Şimdi Ara

Anno 2070 (2011) [ANA KONU] (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
8
Favori
67.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son bölümün son görevindeyim FATHER i indirecem. ama baya yoruldum :) ilk 2-3 denemem hezeyanla sonuclanınca bende mola verdim biraz:)
  • Bu gelen patchle kapalı özellikler açıldı mı çakmalarda?
  • Oyun şu anda oynanası durumda degil çok kasıyor patch yüledim bişi degişmedi 1701 e devam:)
  • son görevde ark a upgradeleri yerleştiremiyorum:S
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantomlord_ma

son görevde ark a upgradeleri yerleştiremiyorum:S

sanırım orjınal olmayanlarda boyle bır sorun var.1.03 patch yuklu denedınız mı peki?
  • Chapter 2 mission two...

Birde enerji sorunum var.Deniz altı için enerji santrali kurabiliyorum ancak karaya yerleştirdiğimiz o büyük rüzgar gülü çıkmıyor.Görev icabımı kapalı acaba?
    (Tamam tamam o ECO larınmış http://anno2070.wikia.com/wiki/Power )

Son bir sorun.Delicesine param düşüyor.Maliyetler çok fazla özellikle bina maliyetleri kaynakları sömüyor.Ticaret için bolca para kazanabileceğim ürünler halka zor yetiyor zaten. Bütçeyi nasıl + yapabilirim ?

Üretip satamıyorum çünkü yeni yatırımlar için yine para gerek.Görevin başından başladım daha dikkatli oynadım biraz daha iyi durumum ancak yinede çılgın gibi para azalıyor (Saniyede -50 yiyorumdur.)

Save ss vs gönderebilirim.

Ne dersiniz üstadlar =?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hEro_ -- 19 Şubat 2012; 16:01:29 >

• father ın oldugu gorev ıse yesıl renklı balıklar cıkarabılıyorsun o balıklardan sat.ıyı para edıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hEro_

Chapter 2 mission two...

Birde enerji sorunum var.Deniz altı için enerji santrali kurabiliyorum ancak karaya yerleştirdiğimiz o büyük rüzgar gülü çıkmıyor.Görev icabımı kapalı acaba?

Son bir sorun.Delicesine param düşüyor.Maliyetler çok fazla özellikle bina maliyetleri kaynakları sömüyor.Ticaret için bolca para kazanabileceğim ürünler halka zor yetiyor zaten. Bütçeyi nasıl + yapabilirim ?

Üretip satamıyorum çünkü yeni yatırımlar için yine para gerek.Görevin başından başladım daha dikkatli oynadım biraz daha iyi durumum ancak yinede çılgın gibi para azalıyor (Saniyede -50 yiyorumdur.)

Ne dersiniz üstadlar =?

chapter 2.2 veya chapter 2.3 sorunsuz gecmek ıcın parayı saga sola bosuna harcamamak lazım.ayrıca 2.2 de cok hzılı dusuyorsa 2.1 de bıseylerı yanlıs yapıp cok para harcamısınız demektır..

ornegın 1 balıkcı yerı yaptınız daha hızlı olsun dıye toplamda 3 tane oolunca daha hızlı balık uretıyorsunuz ama para ve enerjı ıhtıyacıda artıyor.dogru olan herseyı ıhtıyacı kadar yapın en basta.para kazanmanın en garantı yolu ev hanelerının sevıyelerını yukseltmek.zaten mıssıon 2 de amac en ust sevıyeye dogru adımlarla vararak paranın gelırını arttırmak.

2.2 de hala gecemıyorsanız 2.1 den daha dıkkatlı tekrar baslayın.ben oyle gecmıstım mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

Orijinalden alıntı: hEro_

Chapter 2 mission two...

Ne dersiniz üstadlar =?

chapter 2.2 veya chapter 2.3 sorunsuz gecmek ıcın parayı saga sola bosuna harcamamak lazım.ayrıca 2.2 de cok hzılı dusuyorsa 2.1 de bıseylerı yanlıs yapıp cok para harcamısınız demektır..

ornegın 1 balıkcı yerı yaptınız daha hızlı olsun dıye toplamda 3 tane oolunca daha hızlı balık uretıyorsunuz ama para ve enerjı ıhtıyacıda artıyor.dogru olan herseyı ıhtıyacı kadar yapın en basta.para kazanmanın en garantı yolu ev hanelerının sevıyelerını yukseltmek.zaten mıssıon 2 de amac en ust sevıyeye dogru adımlarla vararak paranın gelırını arttırmak.

