Şimdi Ara

Anno 2070 (2011) [ANA KONU] (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
8
Favori
67.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet yesıl dugmeyı tıklıyorum parada var ama vermıyor oyunda sorun var galıba sen oyunu oynadıysan oyunun orjınalını almayı dusunuyorum sence verdıgım paraya deger mı
  • benım kafa yapımala aynımısın bılemem ama anno 2070 bana keyıf vermıyor bana eskı oyunlar daha cekıcı gelıyor anno 2070te aşırı teknolıjı ve metal kokuyor.anno 1404 bana dogallıgı ve eskı zamanların tıcaret zorluklarını anlatır gıbı.o yuzden anno 2070 oynamıyorum ama yardım ıstıyenlere yardımcı oluyorum.
  • anno serisini takip edemiyorum bayadır . Anno 2070i yeni edindim yüklüyorum şimdi
  • uzun zamandır empire total war oynuyodum çok güzeldi buda o oyuna benziyomu oyunu bilmiyorum
    öğrenirmiyim yoksa 1404 den mi başlayalım ?????
  • Vegetables üretemiyorum ben. Binaların üzerinde bir işaret çıkıyor. Fertility filan yazıyor. Ne yapmam gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crayzebu

uzun zamandır empire total war oynuyodum çok güzeldi buda o oyuna benziyomu oyunu bilmiyorum

1404 ten başla seversen anno 2070 i de denersin.agırlıklı olarak ekonomi tabanlı bir oyun.görsel olarakta seni tatmin eder umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Nihilus

Vegetables üretemiyorum ben. Binaların üzerinde bir işaret çıkıyor. Fertility filan yazıyor. Ne yapmam gerekiyor?

bunun anlamı o ürünü o adada yetiştiremezsiniz anlamına geliyor.profösorden yada dıger satıcılardan tohum falan vardır onu satın al o adaya tohumu ek.( tohum ekmek yada baska ıtemlerı aktıf hale getırmek ıcın.sahıl bınasındakı slotları kullan.tohum eklıldıgı zaman slot kıtlenır eger tohumu cıkarırsan o adada o urun yetısmez ).yardımcı baska bır bılgı daha vereyım: satıcılardan ıtem aradıgın zaman eger ıstedıgın ıtem o satıcıda bulunmuyorsa sayfa degıstırmen ıcın senden 500 lıra para ıstıyor bır sonrakı sayfa degıstırmende bu ucret 1000 lıra oluyor.Ona gore satıcıları dolasarak 2 işer kez tıklayarak fazla zarar etmeden ıstedıgın ıtemı bulabılırsın.yada Tech halkında bulunan labaratuarlardan ıstedıgın tohumu gereklı ıtemlerı vererek uretebılırsın.Ayrıca her zaman adaların ustundekı kutucuklara bak orda hangı urunu yetıstırebılecegın,hangı madenlerı cıkarabılecegın bulunur.BOL ŞANS

• quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

quote:

Orijinalden alıntı: crayzebu

uzun zamandır empire total war oynuyodum çok güzeldi buda o oyuna benziyomu oyunu bilmiyorum

1404 ten başla seversen anno 2070 i de denersin.agırlıklı olarak ekonomi tabanlı bir oyun.görsel olarakta seni tatmin eder umarım.

inşallah

• quote:

benım kafa yapımala aynımısın bılemem ama anno 2070 bana keyıf vermıyor bana eskı oyunlar daha cekıcı gelıyor anno 2070te aşırı teknolıjı ve metal kokuyor.anno 1404 bana dogallıgı ve eskı zamanların tıcaret zorluklarını anlatır gıbı.o yuzden anno 2070 oynamıyorum ama yardım ıstıyenlere yardımcı oluyorum.

ben onlınede tam bır c&c genrals hastasıyım ama boyle ulke yonetımıde karmasık olmasın ama sade ve kolay sekılde olanlar cok hosuma gıdıyor
  • Dün Steam'de oyun 25 $ a düşmüştü ama 1404'ü zaten orj almıştım, 2070'i de almaya pek içim elvermedi, en iyisi artık 1404 oynamaya başlamak, nedense 2070 beni pek sarmadı, eski havasını bulamadım, anno serisi en güzel eski çağlarda geçerken zevkliydi, oyunun mantığını anlayan biri için anno serisi her zaman çok zevkli olmuştur.
  • v1.05 ile bence oyun artık oynanası oldu 3.2 sinde kaldım artık bitirmeliyim

ripe abicim saygılar
  • Anno 1404 süper oyun,daha onu tam özümsemeden 2070 e geçmek istemedim açıkçası...bu arada patrician 4 ve port royale 3 çıktı...bu ataklara anno nasıl cevap verecek meraktayım doğrusu...steam 2070 indirimi bunlardan birisiydi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

v1.05 ile bence oyun artık oynanası oldu 3.2 sinde kaldım artık bitirmeliyim

ripe abicim saygılar

şu 3,3 e geçtiğin gün haber ver, ben adak keseceğim
    gidiyorsun geliyorsun en son 3,2 diyorsun, bitir artık şu bölümü.

• save dosyasına baktım 4 ay olmuş

4 aydır aynı yerde duruyor oyun abi gözünü seveyim yaaa
  • Bir sonraki oyunda tekrar eski yeşil huzurlu mutlu köyümüze dönerler umarım. 2070'i sevemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terranfan

Bir sonraki oyunda tekrar eski yeşil huzurlu mutlu köyümüze dönerler umarım. 2070'i sevemedim.

Aynen katiliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

save dosyasına baktım 4 ay olmuş

4 aydır aynı yerde duruyor oyun abi gözünü seveyim yaaa

biraz daha beklet, bir bölümü en uzun sürede geçen eleman rekorunu kıracaksın.
    zaten sen bölüm atlayana kadar herhalde Anno yeni oyununu çıkarır,
    ama böyle gelecekte falan olmasın, eski zamanlarda geçmesi göze gayet hoş geliyordu.

• Gelecek seri insallah eski temali ve erken tarihli cikar2013 te yeni seri gelirse yada duyurusunu yapsalar 14 te ciksa cok makbule gecer :).mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Gelecek seri insallah eski temali ve erken tarihli cikar2013 te yeni seri gelirse yada duyurusunu yapsalar 14 te ciksa cok makbule gecer :).mesela

katılıyorum, inşallah 2014 e kadar beklemez de seneye falan çıkar, hem erken çıkartırlarsa 2070 in olumsuz etkilerini de çabuk giderirler, gerçi ilk hevesle 2070 i de bol bol oynadık ama bak şimdi açıp ta oynayasım yok doğru dürüst, özellikle hava ve çevre kirliliği ile görevler oyunu zorluyordu, etrafı temizleyici binaları nereye koyacağımı şaşırır olmuştum yahu.
  • Evet insanı oynamaktan bıktırıyor, çok fazla can sıkıcı çeşitlilik var, uğraşılacak işlerin aşırısı da keyif vermek yerine ters tepki ediyor, şöyle bi 5 dakika arkana yaslanıp izleyecek zaman bulamıyosun, dengeli olması gerek.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.