Şimdi Ara

Anno 2070 (2011) [ANA KONU] (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
8
Favori
67.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam anladım abi. İnşallah olur. Saolasın. Botların dışında bana vatandaşlar veriyor bu görevi o zaman da o adanın warehouse una gidip alacağım sanırım o aydınlatma aletini.
  • evet
  • Çok teşekkürler. Eğer görevi yapabilirsem sanırım artık adam akıllı oynayabileceğim.
  • peki anno 1404 oynadınmı ?
  • Yok abi onu oynamadım. Direk girdim 2070 ten. O yüzden biraz zorlandım ama öğrendim sanırım. :) Aslında benim bilgisayarda yüklü değil bu oyun abimin laptopunda yüklü. O yüzden onla beraber oynuyoruz. Onun vesilesiyle haberim oldu bu oyundan. Bende kendiminkine yükleyeceğim ama sistem gereksinimlerim yeterli değil. 512 mb ekran kartı istiyor benimki 256 mb ve ram 2 gb istiyor benimki 1gb. Ama 1404 yükleyebilirim. Onuda yüklemeye kalkıştım, torrentini buldum açtım, dolmadı torrent.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

benım oyunda E de yüklü ve sorunsuz calısıyor.sanırım offlineda girememenin nedeni de gene ubisoftun sacma sapan guvenlık hataları.benımde ılk zaman oyle oluyordu ama simdi sorunsuz hocam

resımdekı sekıl zaten upadat2 nın yuklu oldugunu gosterıyor.gerek kalmamıs zaten oyun ıcınde sag ust kosede patch 1.02 bılgılendırmesı varsa oyun en guncel surumdur

qazaz benim nick

Cevap için teşekkürler benimde oyundaki nick "UzmaN"

Oyunda bir kısımda takıldım denizin altına petrol tesisi kurulması gerekiyor ama ne yaptıysam kuramadım.Kurmak için gerekli araç gereçlerde tam olmasına rağmen kurulmuyor.

Anno 2070 (2011) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EgeTurk -- 10 Şubat 2012; 13:15:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EgeTurk

Cevap için teşekkürler benimde oyundaki nick "UzmaN"

Oyunda bir kısımda takıldım denizin altına petrol tesisi kurulması gerekiyor ama ne yaptıysam kuramadım.Kurmak için gerekli araç gereçlerde tam olmasına rağmen kurulmuyor.

Anno 2070 (2011) [ANA KONU]

Abi sanırım resimde o kayalık üzerinde yeşil oka benzer şey olan yere kurmayı denedin, ancak hatırladığıma göre siyah deliklere kuruluyordu. O yüzden kurulamayabilir. Eğer binayı seçip oraya kuracağın zaman "construction area blocked" yazıyorsa dediğim nedenden dolayıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan-37 -- 10 Şubat 2012; 13:28:44 >

• Valla oil building seçince o yeşil simge direk büyüyor hani buraya kuracak gibi gösteriyor başka yapıları seçtiğimde simge büyümüyor ama siyah kısımlara kurmayı denerim baya uğraştım olmadı.Birde şu ticaret gemilerini yönettiğimiz strajik planlama kısmında tam olarak ne yapmamı istiyor biliyormusun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EgeTurk -- 10 Şubat 2012; 13:41:39 >
  • Öyleyse öyledir tam olarak hatırlamıyorum.
  • Kusura bakma abi en son yazdığın mesajda son sorunu fark etmemişim. O stratejik harita kısmında sağ taraftan new trading route ye tıklayacaksın önce. Sol tarafta harita varya, oradan ticaret için bir adanı seçeceksin, warehousunun olduğu bir ada yani. Diyelim ki o adadan şeker alıp diğer adaya yollayacaksın. Şeker alacağın adayı sol taraftaki haritadan seçeceksin veya orda bi tuş vardı ismini hatırlamıyorum adaların isimleri yazıyordu ordan seçeceksin adayı işte. Şeker üretilen adayı seçtiğin zaman, sağ tarafta çıkacak o ada ve ne yollayacağını ayarlayacağın kısım. Hatta ben sana direk videosunun linkini yollayayım. Videoda anlamadığın yer olursa bana sorarsın. Nakledeceğin şehirden yeşil olan butonu, alacağın şehirden kırmızı olan butonu seçip hammaddeyi seçecek, ondan sonrada gemiyi seçeceksin. Ve olacak. Gemiyi seçince sağ altta bişey çıkacak böyle el var bi tane ona tıklamana gerek yok otomatik olarak kendisi başlar ticaret yapmaya.