2.2 de hala gecemıyorsanız 2.1 den daha dıkkatlı tekrar baslayın.ben oyle gecmıstım mesela

Hmm evet bende 2 yi tekrarladım bir kez ama olacak gibi değil.Görevleride biliyorum bu sefer daha hızlı ve daha verimli ilerlersem geçerim sanırım.

Yazarım bir deneyimde.

Sağolun.

• bi bölümde zaten para kaybınız cok oluyor. orada hızlı geçmen lazım ve çürümüş yeşil balıkları sat:) ordan dengeleyebilirsin..

Son görevdeyim ark a itemleri socketleyemiyorum:(

onlar olmadan savaşı kazanmak zor olacak gibi duruyor..

15-20 gemi basip dalsam FATHER i indiremezmiyim? bi EMP atıp peşinden Allah ne verdiyse dalayım diyorum. 500k param var. ve depolar full:) artık oyun sıktıda oyna oyna:)
  • son görevdeyim. EMP den ucan zımbırtılar etkilenmiyor. zaten socket de yapamadıgından zayıf gemiler sacma bir bug daha. dolayısıyla oyunu bitiremiyorum. ya 50-60 gemiyle gidecem fathere dalacam . ucaklar diger gemiler vururken bende fathere vuracam veya bırakacam:)

bari bi kac screen shoot paylaşayım:)

ya resimi yukelyemedim tinypic acılmadı. imageshack us abonelik istedi.. ne gıcık olmus ya..
  • imageye kayıt ol cok cabuk kayıt olabılırsın
  • Arkadaşlar bir şey soracağım. Askeri limit varya hani, gemi veya uçak yapma kapasitesi yani. Onu nasıl yükseltebilirim?
  • onu adada bulunan sakinlerin listesi var ordan yapabilirsin.1404 te onur puanı ile gemi kapasiteni artırabiliyordun bundada ona benzer bir sistem var.
  • Merhaba arkadaslar.

Bugun yükledim oyunu ancak uzun uğraşlar hala başarısız çıkıyor. İl mission görevimde gemim denizin orta yerindeki ambardan çıktıktan sonra yukarıdaki ticaret yaptığımız arkadastan malzemeleri alıyorum. Kurmak için ADA ma gidiyorum Limanımı kuruyorum ancak sonrasında kurulucak olan buldingler gözükmüyo çıkmıyo yani. Normaldde videoları izledim limanı kurduktan sonra ev gibi olan butonun orası parlayıp marketi v.s veriyo ancak bende limanı kurduktan sonra orada herhangi bir hareket olmuyor sebebi ne olabilir arkadaslar lütfen yarım kafayı yedimmmm...
  • oyunda sorun vardır o zaman yeniden yuklemeyi dene.
  • Sildim yeniden yükledim ancak olay yine çözümlenmedi. Limanı kuruyorum limanı kur diye gösteriyo ama limanı kurduktan sonra gerekli olan market ve evlerin bölümünü vermiyo bana benim yaptığım bi hatamı var ? :(:(:(

• reloaded sürümünde bende oynayamadım,bazı hatalar var...oyunu orjinal alırsan sorunsuz oynarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: METİNSARP

Sildim yeniden yükledim ancak olay yine çözümlenmedi. Limanı kuruyorum limanı kur diye gösteriyo ama limanı kurduktan sonra gerekli olan market ve evlerin bölümünü vermiyo bana benim yaptığım bi hatamı var ? :(:(:(

Youtubeden glameplay vıdeolarını ızle.yenı bır oyuncusun galıba eksık bıraktıgın noktalar vardır kesın.

• Ya arkadaslar olmuyo ama bunun başka bi sebebi olması lazım oyunda problem olsa eror verir beni atar . Ben bilmiyo olsam aynısı simple playerdada oynuyorum ordada level 2 ye kadar geliyorum level 4 e çıkartmıyo Tycoon engineers ıkurdutmuyo. Problem ne olabilir ? nerde eksik var ? Herkes orjinalmi alıp oynuyo bunu yani şimdi?
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.