Şimdi Ara

Anno 2070 (2011) [ANA KONU] (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
8
Favori
67.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ,1404 te toplam 3 adet patch çıkmış: v1.1, v1.2 ve v1.3 ....bunları sırasıylamı yükleyeceğiz ? yoksa direk en sonuncuyumu? (resim altta)

Anno 2070 (2011) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

arkadaşlar ,1404 te toplam 3 adet patch çıkmış: v1.1, v1.2 ve v1.3 ....bunları sırasıylamı yükleyeceğiz ? yoksa direk en sonuncuyumu? (resim altta)

Anno 2070 (2011) [ANA KONU]

Ben 1.01 patch ile rahatlıkla oynuyorum, zaten bildiğim kadarı ile diğer versiyonların crackli olanları çıkmadı.
    aklında olsun, 1.01 içinde kendi crack'i mevcut ama oyunu önce yükleyeceksin, sonra crack yapmadan 1.01 yükleyeceksin ve en son crack yapacaksın.

• anno 1404 u severımde savaş olarak berbat yahu hersey super ama ordu savas olarak ıyı yapamamıslar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

anno 1404 u severımde savaş olarak berbat yahu hersey super ama ordu savas olarak ıyı yapamamıslar.

sana katılıyorum haklısın ama oyunu savaş olarak göz önüne alma, ne de olsa ekonomi ağırlıklı strateji olarak çıkarmışlar, savaşı da ekonomiyi oynadığın kadar detaylı olsa işin içinden çıkmak bir dert olur bence.
  • Ticari bakımdan tamam detaylı ama bunu şöyle düsünürsek.karsı rakıp ulkenın urun yetıstırdıgı adayı almak ıstıyorum ve bunuda ordu gucunu kullanarak yapacagım ama bu bakımdan pekte bır zengınlık sunulmamıs.sunuda belırteyım duzenlı bır ulke kuruyorsun mısal kazancın 1000 altın oluyor ama savas durumunda zarar edıyorsun paso.Bunun fılo masrafları,bastıgın şato ayrı masraf,cıkardıgın asker kampları.savunma yapan adam her turlu kar edıyor.1 kuleyı 2 bıg camp la alıyorsun dusun adamda 5-6 kule var.ayrıca ordu olarak tum guclendırme bonuslarınada hakımsın.tek yapabıldıgın adamın gemılerını batırıp içten curumesını beklemek.Bu oyunun yani anno 1404 un eleştırı alan tek yanı savas kısmı idi.anno 2070 te savas konusunda gelıstırme yaptıklarını belırttıler,traılerınıde verdıler hatta.yanlız anno 2070 te ınsanın kafasını hayli şişiren bır oyun.Arkadasım demir madeni bitecek,ben tekno halkın labaratuarından gereklı malzemelerı temın edıp maden kaynagı cıkaracagım,ve bunu adaya koyup madenı dolduracagım.... ooooo ölme eşegım olme.sırf bu gavur zulmü yüzünden anno 2070 oynamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ripe59

quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

arkadaşlar ,1404 te toplam 3 adet patch çıkmış: v1.1, v1.2 ve v1.3 ....bunları sırasıylamı yükleyeceğiz ? yoksa direk en sonuncuyumu? (resim altta)

Ben 1.01 patch ile rahatlıkla oynuyorum, zaten bildiğim kadarı ile diğer versiyonların crackli olanları çıkmadı.
    aklında olsun, 1.01 içinde kendi crack'i mevcut ama oyunu önce yükleyeceksin, sonra crack yapmadan 1.01 yükleyeceksin ve en son crack yapacaksın.

Alıntıları Göster
    quote:

oyunum orjinal kardeşim...kreke gerek yok....sorum orjinale göreydi....anlaşılan tek tek hepsini yükleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 12 Ocak 2012; 16:47:25 >

• Orijinal ise patch launceri vardır oyunun onu çalıştır gerekli güncellemeleri kendisi yükleyecek.
  • ah be 2o7o tam istediğim gibi olmuş gibi görünüyor.hemen oynayacağım.birde şeyi soracağım savaş muhabbeti nasıl oyunda?savaş filan varmı tam anlamadım ben onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

ah be 2o7o tam istediğim gibi olmuş gibi görünüyor.hemen oynayacağım.birde şeyi soracağım savaş muhabbeti nasıl oyunda?savaş filan varmı tam anlamadım ben onu

Hocam savaş olayı var.3 yaşam biçiminden oluşuyor.1 çevreci yaşam tarzı.2 sanayici yada çevreyi kirletenler diyelim.3 teknolojiye adanmış halk 3 uncu halk her 2 halk ılede beraber kullanılıyor.arabaya turbo taktırmak gıbı .yenı oyunda denızın dıbınede dalma olayı var.ayrıca hava araclarıda uretılebılıyor.nukleer bomba atma olayı var ( multı playerde bunu kurmak ımkansız gıbı ).yanlız ben pıyade falan gormedım oyunda cıkartan oldumu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kımyasal -- 12 Ocak 2012; 19:11:08 >

• merhaba arkadaşlar. oyunu reloaded crack 1.0.1 olarak oynuyorum. leisure center yapmamı bekliyor oyun ama bir türlü yapamıyorum, ticaret yolları alım satım had saffada ama mevzuyu çözemedim bi türlü, yardımcı olabilirseniz sevinirim :)
  • kurman için gerekli malzemeler ve para tammı ? ve kuracağın yer
  • solda sadece tik işareti var uyarı olarak. Construct the following building ; Leisure center 0/1 diyor. para ve malzemeler baya baya var ama işte.. :)
  • kurabılecegın yer açık renktemi.eğer siyah yerler varsa orayı depo binası ile açık renke getir öyle dikebilirsin.
  • 2 tane ada sahibiyim şu an ve karanlık bir kısmı yok :) solda o zımbırtıyı yap diyor ama inşaa seçeneklerinde yok, onu anlamadım yoksa tabiki bişey inşa etmek için gerekli her durum hali hazırda var :)
  • karışık bir durum 2 adada aynı halkmı yaşıyor.yoksa onu sadece o binaya ulaşabilen halkın adasına dikebilirsin.2 ada demek 2 ayı seviyede yukselen halk demetır. ornegın : a ve b adaları var.a adasındakı halk pısmıstavuk yeme talebıne gldı bundan b adası yararlanamaz eger o sevıyeye gelmemıs ise.
  • adaların birinde halk yok, sadece maden temini yapıyorum ama diğer ana adam alayına büyük ve standartlarını yükselttim. bi fotoğraf eklesem daha açıklayıcı olacak sanırım :) teşekkürler bu arada
  • ekle ekle ona göre bakalım.hem binayı kurabilecek malzeme ve bina açık diyorsun ama binayı dikemiyorum diyorsun bi bakalım.
  • bina açıkmı değilmi anlamadım, inşaat seçeneklerinde yok. public'te sadece ekranlı mevzu var :) baya sığ anlattım ama.. ticaret yollarını çözemedim zaten bi türlü, gemiler boş gidip geliyormuş
  • GTX 560M DDR5 3GB ekran kartı bu oyunu ultra da oynamak için yeterli mi
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.