Şimdi Ara

Anno 2070 (2011) [ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
8
Favori
67.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bina açık değil sadece kurmanı istıyor.yani bina açıldığında kuracaksın.bina duzenleri için gerekli taktiği veren siteler var onları araştırırsan daha az yer ile daha çok konut ve hastahane,dısko,karakol vs gıbı yerlerden daha iyi yararlanırsın.bına acılırsa gosterırsana birim listesinde
  • bekliycez öyleyse, teşekkürler ;)
  • eniştem oynarken gördüm ama o 1404 dü sanırım onu oynuyordu..bende acemilik 2070i indirdim :D
    napsam netsem karar veremedim şimdi 1404 ü de indircem..
    bir şey soracam görev yapmadan single oynayamıyormuyuz? yani illaki mission mı oynamamız lazım
  • Fark etmez.ister direk oyunu oyna istersen görev.
  • en düşükte oynayabiliyorum ama kalabalık yerlerde donuyor, ve grafik zevk vermiyor. 1404'ü indireyim bende canım acayip anno çekiyor bu oyunu multiplayer oynama şansımız varmı 1404ü?
  • dün 5 saat boyunca başından kalkamadım..
    şimdi ise açılmıyor..nedendir arkadaş neden
  • multı oynamak ıcın 1 ıncı şart oyunun orjınal olması.dıger arkadasımız oyunun acılmamasının nedenı crack zımbırtısını ıyı kontrol et orda calıstırılabılen bır dosya vs olcak calıstır EVET. E ye bas sonra nıck,sıfre kısmını dogru yaz BOL ŞANS.
  • iyi geceler arkadaşlar.oyunu indirmeyi düşünüyorum ama konuda merak ettiğim birşey var.başlıkta hiç savaşla ilgili şeyler konuşulmamış.oyun sadece inşa ve yapıları geliştirmek üzerine mi kurulu?
  • Oyunu şöyle özetlemeye çalışırsak eğer.halk dusun ve halkın ıhtıyaclarını karsılıyorsun,ne kadar ıyı hızmet edersen o kadar ıyı vergı alıyorsun.halkın refah sevıyesı arttıkca yenı teknolojılere ve daha ıyı vergı ucretlerıne ulasıyorsun ve gelısıyorsun.tabı burda ekonomık denge onemlı,sanayılesmede dogaya verdıgın zarar,enerjı uretımındekı metotlar(nukleer santral,baraj,ruzgar enerjısı,komur yakarak enerjı gıbı) ,tıcarı zıncırıne korsan saldırılar dusunebılırsın.savas kısmı savas botları,ucaklar daha ust sevıyede eger kurabılır ısen nukleer bomba gıbı savas unsurları mevcut.
  • dün indirdiğim oyunu sabah kurdıum:) kurmaz olaydım manyak etti beni:)

sağlıklı gıda yetiştirecem pirinc ve kabak gibi nesneden lazım bunun için prinç tamamda kabak yetişmio. this farm cannot use soil in this island dior. ee napacam simdi? baska adayamı tasınayım?

baska adaya nasıl gecebilirim?

neden hep para kaybediorum? vergiden baska gelir yokmu? ticaretten cok bişi gelmior?

bu arada ben freee modda oynuorum. ilk basta free de kapayım işi dedim..
  • diğer ticaret yapan kişilerden bişi alıp adada yetişmeyen şeyleri yetiştirbiliyorsun:)

şimdide kum yapmaya calısıom adada kum cıkmıo:S
  • arkadaşlar oyunu yükledim account açmamı istedi onu da yaptım fakat oyuna girmiyor.ne yapmam lazım?
  • _dideban_
    eger reloaded sürümünü indirmişsen

isim: RELOADED
    şifre: 1
  • adanızda yetısmeyen urunu baska bır adada yetıstırebılırsın.yanlız sececegın ada uretım ıcın ideal olmalıdır.oncelıkle halkın refahı onemlı olmalıdırkı hava kırlılıgını onleyınız.bu vergılerden ıyı kazanıcagınız anlamına gelır.ihtiyactan fazla fabrıka,tarla,maden kurmayınız,sıze daha cok masraf anlamına gelır.fabrıkaları tek bır adaya kurarısenız hem nukleer enerjıye basvurabılırsınız hemde sehrın bulundugu adayı kırletmemıs olursunuz.
  • :S oyunu kapadım bilgisayarı kapadım cıktım. yarım saaat sonra geldim açılmıo şimdi:S

win7 64 bit kullanıorum. tıklıyorum hiçbişey olmuyor? neden?
  • crack ı yeniden kontrol et.crack a ait bir dosya var onu calıstırıyorsun evet E basıcan herhangı tus sonra acıp sıfre falan yazıcan tamamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

adanızda yetısmeyen urunu baska bır adada yetıstırebılırsın.yanlız sececegın ada uretım ıcın ideal olmalıdır.oncelıkle halkın refahı onemlı olmalıdırkı hava kırlılıgını onleyınız.bu vergılerden ıyı kazanıcagınız anlamına gelır.ihtiyactan fazla fabrıka,tarla,maden kurmayınız,sıze daha cok masraf anlamına gelır.fabrıkaları tek bır adaya kurarısenız hem nukleer enerjıye basvurabılırsınız hemde sehrın bulundugu adayı kırletmemıs olursunuz.

Fabrikaları tek bir adaya kur diyorsun ama bu sefer de hammaddeleri o adaya taşımak ve sonra işlenmiş ürünü halkına geri götürmek için tekrar taşıma yapmak için tonla gemi nakliyesi gerekecek, her gemi 3 çeşit ürün alabiliyor, yüksek seviyedeki halka onlarca çeşit ürün gerekiyor, pek te pratik olacağını sanmıyorum.?

• baska alternatıfın varmı pekı ? uretım adası sehre yakın olacak bu 1.hammaddeyı uretım adasından cıkaracaksın orada uretıp sehre goruteceksın. orn: matkap gerek uretım adasından demır madenı kuracaksın,demırı komur ıle işleyeceksın,fabrıkada matkap yapıcaksın ve bunu sehrıne gotureceksın.bu sadece ornek matkap ımalatı ilk baslarda gereklı oldugundan sehre kurarsın sorun olmaz.eger uretım zıncırını 4 5 adaya yayar isen bayağı bır gemı trafıgın olacak.sehre tasımayı yapmak ıcın konteyner tasıyan buyuk gemılerden kullan.halka goturecegın zati temel maddeler olacak : hamburger,sarap,plastık gıbı sehre fabrıkadan bıtmıs urunu gotureceksın.
  • evet crackı yeniden kopyaladım calıstı:)

ben ilk görevi oynuyorum. belli bir limandan hammede almamı istiyor. 40 almam gerekirken adamda 10 var. 10 u alıyorum sonra adamın 40 a kadar madde cıkarmasınımı bekleyecem 3 kere yeniden baslattım görevi herseferinde aynı. bende free modda oynuyorum.

ripe59 oyun geliştikce diğer ürünleri yetiştirmek için mecburen yeni adalara açılman lazım. minumum 3 adada calısman lazım.

ben bi türlü vergiden + paraya gecemedim -300 deyim aradaki farkı fazla üretimleri satarak cıkarıyorum:S çok fazla bina kuruyorum ondan oluyor galiba. verimi yüksek seviyede tutup az bina kurmak lazım. ama onuda ayarlamak zor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantomlord_ma

_dideban_
    eger reloaded sürümünü indirmişsen

isim: RELOADED
    şifre: 1

eyw hocam saolasın
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.