Şimdi Ara

Anno 2070 (2011) [ANA KONU] (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
8
Favori
67.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun Reloaded halini dün torrentten yükledim fakat kuramadım. Serial number istiyo ve hiç bir yerde bulamıyorum. Gidip orjinalini alıcam artık sinirden
    Yardımcı olabilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum.
    Teşekkürler.
  • crack yaptınmı kardiş
  • Crack dosyasını bulamıyorum pc'de. Acaba ayrıca onu da mı indirmem gerekiyor ? Daha önce 1404 ve 1701 i yükledim hiç böyle olmamıştı
  • Beamer crack klasöründe var.
    cracki kopyaladıktan sonra install.bat dosyasını calıstırman lazım
    sonrasında RELOADED kullanıcı adı ve şifrede 1 olarak giriş yapabilirisn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: camtes

quote:

Orijinalden alıntı: phantomlord_ma

furkanla aynı dertlerden bende muzdaribim.

1-searclight görevini veriyor. hironun yanına gidince hiç bişi vermior herif bekleyip duruyorsun..

2- trading route yaparken no ships available dior. kargo gemisi yaptım onuda görmüo :(

3- görevleri yapayım dedim 1. görevde bi elamandan gemiyle malzeme al dior. 40t al diyor gidiyorum sadece 15 t var adamda okadar alıyor. ilk görevde ilk olayda kitleniyorsun.

muhtemelen crack ile offline oynadıgımdan sorun.. reloaded den baska crack cıktımı acaba bilen varmı?

anlattığın bütün sorunlar oyunun 1.00 versiyonundaki sorunlar . sen oyunu patch leyip 1.01 e yükseltmedinmi yoksa.

hayır ? o dediğini nasıl yapacağız?

EDİT: muhtemelen autopatcher ile yapacaz. yapıyorum inşallah crack calısır:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantomlord_ma -- 11 Şubat 2012; 23:38:55 >

• yok gerçekten başlattan arattım çıkmadı bütün dosyaların içine baktım. bi crack dosyası indirmiştim farklı bi yerden. onun içindeki install.bat i çalıştırdım ama yine de açılmıyor oyun yani serial number istiyor
  • Phantom senin şu numaralandırılmış sorunlardan 2. ve 3. sorunlar bendede var. Halbuki benim patch 1.00 değil, 1.02. Bende sizler gibi 1.01 i mi yükleyeyim? Gidiyorum adama 40 ton al diyor mübarekte 10 ton var hepsinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantomlord_ma

ya ingilizceyide anlıyorum:) tek sorun bence versionda. oyun hatası.http://games.softpedia.com/progDownload/ANNO-2070-Patch-Download-99603.html bunu indiriyorum.

eger calısırsa ne güzel:) calısmazsa ya orjinal alacam yada baska oyuna gececem:)

EDİT: hiç bir işe yaramadı. onu kurunca crack gitti yeniden crackledim hala aynı sorun.. anno serüvenim burda bitiyor gibi görünmekte..

Abi yüklediğin linke baktım 1.02 patchi, benimkide 1.02 patchi ve senle aynı sorunlarla karşılaşıyorum. En sağlam ı 1.01 e benziyor.
  • benım oyun orjınal 1.02 patch var ve bahsettiğiniz hiç bir sorun bende yok

aklıma takıldı..

siz 1.02 patc hi yükleyip üsütüne reloaded ilacını yaparsanız oyun 1.01 versıyona sahıp olur..

1.02 patche sahip oyunun exe dosyasının hashleri aşağıdaki gibidir.karşılastırın bakalım aynı mı..

CRC32: 939FB0D9
    MD5: 6673A19BB588F6FEA751CBB46CB6BE29
    SHA-1: 6E91E71527596D53101387797B256F4EA8C5DC95

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lyldz -- 12 Şubat 2012; 0:49:50 >
  • bednede version 1.02 görünüordu. ama sorunlar vardı.

autopatcher var exe dosyanının yanında onu calıstırdım yeniden crack yaptım. görevleri yapabiliyorum artık. 40 ton verdi eleman:)

eski oyunlarımı acınca trading routeste gemiler yok hala. ama yeni oyun baslatırsam belki faklı olur. en azından görevleri yapabiliyoruz.

