Şimdi Ara

Anno 2070 (2011) [ANA KONU] (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
8
Favori
67.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: METİNSARP

Merhaba arkadaslar.

Bugun yükledim oyunu ancak uzun uğraşlar hala başarısız çıkıyor. İl mission görevimde gemim denizin orta yerindeki ambardan çıktıktan sonra yukarıdaki ticaret yaptığımız arkadastan malzemeleri alıyorum. Kurmak için ADA ma gidiyorum Limanımı kuruyorum ancak sonrasında kurulucak olan buldingler gözükmüyo çıkmıyo yani. Normaldde videoları izledim limanı kurduktan sonra ev gibi olan butonun orası parlayıp marketi v.s veriyo ancak bende limanı kurduktan sonra orada herhangi bir hareket olmuyor sebebi ne olabilir arkadaslar lütfen yarım kafayı yedimmmm...

oyunun 1.01 e yükselttinmi. bak aynısı bendede olmuştu . gereken ürünleri ticaret yaptığımız yere gidince kendisi otomatik veriyor sen almıyorsun. eyer ürünleri parayla alıp liman kurarsan ilk görevi yapmadığın için evler açılmıyor. tamamen versiyon sorunundan kaynaklı.oyunu 1.01 yap öyle dene.

• ilk gorevde 2 inci halk seviyesine gelmek icin matkap fabrikasindan 2adet kuracaksin.BOL ŞANS
  • 1.03 e güncelledim save ler gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: hEro_

1.03 e güncelledim save ler gitti

Bidahaki sefere kopyalamayı unutma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

quote:

Orijinalden alıntı: hEro_

1.03 e güncelledim save ler gitti

Bidahaki sefere kopyalamayı unutma

Yedeğini alıp yaptım patchi , tekrar attım yerine ama nafile görmüyor saveleri. Sanırım görev modunda da değişiklik yaptığından eski save leri tanımıyor.

Sinirlendim sildim.
  • İtem'leri ana makinede kullanamıyor "online" mı olmak gerek?
  • arkadaşlar benim oyun orjinal, ancak ubisoft kullanıcı şifremi unuttum. normalde kaydetmiş. oyuna girerken kullanıcı adımla login oluyorum. ancak ya kaydı kaybederse diye ubisoftun sitesinden şifremi unuttum diye mailimi yolladım. maile neredeyse 1 gündür cevap gelmiyor sizce ne yapmalıyım. bir de oyunda bir sürü event var bunları nasıl alabiliyoruz. redeem felan diyor çözemedim.

çözdüm mailler spama gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodomer -- 2 Mart 2012; 13:20:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unrealhead

İtem'leri ana makinede kullanamıyor "online" mı olmak gerek?

Orjinal olmayan oyunda itemleri Ark larda upgrade edemiyorsun.bunun için bir crack varmi bilmiyorum araştir derim
  • Ya benim sorunum Size Saçma Gelicek Kesin :D

Hani bu evler seviye atlıyor ya 2.seviyedeki evler 2 çeşit yemek istiyor.Balık temin edebiliyorum ama hamburger işi beni cok zorladı

hamburger yapmak için 2 çeşit üretim binası yapmam gerek birini yapıyorum sorunsuz calışıyor ama diğer tekinin tepesinde balık gibi bi işaret cıkıyo Bunun anlamı nedir acaba 1 aydır uğraşıyorum bulamadım ne olduğunu ingilizcede terk olunca çözülmüyor :D
  • Balik gibi isaret muhtemelen o binayi oraya dikersen calismaz anlamina geliyor.hamburger yapiminda 2 adet malzeme ister.simdi ben kafadan atarak sana anlatmaya calisacagim.hamburgerde kofte ve domates varsayalim.domatesi kendi topraklarinda yetistirebiliyorsun ama kofteyi yapman icin baska topraklara ekmen lazim.oyundaki adalarin ustunde o adada hangi urunleri yetistirebilecegini gosteren simgeler var.
  • ANNO serisi üzerine strateji tanımam desem yeridir..

Yine 10 numara iş olmuş

Şimdilik hazır görevleri yapıyorum..Baraj çöktü onu tamir ettik yani 1. chapter 2. görev bitti..
    Toplamda 3 chapter var herhalde..