http://www.youtube.com/watch?v=i7zde4Ccc3Y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan-37 -- 10 Şubat 2012; 14:50:44 >

• kurmangereken yeri önce patlatıp açık hale getireceksin dikkat edersen üstü örtülü gibi duruyor..

hemen yanı basında gozluklu kel amcanın arkından bırsey alıp onu hemen yakınlarında patlatacaksın sonra gereklı tool ve malzemöe varsa oraya petrol şeysi inşaa edebiliyorsun
  • ben patlatmamıştım falan bende direk açıktı ve kurmuştum.
  • Patlatılıyormuş aynen :)
  • furkanla aynı dertlerden bende muzdaribim.

1-searclight görevini veriyor. hironun yanına gidince hiç bişi vermior herif bekleyip duruyorsun..

2- trading route yaparken no ships available dior. kargo gemisi yaptım onuda görmüo :(

3- görevleri yapayım dedim 1. görevde bi elamandan gemiyle malzeme al dior. 40t al diyor gidiyorum sadece 15 t var adamda okadar alıyor. ilk görevde ilk olayda kitleniyorsun.

muhtemelen crack ile offline oynadıgımdan sorun.. reloaded den baska crack cıktımı acaba bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantomlord_ma

furkanla aynı dertlerden bende muzdaribim.

1-searclight görevini veriyor. hironun yanına gidince hiç bişi vermior herif bekleyip duruyorsun..

2- trading route yaparken no ships available dior. kargo gemisi yaptım onuda görmüo :(

3- görevleri yapayım dedim 1. görevde bi elamandan gemiyle malzeme al dior. 40t al diyor gidiyorum sadece 15 t var adamda okadar alıyor. ilk görevde ilk olayda kitleniyorsun.

muhtemelen crack ile offline oynadıgımdan sorun.. reloaded den baska crack cıktımı acaba bilen varmı?

1 ıncı soruna soyle cevap vereyım : hıro denız dıbınde us kurmus bır eleman o senı cagırdıgı zaman denız dıbıne dalan gemı ıle gıt yada denız altı ıle gıt.yoksa normal denız ustu gemı ıle gıdersen ne gorev alır verır nede tıcaret yapabılırsın.BOL ŞANS

• kimyasal dediğin gibi yapıyorum zaten.

bu oyunu baya oynadım ben:) tüm üniteleri birimleri yaptım:) en son 7000 kişilik şehir kurdum. ama sona dogru bu trading route yapmadan tüm zamanın gemilerle tasımacılık yaparak geçiyor..
  • o zaman soyle olabılır bneımde cozemedıgım gorev turlerı oluyor aslında gıdıyorsun senden bır sey ıstıyor ama anlayamıyorsun = ıng sorunu dıye dusunuyorum.yada bug mu ?
  • ya ingilizceyide anlıyorum:) tek sorun bence versionda. oyun hatası.http://games.softpedia.com/progDownload/ANNO-2070-Patch-Download-99603.html bunu indiriyorum.

eger calısırsa ne güzel:) calısmazsa ya orjinal alacam yada baska oyuna gececem:)

EDİT: hiç bir işe yaramadı. onu kurunca crack gitti yeniden crackledim hala aynı sorun.. anno serüvenim burda bitiyor gibi görünmekte..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantomlord_ma -- 11 Şubat 2012; 18:47:43 >
  • resım koyabılırsenız yardımcı olmaya calısayım yoksa ben yazaılanı okuyarak anlamıyorum.

sol tarafta ıstenılen seyın usutune mouse ıle geldıgınızde sıze nereye gıdecegınız konusunda harıta uzerinde bır uyarı verıyor sanırım bunu bılıyorsunuzdur

o verdıgınız linkdeki 1.02 patchi.reloaded onun ıcın bırsey cıkarmadı oyunununz orjınal degılse 1.01 yukleyın ve gerekli işlemleri yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lyldz -- 11 Şubat 2012; 19:25:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantomlord_ma

furkanla aynı dertlerden bende muzdaribim.

anlattığın bütün sorunlar oyunun 1.00 versiyonundaki sorunlar . sen oyunu patch leyip 1.01 e yükseltmedinmi yoksa.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.