2500 excutives istiyen bir bölüm var kolay deyip dalmayın ben 13 saate bitirdim o bölümü. ve toplamda 8000e yakın nufusum vardı.
  • 2. bölümün 2. görevinde tüm balıklar çürüyor.
    taze balık alcak biryer yok ama çürümüş balıkları satınca acayip para ediyor:) oyunda hatavar:) bir gemi dolusu 10binden gidiyor:) ben fazladan balıkcı kurdum parayı götürüyorum:) sizede öneririm.)
  • onlar curumus balık degıl ozel bır balık turu sanırsam.sattıgın zaman ıyı para edıyor yesıl renklıler.ama o bolumde zamanla zarar etmeye baslıyacaksın ona gore elden geldıgınce cabuk bıtırmeye calıs bolumu.
  • dostum thepirate baymı ne zıkkımsa ordan dene derım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

dostum thepirate baymı ne zıkkımsa ordan dene derım.

Site kapanmış ya neyse bulucam bişeyler azimliyim :D teşekkürler !
  • hayır kapanmamış.the pirate bay.cxx yaz.boslukları sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kımyasal -- 12 Şubat 2012; 17:04:06 >
  • kendi yaptığım şekilde oyunu nasıl kurduğumu anlatayım.
    1 . oyunu normal şekilde kur ama oyuna girme ve crack falan yapma.
    2.oyunun 1.01 patchını ini indirip kur . oyunun versiyonu 1,01 eyükselmeli yoksa birsürü sorunla karşılaşırsınız .
    3.1,01 patch i reloaded indirdiyseniz içinde crackı falan olmasılazım. carck klasörüne girin içinde install yazan uygulamavar (toplu iş dosyası) bunu tıklayıp çalıştırın siyah ekran çıkacak y harfine basın sonrada kapatabilirsiniz(bunu yapınca otomatik olarak reloadedin profilini apdataya atmış olyorsunuz)
    4. crack kılasöründeki herşeyi oyunun kurulduğu klasöre kopyala yapıştırla atın(aslında bazıları gereksiz ama kafanız karışmasın, bizararı yok oyuna,ben öyle yapmıştım)
    5.oyunu açın(anno5 yazan uygulama)oyun açılırken activizyon kodu istememesi lazım. oyuna girince oyuna giriş kodu isteyecek sadece.
    6. büyük harfle RELOADED yazın pasaporda 1 hepsi bukadar.
    oyunun 1.01 versiyon olması kopyalar için önemli yoksa oyunda hep sorunlar çıkar ona göre!!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: camtes

kendi yaptığım şekilde oyunu nasıl kurduğumu anlatayım.
    1 . oyunu normal şekilde kur ama oyuna girme ve crack falan yapma.
    2.oyunun 1.01 patchını ini indirip kur . oyunun versiyonu 1,01 eyükselmeli yoksa birsürü sorunla karşılaşırsınız .
    3.1,01 patch i reloaded indirdiyseniz içinde crackı falan olmasılazım. carck klasörüne girin içinde install yazan uygulamavar (toplu iş dosyası) bunu tıklayıp çalıştırın siyah ekran çıkacak y harfine basın sonrada kapatabilirsiniz(bunu yapınca otomatik olarak reloadedin profilini apdataya atmış olyorsunuz)
    4. crack kılasöründeki herşeyi oyunun kurulduğu klasöre kopyala yapıştırla atın(aslında bazıları gereksiz ama kafanız karışmasın, bizararı yok oyuna,ben öyle yapmıştım)
    5.oyunu açın(anno5 yazan uygulama)oyun açılırken activizyon kodu istememesi lazım. oyuna girince oyuna giriş kodu isteyecek sadece.
    6. büyük harfle RELOADED yazın pasaporda 1 hepsi bukadar.
    oyunun 1.01 versiyon olması kopyalar için önemli yoksa oyunda hep sorunlar çıkar ona göre!!!!!!!

Ben bahsettiğin 1.01 patch i indiriyorum şuan bir de onu deneyeceğim ama crack yaptım sanırım yani doğru mu oldu bilmiyorum ama bişeyler yaptım hatta kendisi update bile yapmış olabilir
    1.01 i kurunca bir sorun olur mu ?
    Bu da işe yaramazsa tekrar yükleyeceğim oyunu

• Güzel bir oyuna benziyor evdeyken nasıl indirme listeme almamışım
  • Arkadaşlar mission 1 den başladım, bu sefer yaptım. Yine adamda 10 ton vardı hepsinden ama sol üstten ok a basınca geldi gerekli olan kaynaklar. İşte geçtim bölümleri. 2.2 de mi 2.3 te mi ne iflas ettim. :| Father Laborutuvarcı halka hakim oluyor ya orada işte. Kadın adanın bir tarafında gizli bir üs kuruyor. Orda işte. Oyuna başladıgımda zaten -300 dü, bina kurunca falan da -600 700 e falan çıktı. :( Bir daha deneyeceğim.
  • o bolum zordur.malı olarak sıkıntıya gırebılırsın yesıl balık var satabılecegın onlardan sat fazla malları sat pacayık kurtar.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.