Şimdi Ara

Anno 2070 (2011) [ANA KONU] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
8
Favori
67.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: murat3400

format herşeyin sonu zaten güzel kardeşim... rollback kullananın zaten uzun zaman formatla işi olmuyor.comodo time machine de aynı işi görüyor..böylece key sorunun olmuyor...evet mac adresden anlıyor ubisoft...google da sürüyle çözümü var.

çözümü varsa vereyım orjınal keyı de doya doya kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

Orijinalden alıntı: murat3400

format herşeyin sonu zaten güzel kardeşim... rollback kullananın zaten uzun zaman formatla işi olmuyor.comodo time machine de aynı işi görüyor..böylece key sorunun olmuyor...evet mac adresden anlıyor ubisoft...google da sürüyle çözümü var.

çözümü varsa vereyım orjınal keyı de doya doya kullan

sende Diablo III keyi de vardır, versene oradan birkaç tane, şöyle doya doya oynayalım.

• Arkadaşlar anno 2070 in ilacımı değişti ne oldu ben calıstıramıyorum.
  • Kimyasal abi sen anno 1404 oynuyor musun?
  • evet oynuyorum venice de oynadım
  • Tamam o zaman bi sorun olunca söylerim. :))
  • Continuous game oynuyorum anno 1404 de, citizen lerin her şeyini karşıladım, yemeği yapamıyorum. Bi balık istiyor birde spices diye bir şeydi galiba. Onu nasıl üreteceğim. Binası falan yok?
  • Kimyasal abi baharatmış o nasıl üretecez onu :D
  • Baharat uretmek icin arap topraklarina ayak basman gerekli.arap sultani ile bazi anlasmalar yapmanlazim.lird richarddan evraklar alicaksin sultana vericen oda sana arap topraklarina girmene ve urun yetisfirmene izin vericek
  • Tamam abi forumda başka anno 1404 ile ilgili başka bir konuda görmüştüm. Yapıyorum.
  • benım oyuna basladıgımda sehır kurmka ıcı gereklı mazemlerın hepsını vermıyor acaba neden bılıyormusunuz 10 ton balık 15 tools 15 de buıldıg mazemesı verı yor
  • quote:

Orijinalden alıntı: waroflords

benım oyuna basladıgımda sehır kurmka ıcı gereklı mazemlerın hepsını vermıyor acaba neden bılıyormusunuz 10 ton balık 15 tools 15 de buıldıg mazemesı verı yor

sana ılk kurulum ıcın gereklı malzemelerı verıcek ondan sonra sen halkını kalkındırıp gereklı teknolojılere ulasıp kendı malzemenı kendın ureteceksın.o verılen malzemeler bıterse lord rıchard dan satın al
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

quote:

benım oyuna basladıgımda sehır kurmka ıcı gereklı mazemlerın hepsını vermıyor acaba neden bılıyormusunuz 10 ton balık 15 tools 15 de buıldıg mazemesı verı yor

sana ılk kurulum ıcın gereklı malzemelerı verıcek ondan sonra sen halkını kalkındırıp gereklı teknolojılere ulasıp kendı malzemenı kendın ureteceksın.o verılen malzemeler bıterse lord rıchard dan satın al

gereklı mazemeleı verıyorda hepsı eksık tamalamk ıcın baya bır bekletıyor bırde tamamen mazemler ıcın yarım saat bekledım ondan sonra lımanı olusturdum ama ana bına cıkması gerekırken cıkmıyor
  • Dostum liman olusturmadan kastin nedir anlamadim.sana ilk verilen mlazemler ile her hangi bir adaya gideceksin ve sahil binasini kuracan.ondan sonra sehir merkezimi dersin carşimi dersin onu kuracan.evleri dikecen balik acvilarini sahile dik.tugla fabrikasi gibi bir zimbirti var onu yap anno 2070 i anlatiyorum.1404 te ise balik avcilarindan sonra meyve sarabi ihtiyaci+elbse ihtiyaci.2070 te hamburger yada yesil cay........bu boyle gider malzemen biterse satin al.ayrica oyunu hizlandirmak icin + tusuna basili tut yada oyun kisa yol menusunden ( sag altta) hizlandirma ikonunu tikla BOL SANS
  • Eco employeers hiç çoğalmıyor beyler evleri uprage edemiyorum sizce neyi eksik yaptım ?
  • sorunum boyle bır sey mazemelerı tam vermesı gerekırken vermıyor hızlandırım lıman mı dersın ıste her neyse onu kurduktan sonra hıc bır sey cıkmıyor bide bu oyunu orıjanl alacak kadar guzelmı orjınalını almayı dusunuyorum bu sorundan dolayı ilk defa anno oynuyorum bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waroflords -- 5 Mayıs 2012; 11:06:11 >
  • Arkadaşlar bir-kaç sorum olacak.
    Anno 1404'ü oynamıştım önceki senelerde ve çok da sevmiştim.
    Acaba önceki serileri oynayan arkadaşlar bu oyunu önerirler mi?
  • quote:

sorunum boyle bır sey mazemelerı tam vermesı gerekırken vermıyor hızlandırım lıman mı dersın ıste her neyse onu kurduktan sonra hıc bır sey cıkmıyor bide bu oyunu orıjanl alacak kadar guzelmı orjınalını almayı dusunuyorum bu sorundan dolayı ilk defa anno oynuyorum bu arada

sağ alttaki yeşil renkli tiki tıklıyacaksın.eger tıklıyorsun ve olmuyorsa ya paran yoktur yada gemin fulldür.eger bunlarda degılse bır sorun var oyunda herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Brakisefal

Eco employeers hiç çoğalmıyor beyler evleri uprage edemiyorum sizce neyi eksik yaptım ?

eger bir sınıf kalkınmıyorsa ya onlara vermıs oldugun urunlerde sıkıntı vardır ( urun kesıntılı bıcımde gelıyor,azalma ve cogalma oluyor ) yada vergılerı yukseltmıssındır.vergıyı yesıl sevıyeye getır ve ıstedıklerının tam olmasına dıkkat et.
  • Peki eco engineer nasıl üreticez ? plaza dikmek için eco engineer gerekli diyor ?

Birde ben evleri city center'ın dışını kuramıyorum varmı bunun bir çözümü şehir genişlemiyor ..
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.