Şimdi Ara

Anno 2070 (2011) [ANA KONU] (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
8
Favori
67.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    oyunun 4.görevinde tıkandım.
    gemi yapabilmek için tycoon engineer eco engineer felan olması lazım ama bende yok.
    Anladığım kadarı ile Lifestyleı yükseltip adamların level atlaması gerekioyr.
    Onun içinde Plastik üretmeliyim.
    Plastik içinde PETROL gerekli.
    Oil Driller kuruyorum haritada kurabileceğim heryere hiç biri üretim yapmıyor.

Yardımcı olacaklara teşekkür ederim.

İlerleyemiyorum bir türlü.

Yapmadığım kalmadı youtubedan bi sürü video bile izledim yok gene üretim yaptıramıyorum petrol:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: seniorimmortal

merhaba herkese,
    gemi yapabilmek için tycoon engineer eco engineer felan olması lazım ama bende yok.

Yapmadığım kalmadı youtubedan bi sürü video bile izledim yok gene üretim yaptıramıyorum petrol:(

Plastik üretmek için petrol gerekliydi, petrol içinde crude petrol artık her neyse. İşlenmemiş petrol heralde. O işlenmemiş petrolü de su altında üretebilirsiniz ancak. Su altına medeniyet kurabilmek için, bizim E.V.E varya, onun arka tıkladığımızda sol tarafta bir işaret olacak. Ona tıklayıp S.A.A.T teknolojisini alacağız. Veya sol taraftaki görevlerden de alabiliyoruz. Onu almak 10 Bin lira, aldıktan sonrada bir tane denizaltı alacağız, trimaran diye bir şey. Oda 5000 lira. SAAT teknolojisine geçtiğiniz zaman yeni binalar açılacak, bina kurma yerinde alt tarafta tech başlığı altında. O tech yeni bir grup işte. O grubun halkından yapmalısınız. Lab assistans yani. O evlerden kurup, ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra seviye atlatmanıza gerek yok. Onlar bir sürü masraf çıkartıyor çünkü, önce normal evleri atlatmanız gerekli. Onların ihtiyaçlarının bazılarını karşıladıktan sonra yine tech başlığı altında Underwater Building i seçeceksiniz, su altı binaları. Bu denizaltına gerekli kaynakları alacaksınız. Tools, building module, odun, beton falan işte. Onları denizaltıya yükleyip suyun altına gireceksiniz. Haritaya baktığınız zaman böyle siyah olarak gözüken yerlerde vardır bu yer. Şey yani, suyun altında ada gibi bir yer var, orada kuruyorsunuz petrolü. Tam olarak o yeri nasıl bulacağınızı bilmiyorum ama, suyun altına bi tane liman kuracaksınız, ondan sonrada delikler var o yerde oraya kuracaksınız, crude oil yapan yeri. Crude oil i ürettikten sonra, Petrol Rafinery idi sanırım ismi ondan kuracaksınız her hangi bi adaya. O adaya su altından ürettiğiniz crude oil leri yollayacaksınız, ayrıca elinizde kömür de olması lazım, petrol yapmak kömür ve işlenmemiş petrol istiyor. Petrolü de yaptıktan sonra plastik yapan binayı kuracaksınız. Oda üretecek işte. İnşallah yardımcı olur.

• çok teşekkürler yardımcı olun şimdi bi daha deniyim bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan-37

quote:

merhaba herkese,

Plastik üretmek için petrol gerekliydi, petrol içinde crude petrol artık her neyse. İşlenmemiş petrol heralde. O işlenmemiş petrolü de su altında üretebilirsiniz ancak. Su altına medeniyet kurabilmek için, bizim E.V.E varya, onun arka tıkladığımızda sol tarafta bir işaret olacak. Ona tıklayıp S.A.A.T teknolojisini alacağız. Veya sol taraftaki görevlerden de alabiliyoruz. Onu almak 10 Bin lira, aldıktan sonrada bir tane denizaltı alacağız, trimaran diye bir şey. Oda 5000 lira. SAAT teknolojisine geçtiğiniz zaman yeni binalar açılacak, bina kurma yerinde alt tarafta tech başlığı altında. O tech yeni bir grup işte. O grubun halkından yapmalısınız. Lab assistans yani. O evlerden kurup, ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra seviye atlatmanıza gerek yok. Onlar bir sürü masraf çıkartıyor çünkü, önce normal evleri atlatmanız gerekli. Onların ihtiyaçlarının bazılarını karşıladıktan sonra yine tech başlığı altında Underwater Building i seçeceksiniz, su altı binaları. Bu denizaltına gerekli kaynakları alacaksınız. Tools, building module, odun, beton falan işte. Onları denizaltıya yükleyip suyun altına gireceksiniz. Haritaya baktığınız zaman böyle siyah olarak gözüken yerlerde vardır bu yer. Şey yani, suyun altında ada gibi bir yer var, orada kuruyorsunuz petrolü. Tam olarak o yeri nasıl bulacağınızı bilmiyorum ama, suyun altına bi tane liman kuracaksınız, ondan sonrada delikler var o yerde oraya kuracaksınız, crude oil yapan yeri. Crude oil i ürettikten sonra, Petrol Rafinery idi sanırım ismi ondan kuracaksınız her hangi bi adaya. O adaya su altından ürettiğiniz crude oil leri yollayacaksınız, ayrıca elinizde kömür de olması lazım, petrol yapmak kömür ve işlenmemiş petrol istiyor. Petrolü de yaptıktan sonra plastik yapan binayı kuracaksınız. Oda üretecek işte. İnşallah yardımcı olur.

Dostum petrol icin ıllahta Tech halkına muktac degılız.kara ustunede kurulan petrol kuyuları var ıyı bak derım.tabı her ada da petrol bulunmuyor ama cıkarabılıyorsun.avantajı eger kendı adanda cıkarıyorsan tasıma ısı ıle vs ugrasmazsın dırek işleyebılırsın.dez avantajı hem denızdekı kadar serı cıkmıyor ( tek kuyuyu baz alırsak eger ) hemde hava kırlılıgıne neden oluyor.BOL ŞANS

• saolun geçtim bölümü...
    2.chapter baya bi zor geldi su altına in çık bakalım baya bi zevkliymiş oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seniorimmortal -- 13 Şubat 2012; 22:36:35 >
  • 4 ün 2 sine geldim:)

FATHER le savaş yapacagımı sezdiğimden baya sağlam kurdum üssü stok yaptım:)

kımyasal eve o bölümü ilk oynadıgımda balıklar cürüdüğünden adamlar aç kaldı vergi vermediler bende tepe üstü gittim:) daha sonradan çürümüş balık işinden o bölümü kârla kapadım:)

yeşil balık özel bir tür değil: bildiğimiz çürümüş balık:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

quote:

quote:

merhaba herkese,

Dostum petrol icin ıllahta Tech halkına muktac degılız.kara ustunede kurulan petrol kuyuları var ıyı bak derım.tabı her ada da petrol bulunmuyor ama cıkarabılıyorsun.avantajı eger kendı adanda cıkarıyorsan tasıma ısı ıle vs ugrasmazsın dırek işleyebılırsın.dez avantajı hem denızdekı kadar serı cıkmıyor ( tek kuyuyu baz alırsak eger ) hemde hava kırlılıgıne neden oluyor.BOL ŞANS

Hm. Hiç farketmemiştim abi saol. Bakarım.
    Benim bilgisayara da yükledim annoyu görüntü kalitesini düşürdüm biraz az bi donma oluyor ancak oynayabiliyorum. Başlayacağım mission lara. Sorularım gelebilir zamanla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan-37 -- 14 Şubat 2012; 12:49:46 >