Birde single mission bölümü var orada da 7 bölüm falan var sanırım..

Bu enerji işi biraz kafa karıştırıcı sanırım..Şu an neon enerjisi kullanıyor muşum ?
    Birşey yaptığımı hatırlamıyorum ama ada üzerinde hazır olan santrali çalıştırdık sanırım..
    O da kömür ile mi ne çalışıyor..
    Gerçi ona da birşey taşımıyorum ama..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Budfox -- 10 Mart 2012; 17:28:26 >

• Komur ile enerji 2 kademelidir.ilk kademede yere sondaj yaparak komur cikartilir.2 inci kademede komuru madenlerden cikartilir
  • Oyun indirime girmiş ve Steam üzerinden p.tesiye kadar 30 $'a inmiş,
    Orjinal olarak almayı düşünen varsa bilgi için yazayım dedim.
  • Oyunun ilaçlısı orijinalinden daha fazla yer tutuyor HDD de..
    İlginç..

Ya bu teknoloji ırkı mıdır nedir..
    Amma para yiyorlar yahu..

Allahtan neydüğü belirsiz yeşil balıklar iyi para ediyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Budfox -- 18 Mart 2012; 2:11:09 >
  • quote:

oncelıkle ruzgar gullerının dıkkat edersen.mavı renkte bır kapsama alanı var kısacası: ruzgar gulu 50m çapında bır daıre kaplıyor ve bu daıreye ıcerısıne fabrika,ev vs vs kurar isen ruzgarı engellıyor,buda % oranını dusuruyor.mavi cızgıye bır sey gelmeyecek bu 1.o termal zımbırtısı ıse sadece sehirdekı bınalardan.halk bınası olacak devletın hızmet bınaları:hastahane,polıs karakolu,gazıno gıbı yerlerden enerjı uretmez.tavsıyem bunu pek kullanmaman,ha soyle kullanırsın sehır merkezının bıraz dısında kur fazla ev yeri kaplamasın.ve son madde inan anno 1404 oynarken otomatik rotayı bılmıyordum butun malları kendı elımle goturuyordum ellerım kızarmıstı hep.sonradan cozdum otomatık komut var bunu sağ alttan yapıyorsun ordakı zımbırtılara tıkla bir lısete falan cıkacak ada ismi,+ - seklınde + 40 ton A maddesı al.X adasına gotur - 40 bırak gıbı olacak tam açıklayıcı olmadı ama kurcala işte Ayrıca bu denızde bulunan metal yıgınları var adları ARK oluyor.onlardan ruzgar gulu performans artırıcı alabılırsın.gullerden 2 3w elektırık daha fazla alırsın artık işine yararsa.Bol şans

Hocam ne ettin..
    Şimdi okudum otomatik rota işini bilmeden anno 1404 de ne kadar ilerledin..
    Mesela ileride fıçı şarap yapman gerekiyordu yanılmıyorsam..
    İlk önce ağaç kesiyordun
    Demir çıkarıp işliyordun..
    Bu ikisinden fıçı oluyordu..
    Sonra üzüm bağı ve üzüm ü destile etmek içinde ayrı bi mekan..

Bunların hepsi bir adada olmuyordu çoğu zaman..Üzüm zor bulunan birşeydi mesela..
    Keza güney adalarından bi ton şey gerekiyordu..
    Bende 10 a yakın rota ve 20 ye yakın ürünü değiş tokuşu vardı..:)
    Bütün bunları elle yaptın ve aklında da tuttunsa

woaw..

• quote:

Orijinalden alıntı: Budfox

quote:

oncelıkle ruzgar gullerının dıkkat edersen.mavı renkte bır kapsama alanı var kısacası: ruzgar gulu 50m çapında bır daıre kaplıyor ve bu daıreye ıcerısıne fabrika,ev vs vs kurar isen ruzgarı engellıyor,buda % oranını dusuruyor.mavi cızgıye bır sey gelmeyecek bu 1.o termal zımbırtısı ıse sadece sehirdekı bınalardan.halk bınası olacak devletın hızmet bınaları:hastahane,polıs karakolu,gazıno gıbı yerlerden enerjı uretmez.tavsıyem bunu pek kullanmaman,ha soyle kullanırsın sehır merkezının bıraz dısında kur fazla ev yeri kaplamasın.ve son madde inan anno 1404 oynarken otomatik rotayı bılmıyordum butun malları kendı elımle goturuyordum ellerım kızarmıstı hep.sonradan cozdum otomatık komut var bunu sağ alttan yapıyorsun ordakı zımbırtılara tıkla bir lısete falan cıkacak ada ismi,+ - seklınde + 40 ton A maddesı al.X adasına gotur - 40 bırak gıbı olacak tam açıklayıcı olmadı ama kurcala işte Ayrıca bu denızde bulunan metal yıgınları var adları ARK oluyor.onlardan ruzgar gulu performans artırıcı alabılırsın.gullerden 2 3w elektırık daha fazla alırsın artık işine yararsa.Bol şans

Hocam ne ettin..
    Şimdi okudum otomatik rota işini bilmeden anno 1404 de ne kadar ilerledin..
    Mesela ileride fıçı şarap yapman gerekiyordu yanılmıyorsam..
    İlk önce ağaç kesiyordun
    Demir çıkarıp işliyordun..
    Bu ikisinden fıçı oluyordu..
    Sonra üzüm bağı ve üzüm ü destile etmek içinde ayrı bi mekan..

Bunların hepsi bir adada olmuyordu çoğu zaman..Üzüm zor bulunan birşeydi mesela..
    Keza güney adalarından bi ton şey gerekiyordu..
    Bende 10 a yakın rota ve 20 ye yakın ürünü değiş tokuşu vardı..:)
    Bütün bunları elle yaptın ve aklında da tuttunsa

woaw..

Uzum sarabi degilde.bira ve ekmek ikilisinin nakilini + baharat naklini ve gorevleride katarsak hepsini elle yapmistim.elim kizarmisti ve eklemlerim inanilmaz agriyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ripe59

Oyun indirime girmiş ve Steam üzerinden p.tesiye kadar 30 $'a inmiş,

benm orjinal almaları tavsıye etmıyorum sayın abicim..

ben 3 den falz key aktıvıtesi yaptım.key blocklandı.amnlattım pcp bozuldu format attım neymıs atmıycakmısız da sudur da budurda..herıflerle 25 gun mesajlastık aktıve etmedıler.steamden alsam belkı bunlar olmıycakdı cunku muhatap ubisoft degıl steam olacaktır.belkı bu yonu ıle alınabılır.rezil herifler baska bırsey demıyorum.

parasını verdıgım oyunun karakerli halını 9oynuyorum eyi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

ben 3 den falz key aktıvıtesi yaptım.key blocklandı.amnlattım pcp bozuldu format attım neymıs atmıycakmısız da sudur da budurda..herıflerle 25 gun mesajlastık aktıve etmedıler.steamden alsam belkı bunlar olmıycakdı cunku muhatap ubisoft degıl steam olacaktır.belkı bu yonu ıle alınabılır.rezil herifler baska bırsey demıyorum.

bir çok oyunda 3 defa kuralı var kardeşim...yedek alıcaktın format atmadan.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat3400

quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

quote:

bir çok oyunda 3 defa kuralı var kardeşim...yedek alıcaktın format atmadan.

Ne yazık ki o kadar basit bir teknolojileeri yok!!!cihaz id si yada mac adresi üzerine tanımlanmış bir koruma varmış.ubisoftdan benimle ilgilenen arkadaş söyledi.pc üzerinde herhangi bir donanım değişikliği yaparsanız kullandığınız key ile oynarsınız dedi.su an oyle kullanmaya çalısıyorum.

ne yazıkki mac adresi değiştirme gibi illagel şeylerle de bu yöntemi uygulayamadım.

eger dedıgınız sıstemın o anlık goruntusunu alıp kullanmaksa gene yemiyor o yöntem.cunku aktıve ekranı tekrar geri gelıyor.
    rollback sadece işe yaramıştı ama neyse

• format herşeyin sonu zaten güzel kardeşim... rollback kullananın zaten uzun zaman formatla işi olmuyor.comodo time machine de aynı işi görüyor..böylece key sorunun olmuyor...evet mac adresden anlıyor ubisoft...google da sürüyle çözümü var.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.