs, şu kur olayı orj oyunları çok arttırdı yahu.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.