• 3. bölümün 2 görevini oynuyorum haritadaki hiç bir adada uranyum yok:S ne yapacaz?
  • arkadasşlar resmi olarak anno 2070 1.03 patch çıkmadı ama r.e.loaded nasıl olduysa cıkarmıs ilgilenen varsa bir bakın derim benden söylemesi

vatana millete hayırlı olsun ozaman gerçekten patch çıkmış sadece steam üzerinden yayınlanıyormus bu patch.orjınal oynamayanlar için harika olmuş bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lyldz -- 15 Şubat 2012; 22:19:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

arkadasşlar resmi olarak anno 2070 1.03 patch çıkmadı ama r.e.loaded nasıl olduysa cıkarmıs ilgilenen varsa bir bakın derim benden söylemesi

vatana millete hayırlı olsun ozaman gerçekten patch çıkmış sadece steam üzerinden yayınlanıyormus bu patch.orjınal oynamayanlar için harika olmuş bence

Bende geçen oyunu kurdum üstüne 1.01 patchi ni yükledim, oyundayken ana menüde sağ üstte 1.03 patch ve galiba 1.02 patch yazıyordu.
    Orjinal oynayamayanlara karşı ne avantajımız olur orjinal olursa?

• orjinal olursa mesela multiplayer oynayabilirsin.
  • quote:

quote:

arkadasşlar resmi olarak anno 2070 1.03 patch çıkmadı ama r.e.loaded nasıl olduysa cıkarmıs ilgilenen varsa bir bakın derim benden söylemesi

Bende geçen oyunu kurdum üstüne 1.01 patchi ni yükledim, oyundayken ana menüde sağ üstte 1.03 patch ve galiba 1.02 patch yazıyordu.

oyununuz orjinal mı değil mi?

• quote:

quote:

quote:

oyununuz orjinal mı değil mi?

Orjinal değil, reloaded olarak offline mod da giriyorum.

• orjınal da mesela world event var.ekstra içerik oyun bittigi sanılan yerden baska senaryolarla devam edıyor en azından ben öyle anladım

ayrıca ubiplay puanlarıyla ekstra özellık mesela tasıyıcı araclar benım %20 daha hızlı yada achıvemetler alarak arkların yada sectıgın ırkların ekstra ozellıklerıne sahıp oluyorsun mesela %20 daha az enerjı kullanmak gibi
  • Şu world event dediğin şey bende de var galiba. Ana menüdeyken sağ üstten patchin yanında yazıyordu hatırladığıma göre. Ne ayak bu :D Orijinal mi olmuş benimki de.?
  • Bende başladım oyuna ilk kısmın 4. bölümündeyim.Oldukça keyifli bir oyun.Diğer anno serilerinin ustası olmasamda oynanış ve oyun mekaniği olarak hiç yabancı değilim.O yüzden zorlanmadan başladım oyuna.

Anno hiç denememiş olanlar bence çekinmeden bir iki saat oynayıp denesinler. Tadına varamayacaklar

Görevleri bitirebilirsem sonu olmayan moda başlarım.Orası daha keyiflidir eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hEro_

Bende başladım oyuna ilk kısmın 4. bölümündeyim.Oldukça keyifli bir oyun.Diğer anno serilerinin ustası olmasamda oynanış ve oyun mekaniği olarak hiç yabancı değilim.O yüzden zorlanmadan başladım oyuna.

Anno hiç denememiş olanlar bence çekinmeden bir iki saat oynayıp denesinler. Tadına varamayacaklar

Görevleri bitirebilirsem sonu olmayan moda başlarım.Orası daha keyiflidir eminim.

Doğru continuous game daha keyifli ama, Normali veya Difficult u seçmeni öneririm. Düşman olmayan oyunda geliştikçe gelişiyorsun. 2 tane rakip bot var ancak onlara savaş açarsın ama, sende ekonomiyi adam akıllı oturtana kadar 6-7 tane savaş gemisi yapıyorlar, uçak muçak. Normal olan da Korsanlar var. Seçersin işte birini.

• Ulen bi türlü indirim gelmedi STEAM da bu oyuna..
  • Oyun yeni yükledim ama ekranda gereksiz bi kasılma hasıl donarak oynanıyor sorun nedir arkadaşlar?
  • hocam anno 1404 oynarken bendede sorun olmuyor sadece fanlar otmeye baslıyor ama 2070 gırdıgım zaman pc bıraz daha fazla kasılıyor goruntu hafıf dalgalı gıbı oluyor bazen.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.